Zlepšováky, díky kterým si najdete práci

Hledání a třídění inzerátů na Jobs.c si můžete usnadnit – když znáte tyhle zlepšováky. Zařídit si je vám zabere jen pár kliků.

1. Nabídky na míru

Doporučujeme vám přihlásit se do svého účtu vždy, když přicházíte na Jobs.cz hledat práci. Díky tomu vám můžeme zobrazit lépe padnoucí nabídky, než když inzeráty pročítáte bez přihlášení.

Přihlaste se a procházejte inzeráty podle toho, co vás zajímá. Na konci stránky vám ukážeme další nabídky z podobného těsta:

print6

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

2. Co s načatou nabídkou

Když si rozkliknete inzerát, který vás zaujal, vpravo vidíte nabídku možností, co s nabídkou můžete udělat. Například si ji jedním klikem uložte do Oblíbených. Můžete se k ní vrátit později, až budete mít více času ji prostudovat.

A nebo si nechte posílat podobné nabídky e-mailem. Tímto způsobem získáte velkého pomocníka pro hledání práce – agenta Jobs.cz. Stojí za ním chytrá technologie, díky které vám dokážeme najít i nabídky, které byste sami „na vlastní pěst“ nejspíš neobjevili. Nebo takové, které firmy vystavili jen před pár minutami. Zajímavé inzeráty vám agent také pošle o něco dříve než ostatním uchazečům.

print5

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

» Chci zjistit víc o tom, jak agent funguje

3. Chytré filtry pro snazší hledání

Na Jobs.cz je teď přes 20 tisíc nabídek. I když si hledání zúžíte podle oboru a regionu, i tak vám může hledání té pravé práce zabrat spoustu času. Usnadněte si to a využijte chytré filtry:

print2

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

Podle čeho můžete nabídky zaměstnavatelů například třídit?

  • Čas zveřejnění: nechte si ukázat nabídky vystavené v posledních 24 hodinách, 3 dnech nebo z posledního týdne.
  • Plat: zajímají vás například jen inzeráty s platem od 40 tisíc výš? Do filtru si to zadáte jedním klikem.
  • Vzdělání: můžete zadat, zda máte výuční list, maturitu nebo vysokou školu. Na základě toho se vám zobrazí nabídky, ve kterých zaměstnavatelé hledají lidi právě s tímto typem dokončeného vzdělání.
  • Jazyky: tento filtr vám pomůže, pokud si chcete najít práci,  kde využijete cizí jazyky (angličtinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu, polštinu, italštinu nebo španělštinu).
  • Zadavatel: můžete si vybrat, zda chcete vidět inzeráty jen od přímých zaměstnavatelů, personálních agentur nebo neziskovek.
  • Vhodné pro: tento filtr vám ukáže nabídky vhodné pro absolventy nebo lidi se zdravotním omezením.

4. První!

U některých inzerátů si můžete všimnout hlášky: Odpovězte teď a budete mezi prvními.

To znamená, že na tuto nabídku zatím reagovali méně než 4 uchazeči. Pokud odpovíte, váš životopis bude skutečně jedním z prvních, které personalista uvidí.

prvni

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

» Podívejte se na čerstvé nabídky na Jobs.cz

 Jobs.cz

Další články k tématu

Dvě nabídky práce a čas tlačí. Kterou máte vzít?

Dostali jste v jeden moment dvě velmi lákavé nabídky práce a obě firmy na vás tlačí, ať se rozhodnete co nejrychleji. Ukvapené rozhodnutí je ale přesně to, čemu se chcete (logicky) vyhnout. Položte sami sobě těchto 7 otázek a uvidíte, že rozhodování bude snazší. 1. Co budu skutečně dělat? Porovnejte si náplň obou pozic. Vyhovuje … číst více

V inzerátu hledají supermana: nevadí, i tak odpovězte

Na juniorní pozici hledáme člověka s pětiletou praxí, který mluví čtyřmi jazyky a ovládá programy, které se na trhu objeví za dva roky. To je samozřejmě nadsázka, ale také máte z některých inzerátů pocit, že firmy hledají spíš supermany než skutečné lidi? Ukážeme vám, že je zbytečné se tím nechat odradit. Stejně by mě nevzali Lidé prolétnou … číst více

3 tipy, jak si v roce 2017 rychle oprášit životopis

Může se to stát dnes, zítra nebo třeba za měsíc. Padne vám do oka zajímavá nabídka a budete na ni chtít odpovědět co nejdřív. Jenže při pohledu do životopisu zjistíte, že jste jej naposledy aktualizovali někdy před třemi lety… Když vám jde o to dostat se na pohovor, není čas ztrácet čas. Máme tipy, jak … číst více

Kde se vidíte za 5 let a další otázky, které uchazeči nesnášejí

Na některé otázky personalistů se neodpovídá snadno. Třeba: Jaké jsou vaše silné a slabé stránky? Lidé většinou netuší, co mají říct, aby to neznělo jako naučená fráze. I na tento typ otázek se však dá připravit. 1. Kde se vidíte za pět let? Proč se na to ptají: Zajímá je, co pro vás znamená úspěch. … číst více