Agent Jobs.cz: pomocník, který vám dohodí lepší práci

Čerstvé nabídky dostanete „na stůl“ o něco dříve než ostatní. Zadáte si obor, místo, požadovanou mzdu a vyhovující inzeráty vám dorazí e-mailem. Tohle umí agent Jobs.cz, pomocník, který lidem hledá práci na míru.

Pomůže vám

Na Jobs.cz je teď hromada nabídek. Všechny je pročíst by trvalo… no, hodně dlouho. Agent Jobs.cz je dokáže hlídat za vás. Má přehled i o nabídkách, které personalisté nahráli sotva před pár minutami.

Výhodou je, že zatímco se věnujete svým věcem, agent pročesává inzeráty a do e-mailu posílá výběr těch nejlepších.

iStock_84307245_L2

Pošle vám i nabídky, které sami neobjevíte

Za agentem stojí chytrá technologie, díky které vám agent najde i nabídky, které byste sami nejspíš neobjevili. Zajímavé inzeráty vám navíc pošle o něco dříve než ostatním uchazečům.

Aby pro vás agent mohl takto pracovat, potřebuje od vás jediné: abyste si ho založili ze svého účtu na Jobs.cz (je zdarma). Personalizovaný systém pak dokáže vyhodnotit data a instruovat agenta tak, aby posílal nabídky na míru pro vás.

Agenta si můžete založit ještě další cestou: přihlaste se a nechte si zobrazit nabídky. Mezi nimi pak uvidíte políčko, které vám nabídne posílání e-mailem:

doporucenimailem

Tip: Kdykoliv přijdete na Jobs.cz hledat práci, přihlaste se do svého účtu. Díky tomu vám můžeme ukázat lépe padnoucí nabídky, než když inzeráty pročítáte bez přihlášení.

Proč mít agenta, i když teď práci nehledáte

Možná jste teď v práci spokojení, nebo jste tam nastoupili nedávno. I tak se vyplatí mít agenta „v záloze“. Hned vám vysvětlíme proč.

Nastavíte mu třeba, že vás má upozornit na nabídky ve vaší profesi za vyšší mzdu, než máte teď. Nástupní platy totiž rostou a můžete si ještě polepšit.

» Přihlásit se a založit si agenta

Jobs.cz

Další články k tématu

Velká fotogalerie: Firmy s nejhezčími kancelářemi

CBRE Zasedačka roku je nová soutěž, která upozorňuje na zajímavé a inspirativní prostředí v tuzemských firmách. Porota poslala do užšího výběru 23 společností. Jobs.cz vám je postupně všechny představí – v dnešním článku se s námi podíváte do prvních 11 firem. A která z nich soutěž vyhraje? To se dozvíme v únoru 2015. » 3 minuty čtení « … číst více

Kariéra s E.ON: spolupráce, kde získáte volnost

Máte rádi obchod a klasická pracovní doba není nic pro vás? Třeba proto, že máte děti, bokem vlastní malé podnikání nebo spoustu koníčků? Jobs.cz má pro vás tip: ve společnosti E.ON rozšiřují tým obchodníků. O jakou spolupráci jde a v čem je výhodná, mluvila projektová manažerka Eva Duchoňová. « 2 minuty čtení » ↑ Eva Duchoňová, projektová … číst více

Rok 2016: Rostly platy i šance získat lepší práci

Tak tenhle rok stál za to. Firmy na Jobs.cz vystavily rekordně nabídek a ochotněji nabízely lepší platy. Prostě a jednoduše – kdo letos změnil práci, většinou si o dost polepšil. Do konce roku 2016 ještě pár dní zbývá – využijte toho, že je doba pro hledání práce tak příznivá a odpovězte na pár inzerátů ještě … číst více

Rodiče, studenti i senioři v týmu se skvěle doplňují

„Rodiče malých dětí chtějí pracovat většinou dopoledne ve všední den, studenti si radši berou víkendové směny a ostatní vykrývají zbývající časy. V týmech máme i lidi se zdravotním omezením. Proto se u nás nesetkáte s předsudky nebo bariérami. Rozmanitost je podle nás výhodou,” říká Eva Šimáková z McDonald’s. Směny tak, jak vám to vyhovuje Zaměstnanci … číst více