Galerie zaměstnavatelů

Objevte firmy, které vám sednou.

Najděte si správnou firmu podle oboru práce a lokality.

Našli jsme 4 294 firem

Foto v galerii zaměstnavatelů

ALSTOM Czech Republic a.s.

Výroba500 - 999

ALSTOM celosvětově zaměstnává více jak 75 000 lidí. Věnujeme se zajištění mobility v dnešním světě a inovacím v této oblasti. Naše portfolio je tvořeno kompletní řadou dopravních systémů jako jsou vysokorychlostní vlaky, řešení infrastruktury, signalizace a digitální mobility. V České republice máme výrobní závod v České Lípě v areálu s více než stoletou tradicí. Vyrábíme zde svařované komponenty pro vlaky, tramvaje a metro.

5 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

BIDLI holding, a.s.

Bankovnictví, Peněžnictví, Pojišťovnictví100 - 199

Jsme průvodci na cestě za novým domovem. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení, technologií, energií a stavění domu, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma. Přidejte se k nám. Bidli — Jednoduše doma

8 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

BNP Paribas Cardif

Bankovnictví, Peněžnictví, Pojišťovnictví50 - 99

Cardif spadá pod křídla francouzské BNP Paribas. Jejich hvězdné logo je většině lidí důvěrně známo díky sponzorství největších tenisových turnajů. A hvězdné je i jejich poslání – chránit své klienty v případě nenadálých životních událostí, jako je třeba výpadek příjmu kvůli ztrátě zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.

10 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Bosch Jihlava

Strojírenství4000 - 4999

Jsme Bosch Jihlava - jeden z nejmodernějších závodů v rámci skupiny BOSCH, která je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě.

26 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

BTL Medical

Vědecko-výzkumné činnosti250 - 499

Jsme česká technologická společnost s vlastním R&D, výrobou a distribuční sítí. Naším posláním je vyvíjet nejmodernější zdravotnické přístroje pro kardiologii, fyzioterapii a estetickou medicínu, které pomáhají zlepšovat kvalitu života lidí na celém světě již 30 let. Baví nás nejnovější technologie a s každým naším produktem posouváme hranice možného. Rádi u nás přivítáme talentované kolegy, kteří naše cíle přijmou za své a budou naši další budoucnost vytvářet s námi.

18 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

CROSS Zlín, a.s.

Služby50 - 99

Děláme chytrá města a řídíme dopravu. Tady i ve světě. Staráme se o to, aby se dobře parkovalo, průjezd byl rychlejší a bez kolon, aby silnice a dálnice nebyly přetížené a aby bylo možné efektivně řídit dopravu. Už od roku 1994. Naše dopravní systémy najdete po celém světě. Parkovací systémy, řízení křižovatek, silniční telematika nebo meteorologické systémy jsou náš život.

10 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Člověk v tísni, o.p.s.

Sociální péče2000 - 2499

Usilujeme o otevřenou, informovanou, angažovanou a zodpovědnou společnost, která není lhostejná k problémům doma ani za hranicemi naší země. Přidej se k nám a pomáhej lidem po celém světě!

39 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Drylock Technologies s.r.o.

Výroba100 - 199

Už 10 let v Hrádku nad Nisou vyrábíme dětské plenky a další hygienické potřeby. Náš závod je největší v Evropě a je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi. Nejsme korporace, ale součást silné rodinné firmy se sídlem v Belgii, která vlastní dalších 7 továren po světě. Zaměstnance si vybíráme sami, bez pomoci personálních agentur. Chceme, aby se u nás lidé cítili dobře a děláme pro to vše, co je v našich silách. Nováčkům ve zkušební době pomáhá mentorka. Jsme Zaměstnavatel regionu 2016–2023.

5 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

DSV Global Transport and Logistics

Logistika100 - 199

Jsme součástí nadnárodní logistické společnosti DSV A/S. V České republice patříme ke 4 nejvýznamnějším hráčům na přepravním trhu. V ČR zastupují DSV tři samostatné právní subjekty. DSV Road zajišťuje silniční přepravu, DSV Solutions skladovou logistiku a DSV Air&Sea námořní a leteckou přepravou. Zajímáte se o možnosti pracovního uplatnění v DSV a nevybrali jste z nabídky pozic? Pošlete nám CV na email HR@cz.dsv.com a HR tým Vám obratem navrhne kariérní možnosti v naší společnosti.

3 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

Duna House

Administrativa a správní činnosti6 - 9

V Duna House Česká republika hledáme nové členy do našich týmů. Máte rádi komunikaci a obchod? Chcete pomáhat lidem najít nové bydlení nebo třeba pomoct prodat nemovitost? Seznamte se s námi blíž. Jsme součástí mezinárodního holdingu s realitami Duna House Group – firmy s 25letou zkušeností v oblasti realit a stovkami poboček po Evropě.

