Tipy na pozice, kde vám dají mzdu 50 000 Kč a víc

Ne snad, že by se spokojenost v práci dala měřit jen penězi. Na druhou stranu, nosit si domů slušnou výplatu je celkem příjemné. Na Jobs.cz teď najdete 4 500 nabídek, ve kterých zaměstnavatelé nabízejí plat 50 000 Kč nebo i víc. A zdaleka nejde jen o IT a technické profese. Sestavili jsme malý ochutnávkový výběr.

1. Nákupčí pro výrobce 3D tiskáren

» Zjistit více o pozici

Česká firma Prusa Research, která vyrábí 3D tiskárny, má zajímavý příběh. Začínali ve třech lidech a vyráběli pár kusů tiskáren ročně, dnes je jich kolem stovky a 3D tiskárny dodávají do celého světa. Hodil by se jim šikovný nákupčí. Bude hlídat, zda je ve výrobě vždy dostatek materiálu a komunikovat s dodavateli z celého světa.

2. Interní auditor ve stavební spořitelně

» Zjistit více o pozici

Jestli vám vyhovuje spíše menší tým než větší, a pokud nemáte rádi open space, zkuste odpovědět na tuto nabídku Českomoravské stavební spořitelny. Hledají nového interního auditora a klidně to prý může být i někdo na začátku kariéry. Pokud zvládáte angličtinu, v této práci ji uplatníte na každodenní bázi.

3. Výkonný ředitel/ka v neziskovce

» Zjistit více o pozici

Nadace Naše dítě působí v ČR už 24 let. Věnuje se ochraně týraných a zneužívaných dětí, provozuje pro ně třeba linku důvěry. Nyní sem hledají člověka, který celou nadaci povede. Kromě vysokoškolského diplomu byste prý měli mít tři roky praxe v neziskovém sektoru.

4. HTML developer v Zonky

» Zjistit více o pozici

Zonky propojuje investory s konkrétními lidmi, kteří si chtějí vzít půjčku, ale ne v bance. Do svého týmu právě hledají vývojáře, který umí HTML, JavaScript a CSS. Také JavaScript frameworky jako Ember, React nebo JS-based. Zonky v nabídce láká třeba na Macbook nebo firemní posilovnu.

5. Markeťák pro elektrokola a koloběžky

» Zjistit více o pozici

Firma CRUSSIS electrobikes vyrábí vlastní elektrokola a sportovní koloběžky. Hledají teď nového marketingového manažera či manažerku pro B2B i B2C segment. Hlavní úkoly: plánování a analýza kampaní včetně těch on-linových, budování brandu, e-mailing, psaní PR článků…

6. Stavbyvedoucí: halové projekty

» Zjistit více o pozici

Stavební firma LIKO-S je evropským lídrem v montovaných systémech a výstavbě modulárních objektů z ocelových konstrukcí. Hledají stavbyvedoucího, který umí AutoCAD a je ochotný cestovat na stavby po celé ČR. Dobré je, že služební auto, které tu dostanete, budete moci využívat i k soukromým účelům.

7. Quality Specialist pro LASVIT

» Zjistit více o pozici

Společnost LASVIT sídlí v Novém Boru a vyrábí luxusní světelné a skleněné instalace pro zákazníky z celého světa. Nyní rozšiřují tým kvality. Měli byste mít zkušenost v oblasti 8D reportů, umět perfektně s excelem a číst technické výkresy jako nic.

8. Programátor pro vývoj eshopů

» Zjistit více o pozici

oXyShop je firma sídlící v Brně, která vytváří různá řešení pro eshopy. Pracují tu třeba s technologiemi PHP Storm, Symfony3, Oxid framework, MySQL a další. Nový programátor bude pracovat v menším týmu 3 až 4 lidí. Jako benefit mu nabízejí třeba pružnou pracovní dobu.

» Zobrazit všechny nabídky s platem 50 000+

Jana Kutarňová, Jobs.cz

Další články k tématu

Margareta Křížová: Nerada nadávám, jak to ženy mají těžké

Margareta Křížová, partnerka společnosti CEAG a investorka známá z reality show Den D, nefandí kvótám na povinné zastoupení žen ve vedení. Přesto už druhým rokem svou účastí podporuje akci Equal Pay Day, která upozorňuje na nerovnosti v platech mužů a žen. Neprotiřečí si trochu? ↑ Margareta Křížová, investorka z pořadu Den D: „Mám stejné strachy, jako ostatní … číst více

5 mýtů o práci pojišťovacích poradců

O práci zástupců pojišťoven koluje spousta zaručených „pravd“. Zeptali jsme se Petra Pavlíka a Libora Rolníka, kteří pracují pro jednu z největších pojišťoven na českém trhu – Allianz. Co je skutečnost a co babské povídačky? ↑ Práce v pojišťovně? Zeptali jsme se lidí z praxe, co si myslí o těchto 5 lidových mýtech. 1. mýtus: Tato práce … číst více

Jak si vytvoříte finanční rezervu, když jste na volné noze

Začínáte podnikat na volné noze? Vytvořte si dopředu dostatečnou finanční rezervu. Mohou vás potkat situace, se kterými jste nepočítali, byť jste váš začátek podnikání v předstihu promýšleli. » 2 minuty čtení « ↑ Než se podnikání rozběhně, může to trvat. Počítejte s tím! Finanční plánování by mělo být denním chlebem všech, nejen začínajících podnikatelů. Ale … číst více

9 vět, které vám zabouchnou dveře před povýšením

Zdá se vám, že byste si zasloužili povýšení? Netlačte na pilu a dvakrát si rozmyslete, než před šéfem vyslovíte jednu z následujících vět. Mohou být totiž smrtelné nejen z hlediska povýšení, ale možná i vašeho celkového působení ve firmě. » 2 minuty čtení « ↑ Šéfe, chci povýšit. Jaké fráze vám ale spíš zavřou dveře? 1. Jsem tu … číst více