5 pozic pro ty, kteří rádi píšou

Tenhle odstavec může mít deset vět, ale to podstatné sdělí i ve dvou. Podívejte se na právě otevřené pozice, kde uplatníte svůj talent na psaní.

» 1 minuta čtení «

shutterstock_263807339

↑ Najděte si na Jobs.cz práci, která vás bude bavit.

1. Jihlava: Copywriter píšící o bydlení

Psavce teď zaměstná třeba PR agentura Dendrit Consulting, která se zaměřuje na bydlení. Spíše než na „tvrdé“ požadavky typu 3 roky praxe kladou důraz na vyzrálost.
» Podívat se na nabídku

2. Praha: Reklamní textař pro slevový portál

Slevový portál Amplion.cz, který vlastní vydavatelství Economia, hledá kreativního copywritera. Psát bude hlavně webové a obchodní texty. Práce je na živnostenský list.
» Podívat se na nabídku

3. České Budějovice: Překladatel/ka IT textů

Tady uplatníte angličtinu a překladatelský um. Firma FORPSI hledá překladatele a copywritera v jednom, který přeloží a hezky upraví odborné IT texty.
» Podívat se na nabídku

4. Praha: Textař pro eshop

Mall.cz shání marketingového specialistu, který zvládne napsat nejrůznější produktové a reklamní texty. Podílet se bude i na kampaních.
» Podívat se na nabídku

5. Praha: Content administrátor portálů pro maminky

Skupina Mafra (deníky Mladá fronta dnes, Lidové noviny) přijme kolegu, který se postará o obsah na komunitních portálech zaměřených na maminky a módu. Psát bude také různé redakční a reklamní texty.
» Podívat se na nabídku

TIP: Jaká klíčová slova dávat do hledacího políčka na Jobs.cz, když vás zajímají „psací“ práce?

  • Content specialist
  • Content manager
  • Content administrator
  • Copywriter
Chcete se živit psaním?      Zobrazit čerstvé nabídky

Jobs.cz

Další články k tématu

Co nového na vás chystají personalisté? Nedejte se zaskočit

On-line životopisy a profily, assessment centre, rozřazovací pohovor po telefonu – někteří zaměstnavatelé jdou ještě dále. Nenechte se zaskočit, až po vás budou chtít, abyste na dálku na kameru odpovídali na jejich dotazy, nebo se pokusí odhalit vaši osobnost a přístup k práci dříve, než vás uvidí naživo. Videodotazníky Možná už jste zažili rychlý pohovor po … číst více

7 firem s pohodovými kancelářemi. Právě teď hledají lidi!

Sníte o práci v Googlu nebo Facebooku a jejich prostorách plných klouzaček, koloběžek, našlapaných firemních posiloven a občerstvení zdarma? Za pohodovým pracovním prostředím nemusíte daleko. Vytipovali jsme pro vás sedm firem, do kterých se budete opravdu těšit. A dobrá zpráva – většina z nich právě někoho hledá! » 4 minuty čtení « Firemní knihovna v … číst více

Jak si v práci vyjednáte víc času na rodinu

Možná i vy jste v práci každý den do večera a svoje vlastní děti málem nevidíte. Jenže ono to tak být nemusí – a nemá. Nechte se inspirovat lidmi, kterým se podařilo zařídit si lepší rovnováhu mezi rodinným a pracovním životem. « 3 minuty čtení » ↑ Dětství uteče strašně rychle. Abyste si jednou nevyčítali, … číst více

3 otázky o práci, které si položte pod stromečkem

Rozhodnutí o změně práce může přijít klidně pod stromečkem. Konec roku nemusí být jen o vánočním kapru, cukroví a punči. Je to také doba pro osobní zastavení, zhodnocení úspěšnosti a spokojenosti v uplynulém roce. A to i z pohledu kariéry. Položit si můžete třeba tyto čtyři otázky: 1. Má to smysl? Právě ke konci roku si zhodnoťte, … číst více