1 volná pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

ELFETEX, spol. s r.o.

Elektrotechnika250 - 499

Jsme dynamická a stále se rozvíjející společnost s třiceti letou tradicí na trhu. Patříme mezi TOP 5. velkoobchodů s elektrotechnickým materiálem v ČR s obratem 2.5 miliardy. Jsme členem německého nadnárodního koncernu WÜRTH GROUP, který je zastoupený ve více než 80 zemích světa a má více než 85 tis. zaměstnanců. Jsme firmou orientující se na „dobré vztahy“ se silným pro-zákaznickým zaměřením. Máme velmi propracovanou logistiku a naše komplexní služby nabízíme na 27 pobočkách v České republice.

12 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

ELKOV elektro a.s.

Elektrotechnika250 - 499

Jsme specializovaný velkoobchod s elektroinstalačním materiálem a svítidly. Patříme k nejvýznamnějším velkoobchodům ve svém oboru. ELKOV elektro nabízí služby jak v oblasti dodávek elektroinstalačního materiálu, tak i komplexní servis v oblasti průmyslového a designového osvětlení. Zabezpečujeme veškerý servis od poptávky sortimentu až po jeho dodání. Nesoustřeďujeme se jen na nákup a prodej, ale poskytujeme také poradenství v oblasti průmyslové automatizace, slaboproudé a světelné techniky.

3 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

EUC a.s.

Zdravotnictví a lázeňské služby1 - 5

Máte zájem pracovat v úspěšné a rychle rostoucí společnosti? Skupina EUC, dříve Euroclinicum, je moderní zdravotnická skupina působící po celé České republice. Působíme v Praze a dalších 15 městech. Uplatnit se u nás můžete vedle zdravotnických pozic i v managementu a dalších oborech (finanční oddělení, IT oddělení, marketingové, HR, nákup a FAM, řízení projektů a administrativa).

26 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

FERMAT CZ s.r.o.

Služby100 - 199

Společnost FERMAT je profesionálním výrobcem horizontálních vyvrtávacích strojů s hlavním sídlem v Brně. Společnost realizuje kromě vývoje a výroby „horizontek“ i jejich dodávky a montáž zejména do oblasti těžkého strojírenství po celém světě. FERMAT své produkty průběžně modifikuje ve vazbě na požadavky zákazníků a rozšiřuje sortiment vyráběných typů. Se svými výrobky společnost expanduje na nové trhy a to i prostřednictvím aktivní účasti na renomovaných mezinárodních veletrzích po celém světě.

7 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

FIEGE s.r.o.

Logistika100 - 199

FIEGE je rodinná společnost spravovaná již pátou generací. Díky inovacím a dlouhodobému plánování jsme se stali jednou z předních společností v sektoru smluvní logistiky v Evropě. Jako moderní firma se nepřestáváme vyvíjet a díky novým technologiím a nápadům zjednodušujeme složitosti logistiky a přinášíme větší efektivitu našim partnerům. Pokud vaši kariéru zahájíte u nás, objevíte kulturu založenou na uznání a orientaci na výkon a také mnoho příležitostí osobního rozvoje.

4 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

FORTUNA GAME a.s.

Obchod a prodej, nákup1 - 5

Naší misí je přinášet sport, sportovní sázky a vzrušení ze hry milionům hráčů prostřednictvím on-line aplikací nebo skrz naší širokou síť poboček. FORTUNA GAME a.s., založená v březnu 1990, je prvním provozovatelem kurzových sázek v České republice a patří mezi významné evropské hráče. Buďte s námi u toho, když se tvoří budoucnost nejen on-line sázení!

2 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

GrandOptical

Obchod a prodej, nákup100 - 199

GrandOptical je globální značka, která působí v České republice už od roku 1996. Postupně rozšířila své zastoupení až na současných 62 poboček po celé zemi. Zákazníky obsluhuje téměř 400 odborně vzdělaných profesionálů: optometristů a očních optiků. Posláním a mottem GrandOptical je: „Pomáháme vám lépe vidět“. Zákazník je na prvním místě a vždy se dbá na to, aby z prodejny odcházel s úsměvem a ostrým zrakem. Česká společnost patří do globálně působící skupiny GrandVision.

1 volná pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

Grant Thornton Czech Republic s.r.o.

Informační technologie1 - 5

Jsme sehraný tým, který hýbe nejvyšším businessem v oblasti manažerského, strategického, transakčního a daňového poradenství, účetnictví a auditu. Po světě je nás více než 50 000 ve 135 zemích, což nám poskytuje silné zázemí a mezinárodní know-how.

5 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Haberkorn s.r.o.

