5 kurzů pro úspěch v práci, které vás nesmí minout

Telefonování, e-maily, námitky… Potýkáte se i vy s těmito „malými“ každodenními problémy? Možná se zdají bezvýznamné, ale ve skutečnosti vás mohou zbytečně otravovat. Proto jsme vybrali těchto 5 květnových kurzů, aby se úspěch v práci dostavil rychleji.

» 2 minuty čtení «

shutterstock_224357074

Čeká vás telefonát v angličtině? Naučte se, jak jej zvládnout!

1. Telefonování v angličtině

Děsí vás hovory v anglickém jazyce? Bojíte se, že nepochopíte, co druhá strana chce a že nebudete umět reagovat? Zbavte se svých obav 12. května na semináři, který v Praze pořádá Jazyková škola Spěváček.

» Podívat se na kurz telefonování

2. Jak zaujmout e-mailem nebo dopisem

Na čtení dlouhých elaborátů nikdo nemá čas. Přitom věta „hoďte mi to do mailu“ zaznívá i několikrát za den. Paradox? Spíš pošťouchnutí se zamyslet, jak psát e-maily a obchodní dopisy tak, aby nebyly moc dlouhé ani krátké, aby stylisticky seděly a hlavně zaujaly. Dozvíte se to v Praze 5. května na jednodenním semináři.

» Podívat se na kurz psaní e-mailů

3. Přes námitku k objednávce

„Ano, ale..“ S některými lidmi je těžké se domluvit – zvlášť, pokud jsou vašimi klienty a vy se s nimi domluvit prostě potřebujete. I zkušení obchodníci se přitom mohou cítit nepříjemně, když zákazník vyrukuje s nějakou námitkou. 18. května na kurzu v Brně zjistíte, jak si s námitkami poradit.

» Podívat se na kurz zvládání námitek

4. Emoční inteligence a její využití

Člověk nad sebou nikdy nemůže mít takový nadhled, jaký mu mohou dát druzí. Máte pocit, že se vám některé nepříjemné situace pořád opakují? Nerozumíte chování lidí? Pomoci vám může kurz, který se koná 4. a 5. května v Hradci Králové.

» Podívat se na kurz emoční inteligence

5. Rekvalifikační kurz: internetový marketing

Láká vás kariéra v online marketingu? Přihlaste se do tohoto kurzu. Naučíte se, jak zařídit, aby stránky vybíhaly ve vyhledávačích mezi prvními. Lektoři vás zasvětí také do PPC kampaní – zjistíte, jak prodávat pomocí Seznamu, Googlu nebo Facebooku. Proniknete i do marketingu sociálních sítí. A hlavně: po absolvování si můžete najít zajímavou práci.

» Podívat se na kurz internetového marketingu

A těmito 5 kurzy to rozhodně nekončí      Celá nabídka kurzů na Jobs.cz

Jobs.cz

Další články k tématu

Czechitas: Schopné holky fušují klukům do IT

Holky v IT aby jeden hledal lupou. Dita Přikrylová, která pracuje v IT poradenství, o tom ví své. Rozjela proto Czechitas, kde spolu s dalšími nadšenými „ajťačkami” zasvěcuje holky do tajů kódování, programování, navrhování webů nebo grafiky. K IT tak díky jejím workshopů zatím přičichly stovky holek, už brzy se ale začnou počítat na tisíce. … číst více

Budou vás milovat: tipy, jak dělat skvělé prezentace

Lidé se rozhodují na základě prvních dojmů. Využijte toho. Když je nezískáte během 60 vteřin, pak už nikdy. Neplýtvejte svůj drahocenný čas na košilaté vtípky, po kterých se rozhostí trapné ticho. Chce to něco originálnějšího. » 3 minuty čtení « Zapomeňte na formální představování, popisování o čem vaše přednáška bude a podobná klišé. Představte si svou … číst více

Konference a workshopy navštěvuje téměř polovina profesionálů

Bezmála polovina z vás se účastní oborových konferencí a profesních workshopů. 8 % z vás navštěvuje odborné akce nejméně čtyřikrát ročně. Vyplývá to z šetření, které jsme uskutečnili v září a do něhož se zapojilo 880 uživatelů Jobs.cz. Podrobnější průzkum zaměřený na vybrané obory odhalil, že nové trendy tímto způsobem nejčastěji sledují lidé z IT, nejméně z bankovnictví. Z podrobného průzkumu, který … číst více

Co nového na vás chystají personalisté? Nedejte se zaskočit

On-line životopisy a profily, assessment centre, rozřazovací pohovor po telefonu – někteří zaměstnavatelé jdou ještě dále. Nenechte se zaskočit, až po vás budou chtít, abyste na dálku na kameru odpovídali na jejich dotazy, nebo se pokusí odhalit vaši osobnost a přístup k práci dříve, než vás uvidí naživo. Videodotazníky Možná už jste zažili rychlý pohovor po … číst více