Tipy na 5 květnových kurzů pro lepší kariéru

Jak začít podnikat, zavádět změnu ve firmách nebo se vypořádat s otázkami personalistů na pohovoru? S těmito a dalšími problémy vám pomůže těchto 5 květnových kurzů, které jsme pro vás vybrali.

shutterstock_3352477

Change management – jak na změnu

Vaše firma stojí před důležitou změnou a vy jste tím, kdo ji má vysvětlit kolegům či podřízeným? Opravdu nestačí poslat instrukce e-mailem či vyvěsit prezentaci na intranet a čekat, že se to „nějak“ vsákne… Anatomii změn a způsob jejich zavádění vás naučí na seminářích Change managementu.

 

Jak nastartovat vlastní podnikání

Jak se píše podnikatelský plán? A jak využít k podnikání sociální sítě? Nechte si poradit od zkušených odborníků, a to na jednom z bezplatných seminářů projektu Rozjezdy roku. Tento projekt každoročně oceňuje nejlepší začínající podnikatele a kromě toho pořádá celodenní semináře pro širší veřejnost.

Kdy a kde: 28. května, Olomouc
Cena: Zdarma

Jak jednat s různými typy lidí

Když dáte koni kost a psovi zrní, daleko se ani s jedním nedostanete. Stejné je to s lidmi: naučte se poznat, kdo je jaký komunikační typ a jakou komunikační „pochutinu“ potřebuje. Na kurzech Jak jednat s různými typy lidí vás kromě toho naučí, jak sdělovat i nepříjemné informace a jak docílit, aby vás lidé brali vážně a důvěřovali vám.

Efektivní řízení projektového týmu

Vedete tým, ale máte pocit, že je to spíš skupina jednotlivců, kteří si s většími či menšími klapkami na očích plní zadané úkoly? Pak se zajděte podívat na kurz Efektivní řízení projektového týmu. Dozvíte se, jak funguje týmová dynamika, jak řešit případné konflikty v týmu či jak styl řízení přizpůsobit fázi, ve které se tým právě nachází.

Kdy a kde: 11. června, Praha
Cena: 6 049 Kč

Jak reagovat na otázky u přijímacího pohovoru

Životopis a motivační dopis jste sepsali na jedničku, ale před každým osobním pohovorem vás paralyzuje tréma? Připravte se na záludné otázky personalistů v klidu a s předstihem na kurzu Jak reagovat na otázky u přijímacího pohovoru. Získáte tam seznam otázek a návrh odpovědí přímo od těch, kteří se náborem zaměstnanců dlouhodobě zabývají.

Kdy a kde: 4. června, Praha
Cena: 900 Kč

» Všechny aktuální kurzy a školení na Jobs.cz

Jana Kutarňová
jana.kutarnova@jobs.cz

Další články k tématu

Naučte se řídit projekty, vylepšíte si životopis

Po projektových manažerech je sháňka. Na Jobs.cz patří tato pozice dlouhodobě mezi tři nejžádanější. Proto není od věci se s projektovým řízením blíže seznámit a zvážit, zda by se příslušné školení nehodilo i vám. Aleš Pilný, konzultant manažerského vzdělávání poradí, jak si vybrat kurz, který pak můžete hrdě zahrnout do svého životopisu. „Pokud se pustíte do … číst více

Pohovor mohou ovlivnit oční stíny i rtěnka

Pečlivě sepsaný životopis i motivační dopis budou k ničemu, když u pracovního pohovoru podceníte sílu prvního dojmu. Často o něm rozhodují detaily, třeba nechuť se líčit nebo rtěnka na zubech. Jak se ženy mají správně upravit na přijímací pohovor, zjišťovala naše spolupracovnice Jana Benešovská. Líčení na pohovor i pracovní večírek Na rozdíl od mužů mají … číst více

Czechitas: Schopné holky fušují klukům do IT

Holky v IT aby jeden hledal lupou. Dita Přikrylová, která pracuje v IT poradenství, o tom ví své. Rozjela proto Czechitas, kde spolu s dalšími nadšenými „ajťačkami” zasvěcuje holky do tajů kódování, programování, navrhování webů nebo grafiky. K IT tak díky jejím workshopů zatím přičichly stovky holek, už brzy se ale začnou počítat na tisíce. … číst více

Budou vás milovat: tipy, jak dělat skvělé prezentace

Lidé se rozhodují na základě prvních dojmů. Využijte toho. Když je nezískáte během 60 vteřin, pak už nikdy. Neplýtvejte svůj drahocenný čas na košilaté vtípky, po kterých se rozhostí trapné ticho. Chce to něco originálnějšího. » 3 minuty čtení « Jako divadelní hra Zapomeňte na formální představování, popisování o čem vaše přednáška bude a podobná klišé. … číst více