Výroba100 - 199

Jsme předním technickým specialistou v České republice i na Slovensku. Patříme k nadnárodní skupině HABERKORN Group s ročním obratem přes 760 mil. EUR, působící v 10 zemích Evropy s více než 2 300 zaměstnanci. Našimi nadčasovými faktory úspěchu jsou jedinečný sortiment, nadstandardní služby, spolehlivost, stabilita a také závazek být zodpovědným zaměstnavatelem.

1 volná pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

HARTMANN - RICO a.s.

Zdravotnictví a lázeňské služby1500 - 1999

HARTMANN-RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v bezmála 100 zemích světa.

17 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Hill's Pet

Potravinářství100 - 199

Hill´s Pet Nutrition je celosvětovou jedničkou v oblasti výživy a péče o zdraví domácích zvířat, a je dceřinou společností Colgate Palmolive. Každý den po celém světě měníme životy milionů zvířat prostřednictvím průkopnické inovace, správné výživy a talentovaných lidí.

2 volné pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

ICOM transport a.s.

Doprava2000 - 2499

Hlavní strategií naší společnosti je zajištění kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra 🚌 Výrazné úspěchy zaznamenáváme i ve vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravě 🚛 Provozujeme na 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnáváme 1800 zaměstnanců. Provozujeme také autorizované servisy Mercedes-Benz v Jihlavě a Humpolci, čerpací stanice, měření emisí a myčky vozidel ⚙

9 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

IMI International s.r.o.

Strojírenství250 - 499

JSME IMI NORGREN - UDRŽUJEME SVĚT V POHYBU! Pojďte pracovat se skvělými lidmi, můžete se hodně naučit a práce Vás bude bavit! Jsme světový lídr v oblasti technologií přesného řízení médií a pohybu. Dodáváme skvělá řešení pro naše zákazníky zabývající se nejnáročnějšími technickými úlohami ve světě. Posouváme svět vpřed!

8 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

ITjobs, s.r.o.

Poradenství a konzultace6 - 9

Jsme ITjobs. Partneři při hledání IT talentů. Na IT trhu působíme jako recruitment agentura už přes 25 let. S našimi kandidáty, stejně jako s klienty, budujeme dlouhodobou spolupráci založenou na partnerství, důvěře a individuálním přístupu.

24 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

Iveco Czech Republic, a. s.

Strojírenství4000 - 4999

Pracujte pro jednoho z nejstabilnějších zaměstnavatelů v ČR, pracujte pro Iveco CR. Jsme finalista Zaměstnavatele regionu v Pardubickém kraji s více než 125letou tradicí a nabízíme pracovní příležitosti ve výrobním závodě, ale i ve vývojovém oddělení. Ve Vysokém Mýtě vyrábíme autobusy se zaměřením na udržitelnost, a to díky více než 4 tisícům našich zaměstnanců.

11 volných pozic
Foto v galerii zaměstnavatelů

JRD GROUP

Stavebnictví a reality20 - 24

V JRD nás společně pojí hodnoty a vize, které staví na filozofii, že možná cesta k udržitelné budoucnosti spočívá v propojení moderních technologií, čisté energie, ekologickém přístupu a omezení energetické náročnosti staveb při jejich realizaci i provozu. Tato filozofie je součástí DNA všech našich entit, které pokrývají široké oborové spektrum - věnují se developmentu, nákupu a prodeji pozemků, energetice z obnovitelných zdrojů, zpracování odpadu a investicím do výnosových nemovitostí.

1 volná pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

K2 atmitec s.r.o.

Informační technologie100 - 199

Jsme skupina IT firem, která vyvíjí a nasazuje podnikový software pro řízení firemních procesů ve středních a velkých společnostech a v našem vlastním datovém centru provozujeme prémiové cloudové a outsourcingové služby. Ač vyvíjíme software, dodáváme také zkušenosti a nápady ze stovek úspěšných firem a projektů. Přinášíme jistotu, že firma šlape i ve chvílích, kdy v ní klíčoví lidé nejsou. Pomáháme budovat firemní kulturu, ve které každý ví, co má dělat, jak to má dělat a proč to dělá.

1 volná pozice
Foto v galerii zaměstnavatelů

Kofola

Potravinářství250 - 499

Jsme jedním z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů ve střední Evropě s 11 výrobními závody na 5 evropských trzích. Do našeho portfolia v Česku a na Slovensku patří tradiční kolový nápoj s originální recepturou Kofola, pramenitá voda Rajec, minerální vody Korunní, Ondrášovka a Kláštorná Kalcia, řada sirupů Jupí, Vinea, Jupík, SEMTEX a další tradiční značky. Do Skupiny Kofola patří i síť freshbarů a salaterií UGO, stejně jako tradiční český výrobce směsí z léčivých bylin LEROS.

23 volných pozic