Stáhněte si: 3 šablony životopisů

Pokud hledáte práci, nejspíš řešíte, jak ozvlášnit svůj životopis. Jakou grafiku a barvy použít, jak přehledně vypíchnout to, v čem jste nejlepší. Ve spolupráci s grafikem jsme pro vás vytvořili 3 šablony, které si můžete stáhnout a upravit dle libosti. Po dokončení úprav doporučujeme životopis převést do PDF.

1. Šablona CV pro kreativce

» Stáhnout šablonu

  • Komu se bude líbit: grafikům, designérům, marketingovým odborníkům, copywriterům (ale nejen jim).

Na první pohled výrazná šablona životopisu, která vám umožní hezky zvýraznit všechny znalosti a dovednosti, ve kterých vynikáte. Vložit můžete i fotku. Pokud ji ale k životopisu přikládat nechcete, stačí ji prostě smazat – grafika tím nijak zásadně neutrpí.

TIP: V šabloně máte možnost napsat pár řádků o sobě. Můžete v nich stručně shrnout, co umíte, jaké jsou vaše nejvýraznější vlastnosti a jakou práci hledáte.

2. Šablona CV pro obchodníky a manažery

» Stáhnout šablonu

  • Komu se bude líbit: Lidem, kteří chtějí v životopise vypíchnout to nejdůležitější a nejsou na žádné velké psaní.

Šablona je vymyšlená tak, aby nezabírala více než jednu stranu A4 a zároveň se do ní dalo napsat vše podstatné. Vypíchnout tak můžete hlavní znalosti, dovednosti, zkušenosti a získané certifikáty. Šablona vám také umožní zajímavě zvýraznit úroveň odborných znalostí – nikoliv jen suchým popisem dobrá znalost, pokročilý atd.

3. Univerzální CV šablona (i pro absolventy)

» Stáhnout šablonu

  • Komu se bude líbit: Těm, kteří chtějí získat základní šablonu, kterou si mohou libovolně upravit. Tato šablona bude vyhovovat třeba těm, kteří pracují v administrativě nebo absolventům.

Pokud píšete první životopis nebo s tím nemáte moc velké zkušenosti, tato šablona vás provede vším podstatným krok po kroku. Na úvod CV se můžete stručně představit v několika větách. Upoutáte tím zájem personalistů a docílíte toho, že se začtou dál.

Jobs.cz

Další články k tématu

Šílené otázky, které mohou zaznít na pohovoru

Popište slepému žlutou barvu. Co byste dělal, kdybyste jako jediný přežil pád letadla? Příběhy o šílených otázkách na pohovorech jste jistě slyšeli, četli a možná také zažili. Co konkrétně se jimi personalisté snaží zjistit? Proč se na takové věci vůbec ptají? Některé „crazy otázky“ vás mají vyvést z konformní zóny, jiné zkoumají logické uvažování, rychlost úsudku, … číst více

8 schopností, kvůli kterým vás budou chtít všude

Rádi byste si zkusili jinou práci, ale při čtení inzerátů se vždy zaseknete. Přesněji řečeno: zarazí vás obavy, že nemáte potřebnou praxi. Jenže firmy si nové kolegy nevybírají jen podle toho, co umí – hodně záleží i na tom, jací jsou. Tohle je osm schopností, které uplatníte skoro všude, bez ohledu na obor nebo profesi. Máte … číst více

Nenapíše, nezavolá... Když marně čekáte na reakci firmy

Padla vám do oka zajímavá nabídka, takže jste poslali životopis. Reakce ze strany firmy ale byla čistá nula. To je docela nepříjemná zkušenost, bohužel i v dnešní době ji zažívá velké množství lidí. Těm přirozeně vadí posílat životopisy v podstatě „do zdi“. Proč se to vlastně děje, že firmy uchazečům neodpovídají? A proč má smysl to … číst více

Zlepšováky, díky kterým si najdete práci

Hledání a třídění inzerátů na Jobs.c si můžete usnadnit – když znáte tyhle zlepšováky. Zařídit si je vám zabere jen pár kliků. 1. Nabídky na míru Doporučujeme vám přihlásit se do svého účtu vždy, když přicházíte na Jobs.cz hledat práci. Díky tomu vám můžeme zobrazit lépe padnoucí nabídky, než když inzeráty pročítáte bez přihlášení. Přihlaste … číst více