Velká fotogalerie: 8 firem s nejhezčími kancelářemi

Chcete strávit osm hodin denně ve sterilním open spacu nebo vzdušné kanceláři plné designových prvků? Tohle asi není otázka, nad kterou je třeba dlouho přemýšlet. Soutěž CBRE Zasedačka roku už potřetí hledala firmy se zajímavými kancelářemi. Tohle je velká fotogalerie 8 vítězů posledního ročníku. Porotě předsedala architektka Eva Jiřičná, která by firmám doporučila zaměřit se hlavně na dobré osvětlení kanceláří.

1. BlueLink: zasedačka jako hnízdo

  • Co je to za firmu: Působí v letecké dopravě. Poskytuje podporu v oblasti rezervací letenek nebo řízení věrnostních programů. Spadá do skupiny AirFrance-KLM. V Česku zaměstnává 500 lidí. Vítěz kategorie Zasedačka roku.

» Koho teď hledají v BlueLink

160220_Florentinum_BlueLink_Monom_13160220_florentinum_bluelink_monom_17

2. Accolade Technologies: retro křesílka

  • Co je to za firmu: Vývojové centrum americké softwarové firmy. Řeší komplikované problémy v americkém zdravotnictví. Vítěz v kategorii Kancelář jako DNA firmy.

_DSC6752-Edit-2_DSC6949-Edit

3. Avast: oranžová tělocvična

  • Co je to za firmu: Antivirové programy, které původně český Avast vyvíjí už skoro třicet let, chrání přes 400 milionů počítačů a mobilů po celém světě. Vítěz v kategorii Nejatraktivnější pracovní prostředí.

» Koho teď hledají v Avastu

044_VRTISKA_ZAK_AVAST_f_Kristina_Hrabetova007_VRTISKA_ZAK_AVAST_f_Kristina_Hrabetova

3. Kentico Software: uklidňující akvárko

  • Co je to za firmu: Brněnská vývojářská firma, jejíž software na správu webových stránek využívají firmy po celém světě. Například Microsoft, Sony či Mazda. Vítěz v kategorii Zdravá firma.

» Koho teď hledají v Kentico Software

Kentico13Kentico_interier_003

4. ComAp: relax zóna z paletek

  • Co je to za firmu: Další vývojářská společnost s českými kořeny a dvacetiletou historií. Vyvíjí speciální řídící jednotky pro dodávky energie. Díky nim svítí třeba ostrovy v Tichomoří. Vítěz kategorie  Kanceláře pro budoucí výzvy.

» Koho teď hledají v ComAP

COMAP-28

COMAP-175. STRV: kulečník na odreagování

  • Co je to za firmu: Česká technologická společnost, která vyvíjí mobilní aplikace. Má za sebou docela raketový růst. Ještě v roce 2015 sídlila v osmdesátimetrovém bytě, od loňska obývá tři patra kancelářské budovy v pražském Karlíně. Daří se jí hlavně na americkém trhu. Vítěz v kategorii Chytrá kancelář.

STRV-office7
STRV-office4

7. Expedia: zavěšená postel

  • Co je to za firmu: Vznikla před dvaceti lety jako součást Microsoftu, ale pak se osamostatnila. Provozuje světové cestovatelské weby Hotels.com nebo Hotwire.com. V soutěži Zasedačka roku získala speciální cenu poroty.

hygge2market place2

8. SAP: slunečná terasa

  • Co je to za firmu: Firmám z celého světa dodává finanční podniková řešení, například na správu faktur nebo inkasa pohledávek. V soutěži Zasedačka roku získala cenu veřejnosti.

» Koho teď hledají v SAP

Jana Kutarňová, Jobs.cz

» Podívat se na všechny nabídky práce

Další články k tématu

Jste řešitel, příjemce nebo uhýbač?

Konflikt je potřebný a přirozený. Jen je potřeba umět s ním zacházet, aby neškodil, ale spíš pomohl. Už slyším reakce čtenářů: A to jde? Existuje snad nějaká “správná cesta”, návod, jak se v konfliktní situaci zachovat? Návod není, vítězí rozmanitost. V drtivé většině konfliktů neexistuje ta jediná spásná cesta. Možností je nespočet a je na … číst více

Udělat v práci něco navíc? Ne, říká stále více lidí

Čeští zaměstnanci si zvykli i v pracovní době jistým způsobem soukromničit, zjistil průzkum společnosti Engage Hill. Lidé dnes dělají skoro tři čtvrtiny pracovních aktivit a rozhodnutí s jediným cílem: získat nějaký osobní užitek. Před vypuknutím ekonomické krize v roce 2008 přitom Češi dbali na společné zájmy firmy a kolegů mnohem více. ↑ Ani mě nehne… Zaměstnanci si zvykli … číst více

Cinkajicí šálky a další zvuky, které nakopnou vaši kreativitu

Hovor kolegů, hlasité telefonování, zvuk tiskáren a výtahů, pípajících kávovarů a mikrovlnek, hudba, kterou kolegové pořádně „osolili“. To vše dokáže při práci pořádně vyrušovat, zvláště pokud okupujete stůl v open space nebo sedíte v kanceláři s otevřenými dveřmi. Dobře zvolená zvuková kulisa ale také umí nakopnout do práce a podpořit vaši kreativitu. Jde jen o to vědět, jak … číst více

FOTO: 10 firem, kde můžete v práci relaxovat

Můžete v práci i relaxovat? Myslíme se souhlasem vedení… V těchto deseti firmách si zaměstnanci mohou v pracovní době odskočit na lezeckou stěnu, lehátko na terase (když je počasí) nebo si zahrát kulečník a scrabble. A velká část z nich zrovna hledá nové kolegy. Podívejte se na fotogalerii. Zmíněných deset firem patří mezi 33 finalistů … číst více