Zlepšováky, díky kterým si rychle najdete práci

Na Jobs.cz teď můžete vybírat z 20.000 nabídek. Hledání a třídění inzerátů si můžete hodně usnadnit – když znáte tyhle chytré zlepšováky. Zařídit si je vám zabere jen pár kliků. Jaké to jsou?

1. Nabídky na míru

Doporučujeme vám přihlásit se do svého účtu vždy, když přicházíte na Jobs.cz hledat práci. Díky tomu vám můžeme zobrazit lépe padnoucí nabídky, než když inzeráty pročítáte bez přihlášení.

Přihlaste se a procházejte inzeráty klasicky podle toho, co vás zajímá. Na konci stránky vám ukážeme další nabídky z podobného těsta:

print6

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

2. Co s načatou nabídkou

Když si rozkliknete inzerát, který vás zaujal, vpravo vidíte nabídku možností, co s nabídkou můžete udělat:

print5

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

Například si ji jedním klikem uložte do Oblíbených. Můžete se k ní vrátit později, až budete mít více času ji prostudovat.

A nebo si nechte posílat podobné nabídky e-mailem. Tímto způsobem získáte velkého pomocníka pro hledání práce – agenta Jobs.cz. Stojí za ním chytrá technologie, díky které vám dokážeme najít i nabídky, které byste sami „na vlastní pěst“ nejspíš neobjevili. Nebo takové, které firmy vystavili jen před pár minutami. Zajímavé inzeráty vám agent také pošle o něco dříve než ostatním uchazečům.

» Chci zjistit víc o tom, jak agent funguje

3. Chytré filtry pro snazší hledání

Na Jobs.cz je teď přes 20 tisíc nabídek. I když si hledání zúžíte podle oboru a regionu, i tak vám může hledání té pravé práce zabrat spoustu času. Usnadněte si to a využijte chytré filtry:

print2

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

Podle čeho můžete nabídky zaměstnavatelů například třídit?

Čas zveřejnění: nechte si ukázat nabídky vystavené v posledních 24 hodinách, 3 dnech nebo z posledního týdne.

Plat: zajímají vás například jen inzeráty s platem od 40 tisíc výš? Do filtru si to zadáte jedním klikem.

Typ úvazku: můžete zadat, zda máte výuční list, maturitu nebo vysokou školu. Na základě toho se vám zobrazí nabídky, ve kterých zaměstnavatelé hledají lidi právě s tímto typem dokončeného vzdělání.

Jazyky: tento filtr vám pomůže, pokud si chcete najít práci,  kde využijete cizí jazyky (angličtinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu, polštinu, italštinu nebo španělštinu).

Zadavatel: můžete si vybrat, zda chcete vidět inzeráty jen od přímých zaměstnavatelů, personálních agentur nebo neziskovek.

Vhodné pro: tento filtr vám ukáže nabídky vhodné pro absolventy nebo lidi se zdravotním omezením.

4. První!

U některých inzerátů si můžete všimnout hlášky: Odpovězte teď a budete mezi prvními.

To znamená, že na tuto nabídku zatím reagovali méně než 4 uchazeči. Pokud odpovíte, váš životopis bude skutečně jedním z prvních, které personalista uvidí.

prvni

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

» Podívejte se na čerstvé nabídky na Jobs.cz

 Jobs.cz

Další články k tématu

Naprosto šílené otázky, které mohou zaznít na pohovoru

Popište slepému žlutou barvu. Co byste dělal, kdybyste jako jediný přežil pád letadla? Příběhy o šílených otázkách na pohovorech jste jistě slyšeli, četli a možná také zažili. Co konkrétně se jimi personalisté snaží zjistit? ↑ Kolik kominíků je v Brně? Jak to mám asi tak vědět? Proč se na takové věci vůbec ptají? Některé „crazy … číst více

Nenapíše, nezavolá... Když marně čekáte na reakci firmy

Padla vám do oka zajímavá nabídka, takže jste poslali životopis. Reakce ze strany firmy ale byla čistá nula. To je docela nepříjemná zkušenost, bohužel i v dnešní době ji zažívá velké množství lidí. Těm přirozeně vadí posílat životopisy v podstatě „do zdi“. Proč se to vlastně děje, že firmy uchazečům neodpovídají? A proč má smysl to … číst více

VIDEO: Jak vzniká náš dobrý pocit z práce

Dan Ariely je profesor psychologie, který vymýšlí úžasné experimenty odhalující, jak lidé skutečně přemýšlejí. V jednom z nich třeba zjistil, že ignorovat výsledky něčí práce působí na jeho motivaci stejně devastujícím způsobem, jako bychom mu výtvor rozšlapali před očima. V téhle nabité videopřednášce Ariely rozebírá, na základě čeho skutečně vzniká náš dobrý pocit z práce. … číst více

4 kroky, které vás dovedou k práci v Electroworldu

Jen z inzerátu se určité věci nedozvíte. Třeba to, co přesně vás čeká první dny a týdny v nové práci nebo v čem spočívá úvodní zaškolení. Společnost Electroworld, která má v ČR 18 obchodů se spotřební elektronikou, se rozhodla trochu odkrýt své zákulisí. Školitelé Kateřina Fousková a Pavel Nykodým popisují čtyři kroky, kterými si nováčci postupně projdou. Oba to … číst více