Pomocník, který vám dohodí lepší práci

Čerstvé nabídky dostanete „na stůl“ o něco dříve než ostatní uchazeči. Zadáte si obor, místo, požadovaný plat a vyhovující inzeráty vám dorazí e-mailem. Třeba tohle umí agent Jobs.cz, pomocník, který lidem hledá práci na míru.

iStock_84307245_L2

Pravá ruka uchazečů

Na Jobs.cz je teď rekordních 19.000 nabídek. Všechny je pročíst by trvalo… no, hodně dlouho. Pomocník jménem agent Jobs.cz je ale všechny zná zpaměti. Včetně těch, které personalisté nahráli sotva před pár minutami.

Agent Jobs.cz se může stát vaší pravou rukou. Zatímco se věnujete svým věcem, on pročesává inzeráty a do e-mailu vám posílá výběr těch nejlepších.

Pošle vám i nabídky, které sami neobjevíte

Za agentem stojí chytrá technologie, díky které vám agent dokáže najít i nabídky, které byste sami při brouzdání na Jobs.cz nejspíš neobjevili. Zajímavé inzeráty vám navíc pošle o něco dříve než ostatním uchazečům.

Aby pro vás agent mohl takto pracovat, potřebuje od vás jediné: abyste si ho založili ze svého účtu na Jobs.cz (je zdarma). Personalizovaný systém pak dokáže vyhodnotit data a instruovat agenta tak, aby vám posílal jen nabídky skutečně šité na míru.

Agenta si můžete založit ještě další cestou: přihlaste se a nechte si zobrazit nabídky práce. Přímo mezi nimi uvidíte políčko, které vám nabídne posílání  e-mailem:

doporucenimailem

Tip: Kdykoliv přijdete na Jobs.cz hledat práci, přihlaste se do svého účtu. Díky tomu vám můžeme posílat lépe padnoucí nabídky, než když inzeráty pročítáte jen na vlastní pěst.

Proč mít agenta, i když teď práci nehledáte

Možná jste teď v práci spokojení nebo jste tam nastoupili relativně nedávno. I tak se vyplatí mít agenta „v záloze“. Hned vám vysvětlíme proč.

Nastavíte mu třeba, že vás má upozornit jen nabídky ve vaší profesi za vyšší plat, než máte teď.

Firmy dnes totiž uchazečům nabízejí více než v předchozích letech. Třeba nástupní platy už od loňska výrazně rostou. Polepší si spíš ten, kdo se rozhoupá ke změně, než kdo zůstává tam, kde je.

» Přihlásit se a založit nového agenta Jobs.cz

Jobs.cz

Další články k tématu

Reportáž: jak se pracuje v českém Skypu

Naše spolupracovnice Jana Benešovská dostala možnost nahlédnout do kanceláří české pobočky společnosti Skype, sídlící na pražském Smíchově. Jak se pracuje ve firmě, jejíž produkt používají stamiliony lidí na celém světě. ↑ V českém Skype neuznávají klasickou pracovní dobu. Do práce můžete přijít, v kolik chcete. Pružná pracovní doba Když se v deset hodin hlásím na recepci … číst více

Rutina v práci: zjistěte, jak se jí šikovně vyhnout

Pod pojmem „stereotypní práce“ si asi nic moc lákavého nepředstavíte. Trochu jinak je to s pojmem „rutinní znalost“ – ta se vlastně ve většině případů dost hodí. Průšvih je, když tak dlouho získáváte rutinní dovednosti, až si všimnete, že vám práce připadá strašlivě stereotypní. Řečeno v lidštině, že se v zaměstnání prostě hrozně nudíte. Co s tím? » 3 … číst více

VIDEO: Říct si o vyšší mzdu? Ano, ale ne takto

Firmy hladoví po schopných zaměstnancích. Šikovní lidé mají právě teď šanci vyjednat si, co bylo až do nedávna tabu: občasnou práci z domova, volnější příchody a odchody z kanceláře nebo více peněz na špičkové vzdělávání. A také vyšší mzdu. Jen si o ni (probůh) neříkejte takto… » 4 minuty «  ↑ „Jana je tady teprve … číst více

4 obory, ve kterých můžete podnikat i doma po večerech

Stále častěji slýcháte, že si kamarád udělal živnostenský list a začal podnikat? Přivýdělek k platu v zaměstnání se může hodit. Máme tipy na čtyři obory, ve kterých se dá dobře podnikat i doma v obýváku. Jsou to služby, které si teď firmy hodně žádají a jsou ochotné za ně platit. A co získáte vy? Kromě peněz i … číst více