Seduo.cz: nové online kurzy, které vylepší vaše CV

Seďte doma u počítače a sbírejte tipy od skvělých lektorů o tom, jak na networking, poutavé prezentace nebo obchod. S touto myšlenku přichází na český internet Seduo.cz – vzdělávací projekt, který vám umoží studovat online kurzy od předních českých lektorů, firem a vysokých škol.

» 2 minuty čtení «

seduo

Krátké video lekce

„Kurzy se skládají z krátkých video lekcí, v nichž lektoři poutavě představují různá témata. Videa jsou doplněna o další materiály k nastudování,“ přibližuje František Dalecký, produktový manažer Seduo.cz.

Budete mít atraktivnější CV

Online studium oživí vaši kariéru i životopis. „Kurzy na Seduo.cz cílí na znalosti a dovednosti, které jsou na dnešním trhu práce vysoce žádané, lidem však často ze školy či zaměstnání chybí,“ říká Dalecký.

Když zvládnete závěrečný  kvíz na konci kurzu, získáte certifikát  o absolvování – a hned máte co ukázat zaměstnavateli nebo v CV  jako důkaz, že děláte něco navíc.

Lektoři: předají vám zkušenosti z praxe

Kurzy na Seduo.cz jsou nyní zdarma, aby si je mohlo vyzkoušet co nejvíce lidí. Vybírat můžete z několika atraktivních témat, třeba:

  • Networking: jak navazovat a budovat profesní vztahy (lektor Petr Pouchlý)
  • Základy pro svět prezentací: co by měl umět každý prezentující (lektor Lukáš Hrdlička)
  • Human Centered Design: jak navrhovat produkty a služby, které uživatelé potřebují a budou používat (lektoři Jiří Sekera a Petr Kosnar).

Výhoda: krátké intenzivní kurzy

Kolik času vám online kurzy zaberou?  „To záleží na studujícím. Někdo se podívá jen na videa, jiný bude číst i přiložené materiály a studovat další doporučené zdroje. Kurzy jsou krátké, ale nabízejí mnoho znalostí ve zhuštěné podobě. V kurzu, který v součtu nemá ani 60 minut, se tak paradoxně můžete naučit více než na půldenním školení,“ říká František Dalecký.

Naučte se něco nového      Prozkoumat Seduo.cz

 Jobs.cz

Další články k tématu

Prokrastinaci můžete přemoct. Petr Ludwig ví, jak na to

Jeho knihu Konec prokrastinace si doteď koupilo na 35 tisíc lidí a v Česku se tak zařadila mezi bestsellery. V Rusku se mezi byznys knihami vyšplhala na druhé místo, překládá se také do polštiny, němčiny, angličtiny, bulharštiny a švédštiny. Petr Ludwig, bojovník za konec prokrastinace a bořitel mýtů a polopravd v oblasti osobního rozvoje, jede … číst více

Davida baví učit. Točí videa (nejen) pro studenty

O portálu Ekospace.cz, který je plný video přednášek, slyšel nejeden student. David Šetek dokáže do tajů ekonomie, marketingu nebo managementu zasvětit každého. Jeho přednášky jsou srozumitelné a plné praktických příkladů. Co je na tom nejlepší? Všechny videa jsou zdarma. Proč se rozhodl nezištně pomáhat druhým a kam chce web posouvat? » 3 minuty čtení « … číst více

Dovolená letos nebude? Léto si užijete i jinak. Máme tipy

Patříte mezi „šťastlivce“ pracující v oboru, kde léto znamená sezónu? Nebo prostě nejste dostatečně letní typy, abyste si pro horké dny brali dovolenou? Tak či onak, i v létě by si každý měl najít čas na zábavu či vzdělání. Podívejte se, jak naložit s létem, když nemáte dovolenou. » 2 minuty čtení « ↑ Idylka. Nebuďte smutní, pokud vám … číst více

HCD: Jak navrhovat věci, které vám lidé nehodí na hlavu

Než něco navrhnete, zkuste se nejprve zeptat lidí, jestli to opravdu potřebují. Na této na první pohled jednoduché myšlence stojí Human-Centered Design (HCD), tedy design zaměřený na člověka. Kolikrát se ale stane, že programátor nebo architekt vymyslí něco, co pak lidé v zoufalství házejí do kouta? Jiří Sekera a Petr Kosnar se HCD dlouhodobě věnují. … číst více