Pozice, kde vás nebudou nutit sedět od – do

Stále více lidí chce práci, kde si mohou začátek a konec pracovní doby určovat podle sebe. Proč sedět v kanceláři povinně do 17:30 a předstírat vytíženost, když reálně máte hotovo už ve čtyři? A mohli byste vyzvednout dítě z družiny nebo si jít zaběhat. Chcete takovou práci taky? Na Jobs.cz teď najdete přes 5.000 nabídek s volnou pracovní dobou. Připravili jsme pro vás malou ochutnávku.

  • Aktualizace pozic v článku: 15. 11. 2016

Mzdová/ý účetní: Zetor Tractors

» Podívat se na pozici

Kde: Brno

Co je to za práci: Jede traktor, je to Zetor… Tato výrobní firma funguje už od roku 1946 a za tu dobu vyrobila 1,2 milionu traktorů. Do týmu nyní hledají mzdovou účetní s alespoň tříletou praxí. Postará se o výplaty pro 400 zaměstnanců.

Java technický designér: ČSOB

» Podívat se na pozici

Kde: Praha

Co je to za práci: Budete mít na starosti návrh a vývoj interních frameworků a infrastruktury pro vývoj bankovních aplikací na platformě Java EE. Chtějí člověka s alespoň tříletou praxí a pokročilou znalostí jazyka Java, OOP a návrhových vzorů. Výhodou je znalost frameworků Vaadin nebo JSF. Kromě pružné pracovní doby nabízejí  možnost pracovat dva dny v týdnu z domova.

Projektový manažer: Škoda Machine Tool

» Podívat se na pozici

Kde: Plzeň

Co je to za práci: Tato firma vyrábí těžké horizontální, frézovací a vyvrtávací stroje, těžké soustruhy, otočné stoly a speciální příslušenství. Nyní potřebují nového projektového manažera, který se postará o zákaznické projekty od A do Z. Měl by mít technické nebo ekonomické vzdělání a výbornou angličtinu, výhodou je znalost němčiny nebo ruštiny.

Obchodní zástupce pro gastronomii: Heineken ČR

» Podívat se na pozici

Kde: Ostravsko

Co je to za práci: Chcete v pracovní době obrážet hospody? Heineken (v Česku do jeho portfolia patří třeba Zlatopramen, Starobrno, Březňák nebo Krušovice) hledá obchodního zástupce pro Ostravsko. Bude se starat o zákazníky v segmentu HORECA (hospody, restaurace, kavárny).

Asisten/tka obchodního a marketingového ředitele: Preciosa

» Podívat se na pozici

Kde: Jablonec nad Nisou

Co je to za práci: Jablonecká Preciosa vyrábí šperky a bižuterii z českého křišťálu. Pro marketingového a obchodního ředitele teď hledají asistentku – pravou ruku. Náplň práce: plánování denního programu ředitele, plánování schůzek a služebních cest, podpora marketingového oddělení, organizace a zajištění zahraničních návštěv.

Osobní bankéř/ka: Modrá pyramida

» Podívat se na pozici

Kde: Praha – východ

Co je to za práci: Každý den vás čekají schůzky s klienty v kancelářích Modré Pyramidy (stavební spořitelna). Poradíte jim s nejvýhodnějším řešením ohledně financí a bydlení. Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

Specialista cenotvorby: Parfums.cz

» Podívat se na pozici

Kde: Brno

Co je to za práci: Známý český e-shop s kosmetikou a parfémy (v současnosti mění název na Notino.cz) hledá kolegu, který bude spolu s nákupčími a markeťáky ladit ceny zboží. Vaším úkolem bude denně sledovat vývoj cen na internetu a dokázat na to reagovat. Podílet se budete i na marketingových kampaních. Na této pozici vás čeká hlavně práce s čísly a daty, proto byste měli slušně ovládat Excel.

» Všech 5.000 nabídek s volnou pracovní dobou

Jobs.cz

Další články k tématu

Jobs.cz hledá nové kolegy. Přidejte se k nám!

Portál Jobs.cz hledá posily. Staňte se členy našeho týmu! Jaké je pracovat pro společnost LMC, provozovatele kariérních portálů Jobs.cz a Prace.cz? Na to odpovídají Alfred Simuna, Business Development Director a Ondra Mysliveček, Technology Director. „Drží mě tu lidé, se kterými pracuju a také to, že jako firma zodpovídáme sami za sebe. Můžeme si určit, co … číst více

Jaká fotka se hodí do životopisu?

Vždy když mě někdo osloví s tím, abych udělala přednášku na téma životopis, připadá mi, že toto téma je provařené a že všichni už musí vědět, jak na to. Bohužel ze čtyřleté praxe vyplývá, že tomu tak není. Většina studentů a absolventů i vysokých škol je schopná zaslat životopis, který člověku spíše ublíží, než aby mu … číst více

5 pozic pro ty, kteří rádi píšou

Tenhle odstavec může mít deset vět, ale to podstatné sdělí i ve dvou. Podívejte se na právě otevřené pozice, kde uplatníte svůj talent na psaní. » 1 minuta čtení « ↑ Najděte si na Jobs.cz práci, která vás bude bavit. 1. Jihlava: Copywriter píšící o bydlení Psavce teď zaměstná třeba PR agentura Dendrit Consulting, která … číst více

3 otázky o práci, které si položte pod stromečkem

Rozhodnutí o změně práce může přijít klidně pod stromečkem. Konec roku nemusí být jen o vánočním kapru, cukroví a punči. Je to také doba pro osobní zastavení, zhodnocení úspěšnosti a spokojenosti v uplynulém roce. A to i z pohledu kariéry. Položit si můžete třeba tyto čtyři otázky: 1. Má to smysl? Právě ke konci roku si zhodnoťte, … číst více