Agent Jobs.cz: pomocník, který vám dohodí lepší práci

Čerstvé nabídky dostanete „na stůl“ o něco dříve než ostatní. Zadáte si obor, místo, požadovanou mzdu a vyhovující inzeráty vám dorazí e-mailem. Tohle umí agent Jobs.cz, pomocník, který lidem hledá práci na míru.

Pomůže vám

Na Jobs.cz je teď hromada nabídek. Všechny je pročíst by trvalo… no, hodně dlouho. Agent Jobs.cz je dokáže hlídat za vás. Má přehled i o nabídkách, které personalisté nahráli sotva před pár minutami.

Výhodou je, že zatímco se věnujete svým věcem, agent pročesává inzeráty a do e-mailu posílá výběr těch nejlepších.

iStock_84307245_L2

Pošle vám i nabídky, které sami neobjevíte

Za agentem stojí chytrá technologie, díky které vám agent najde i nabídky, které byste sami nejspíš neobjevili. Zajímavé inzeráty vám navíc pošle o něco dříve než ostatním uchazečům.

Aby pro vás agent mohl takto pracovat, potřebuje od vás jediné: abyste si ho založili ze svého účtu na Jobs.cz (je zdarma). Personalizovaný systém pak dokáže vyhodnotit data a instruovat agenta tak, aby posílal nabídky na míru pro vás.

Agenta si můžete založit ještě další cestou: přihlaste se a nechte si zobrazit nabídky. Mezi nimi pak uvidíte políčko, které vám nabídne posílání e-mailem:

doporucenimailem

Tip: Kdykoliv přijdete na Jobs.cz hledat práci, přihlaste se do svého účtu. Díky tomu vám můžeme ukázat lépe padnoucí nabídky, než když inzeráty pročítáte bez přihlášení.

Proč mít agenta, i když teď práci nehledáte

Možná jste teď v práci spokojení, nebo jste tam nastoupili nedávno. I tak se vyplatí mít agenta „v záloze“. Hned vám vysvětlíme proč.

Nastavíte mu třeba, že vás má upozornit na nabídky ve vaší profesi za vyšší mzdu, než máte teď. Nástupní platy totiž rostou a můžete si ještě polepšit.

» Přihlásit se a založit si agenta

Jobs.cz

Další články k tématu

Jak dlouho může trvat, než se vám firma ozve?

Než zavolá nebo napíše personalista a pozve vás na pohovor, může to trvat dva týdny nebo i měsíc. Buďte na to připraveni. Kde odpovídají nejrychleji Na jeden pracovní inzerát firmy dostanou 20, 30, 50, v některých případech i 100 odpovědí. Prokousat se takovým množstvím životopisů samozřejmě trvá. Nejrychleji se personalisté ozvou, když se zajímáte o pozici … číst více

Proč se dívat po inzerátech, i když jste v práci spokojení

Na první pohled to nedává smysl: jsem spokojený, tak nekoukám přes plot. Ukážeme vám, proč se vyplatí občas podívat sem, i když si myslíte, že teď máte skvělou práci. » 2 minuty čtení « ↑ Lepší kariéru si zasloužíte už teď. Nečekejte, až vás ubije stereotyp. Je to normální 45 % Američanů v nedávném průzkumu náborové … číst více

8 tipů, jak přežít horko v kanceláři

Pondělí: 31 stupňů. Úterý: 33 stupňů. Čtvrtek: 36 stupňů. Počasí tento týden podle předpovědi opět ukáže, že umí zabrnkat i na tropickou notu. Jak přežít vedro, když musíte do práce? « 2 minuty čtení » ↑ Čeká nás pár pěkně horkých dnů. Máme 8 tipů, jak je zvládnout. 1. Pracujte brzy ráno Vstaňte brzy a … číst více

Vymýšlíme auta, která budou online, říká vývojář Škoda Auto

„Představte si, že sedíte v kině, mrzne a vy si během titulků mobilem na dálku zapnete topení v autě,“ popisuje Martin Sodomka, manažer projektu ConnectedCar ve Škoda Auto, na čem zrovna pracují. Jen do tohoto týmu teď v Mladé Boleslavi hledají 20 nových kolegů. Jejich úkolem bude vyvíjet různé online služby pro auta. Otevřeny jsou ale i další … číst více