Tipy na 5 květnových kurzů pro lepší kariéru

Jak začít podnikat, zavádět změnu ve firmách nebo se vypořádat s otázkami personalistů na pohovoru? S těmito a dalšími problémy vám pomůže těchto 5 květnových kurzů, které jsme pro vás vybrali.

Change management – jak na změnu

Vaše firma stojí před důležitou změnou a vy jste tím, kdo ji má vysvětlit kolegům či podřízeným? Opravdu nestačí poslat instrukce e-mailem či vyvěsit prezentaci na intranet a čekat, že se to „nějak“ vsákne… Anatomii změn a způsob jejich zavádění vás naučí na seminářích Change managementu.

Jak nastartovat vlastní podnikání

Jak se píše podnikatelský plán? A jak využít k podnikání sociální sítě? Nechte si poradit od zkušených odborníků, a to na jednom z bezplatných seminářů projektu Rozjezdy roku. Tento projekt každoročně oceňuje nejlepší začínající podnikatele a kromě toho pořádá celodenní semináře pro širší veřejnost.

Kdy a kde: 28. května, Olomouc
Cena: Zdarma

shutterstock_3352477

Jak jednat s různými typy lidí

Když dáte koni kost a psovi zrní, daleko se ani s jedním nedostanete. Stejné je to s lidmi: naučte se poznat, kdo je jaký komunikační typ a jakou komunikační „pochutinu“ potřebuje. Na kurzech Jak jednat s různými typy lidí vás kromě toho naučí, jak sdělovat i nepříjemné informace a jak docílit, aby vás lidé brali vážně a důvěřovali vám.

Efektivní řízení projektového týmu

Vedete tým, ale máte pocit, že je to spíš skupina jednotlivců, kteří si s většími či menšími klapkami na očích plní zadané úkoly? Pak se zajděte podívat na kurz Efektivní řízení projektového týmu. Dozvíte se, jak funguje týmová dynamika, jak řešit případné konflikty v týmu či jak styl řízení přizpůsobit fázi, ve které se tým právě nachází.

Kdy a kde: 11. června, Praha
Cena: 6 049 Kč

Jak reagovat na otázky u přijímacího pohovoru

Životopis a motivační dopis jste sepsali na jedničku, ale před každým osobním pohovorem vás paralyzuje tréma? Připravte se na záludné otázky personalistů v klidu a s předstihem na kurzu Jak reagovat na otázky u přijímacího pohovoru. Získáte tam seznam otázek a návrh odpovědí přímo od těch, kteří se náborem zaměstnanců dlouhodobě zabývají.

Kdy a kde: 4. června, Praha
Cena: 900 Kč

» Všechny aktuální kurzy a školení na Jobs.cz

Jobs.cz

Další články k tématu

Naučte se řídit projekty, vylepšíte si životopis

Po projektových manažerech je sháňka. Na Jobs.cz patří tato pozice dlouhodobě mezi tři nejžádanější. Proto není od věci se s projektovým řízením blíže seznámit a zvážit, zda by se příslušné školení nehodilo i vám. Aleš Pilný, konzultant manažerského vzdělávání poradí, jak si vybrat kurz, který pak můžete hrdě zahrnout do svého životopisu. „Pokud se pustíte do … číst více

Co nového na vás chystají personalisté? Nedejte se zaskočit

On-line životopisy a profily, assessment centre, rozřazovací pohovor po telefonu – někteří zaměstnavatelé jdou ještě dále. Nenechte se zaskočit, až po vás budou chtít, abyste na dálku na kameru odpovídali na jejich dotazy, nebo se pokusí odhalit vaši osobnost a přístup k práci dříve, než vás uvidí naživo. Videodotazníky Možná už jste zažili rychlý pohovor po … číst více

5 kurzů pro úspěch v práci, které vás nesmí minout

Telefonování, e-maily, námitky… Potýkáte se i vy s těmito „malými“ každodenními problémy? Možná se zdají bezvýznamné, ale ve skutečnosti vás mohou zbytečně otravovat. Proto jsme vybrali těchto 5 květnových kurzů, aby se úspěch v práci dostavil rychleji. » 2 minuty čtení « ↑ Čeká vás telefonát v angličtině? Naučte se, jak jej zvládnout! 1. Telefonování v angličtině … číst více

Budou vás milovat: tipy, jak dělat skvělé prezentace

Lidé se rozhodují na základě prvních dojmů. Využijte toho. Když je nezískáte během 60 vteřin, pak už nikdy. Neplýtvejte svůj drahocenný čas na košilaté vtípky, po kterých se rozhostí trapné ticho. Chce to něco originálnějšího. » 3 minuty čtení « Zapomeňte na formální představování, popisování o čem vaše přednáška bude a podobná klišé. Představte si svou … číst více