7 firem s pohodovými kancelářemi. Právě teď hledají lidi!

Sníte o práci v Googlu nebo Facebooku a jejich prostorách plných klouzaček, koloběžek, našlapaných firemních posiloven a občerstvení zdarma? Za pohodovým pracovním prostředím nemusíte daleko. Vytipovali jsme pro vás sedm firem, do kterých se budete opravdu těšit. A dobrá zpráva – většina z nich právě někoho hledá!

» 4 minuty čtení «

lmc ping pong

Firemní knihovna v Avastu

Česká, a přitom dnes už globální společnost Avast sídlí v České republice. Navštívit její kanceláře ale můžete i v Německu, USA, Číně a na Tchaj-wanu. My jsme nahlédli do pražských prostor. Kromě stolního fotbálku mohou zaměstnanci Avastu relaxovat ve firemní knihovně a schovat se do vysokých sedaček, které poskytují soukromí třeba pro telefonáty.

» Volné pozice v Avastu

avast

Kousek Londýna v Edhouse

Otravují vás hlasité telefonní hovory kolegů? Zlínská společnost Edhouse tento problém vyřešila  londýnskými telefonními budkami. Kromě toho se můžete od pracovního stresu odreagovat pár shyby v malé firemní tělocvičně nebo si s kolegy zahrát oblíbený stolní fotbal.

edhouse

AVG plná barev

Kanceláře antivirové společnosti AVG najdete v Severní Americe, Evropě a Austrálii. Relaxační zóna jejich pražské pobočky hýří barvami. Ve společných prostorách zaujme hlavně kulečníkový stůl.

» Volná místa v AVG

avg

Fotbalová galerie v H1.cz

Zdá se, že jen ten, kdo hraje stolní fotbal, má šanci ve firmách s pohodovým prostředím uspět. „Hájednička“ zasadila fotbalový stadion do netradičního prostředí, které na první pohled připomíná uměleckou galerii. Odreagovat se můžete i s pingpongovou pálkou, tentokrát na skutečném stole na stolní tenis.

H1Designově čistá Y Soft

Centrálu brněnské společnosti Y Soft poznáte už zdálky, zaujme vás zdmi pomalovanými černobílými graffiti. Uvnitř vás přivítají prostory, které spíše než barvami svítí designovou čistotou.

» Volná místa v Y Softu

» Rozhovor se zakladatelem Y Softu: Založil startup, dnes vede nadnárodní korporaci
ysoft

V Et Neteře jako na houpačce

Pražská Et Netera vyznává principy tak zvané svobodné firmy. Co nevidět se stěhují do Holešovic, zatím jsme nahlédli alespoň do stávající kanceláře na Letenské pláni. Fotbálek nechybí ani zde, zaujme také houpačka nebo mini ping pong.

et netera

Zenová čajovna v LMC

Ve společnosti LMC, která vytváří portál Jobs.cz, vládne pohoda. Přispívá k ní i čajovník Pavel, který každý den vaří zaměstnancům 220hlavé firmy vybrané sypané čaje. A ne jen tak ledajaké! Pavel má v zásobě vždy nejčerstvější sklizeň z indických a čínských horských svahů, Japonska, ale třeba i Gruzie. Zaměstnanci naštěstí čajovými znalci být nemusí – čajovník rád poradí, co ochutnat. V LMC navíc čaje rádi servírujeme i návštěvám. Až k nám dorazíte na pohovor nebo domlouvat spolupráci, řekněte si také o konvičku.

» Volné pozice v LMC

lmc

A jak se pracuje u vás?

Přihlaste vaši firmu do soutěže Zasedačka roku a ukažte, že i u vás se pracuje v pohodovém pracovním prostředí.

Lenka Mydlová

Další články k tématu

5 nej kariérních článků, které stojí za přečtení

Jaké kariérní tipy má cenu číst? Inspirujte se tím, co čtou ostatní. Vybrali jsme pro vás články, které vás na Jobs.cz nedávno výrazně zaujaly. Nahlédněte do kanceláří předních českých technologických firem a hned potom zjistěte, čím odsuzujete své CV k vyhození do koše. Když vám firma po měsíci odpoví, nezabijte své šance už první větou, … číst více

VIDEO: Říct si o vyšší mzdu? Ano, ale ne takto

Firmy hladoví po schopných zaměstnancích. Šikovní lidé mají právě teď šanci vyjednat si, co bylo až do nedávna tabu: občasnou práci z domova, volnější příchody a odchody z kanceláře nebo více peněz na špičkové vzdělávání. A také vyšší mzdu. Jen si o ni neříkejte takto… » 4 minuty «  ↑ „Jana je tady teprve rok … číst více

Jak si v práci vyjednáte víc času na rodinu

Možná i vy jste v práci každý den do večera a svoje vlastní děti málem nevidíte. Jenže ono to tak být nemusí – a nemá. Nechte se inspirovat lidmi, kterým se podařilo zařídit si lepší rovnováhu mezi rodinným a pracovním životem. « 3 minuty čtení » ↑ Dětství uteče strašně rychle. Abyste si jednou nevyčítali, … číst více

Dojíždění lidi stresuje podobně jako návštěva zubaře

Dojíždění do práce je podle obyvatelů Říma a Londýna stejně stresující, jako stěhování nebo návštěva zubaře. A jen 27 % Čechů by přijalo zaměstnání, které by znamenalo dvouhodinové cestování každý den. Dojíždění si prostě málokdo užívá a bereme ho jen jako nutné zlo. Ale vážně se s tím nedá nic dělat? Dojíždění: ztráta času „A odkud … číst více