Jobs.cz je tu s vámi už 25 let. Pomáhá, motivuje, inspiruje. V každé situaci. A bude i dál

Stalo se to přesně před čtvrt stoletím. Tehdy byl spuštěn první pracovní portál v Česku, který změnil způsob, jakým lidé hledají zaměstnání. A také jakým si plní své kariérní sny nebo si nacházejí nové kolegy, z nichž se stávají přátelé. Byla to výzva, ale dali jsme to. A budeme v tom pokračovat.

Za těch 25 let se toho hodně změnilo. Jobs.cz však zůstává. Po celou tu dobu byl a stále je oporou lidem i firmám. Lidem hledajícím práci, která je bude bavit a naplňovat je. Celé čtvrt století je naším cílem motivovat, abyste práci nebrali jen jako existenční nutnost, ale také jako nedílnou součást svoji životní cesty. Baví nás inspirovat a dodávat vám odvahu, abyste dokázali čelit výzvám. Protože pouze díky výzvám se člověk posouvá dopředu.

 TIP: Víte, že Jobs.cz byla vůbec první zaregistrovaná česká komerční doména? Rok založení je 1996. Další, dnes známé servery a vyhledávače, vznikly až po nás. 

 

Velké dny nejsou v kalendáři, jsou vždy před námi

Něco o tom víme. Jobs.cz za dobu své existence také čelil mnoha výzvám. Fakt, že funguje tak dlouho a drží si pozici jedničky na trhu, svědčí o tom, že se s výzvami vypořádat dokážeme. Řídíme se přitom jednoduchou filozofií: Věříme, že budoucnost není něco, co přichází zcela nahodile, ale že ji máme ve svých rukou a můžeme ji ovlivňovat. A že budoucnost bude taková, jakou si ji dneska uděláme.

 

Stačí uvěřit

Hledání pracovního místa, které člověku sedne, je jednou z nejdůležitějších životních výzev. Prověřuje nejen naše odborné, ale i lidské kvality. Je zkouškou naší osobnosti – sebevědomí, charakteru, odhodlání, vytrvalosti. Jobs.cz v této chvíli vždycky stál, stojí a bude stát při vás. Jeho cílem je, abyste uspěli. Abyste se vyrovnali s každou překážkou, která vás potká a díky tomu se stali ještě silnějšími. Na Jobs.cz takový přístup funguje. Dokážete cokoliv, stačí uvěřit. 

Děkujeme všem lidem z řad kandidátů i firem, kteří naše služby využívají. Že jsme urazili tak dlouhou cestu, se podařilo i díky vám. 

Další články k tématu

Jak získat práci v evropské centrále eBay

Na to, abyste zastávali kvalifikovanou pozici v zahraničí, nemusíte vždy čekat roky. Například Radim Quittek dokončil studia na pražské VŠE teprve před třemi lety a dnes ve švýcarském Bernu pracuje pro evropskou centrálu aukčního portálu eBay. „Srovnal bych to se společnostmi jako Google nebo Facebook. Klade se důraz na výkon, ale firma se stará, abychom … číst více

Jobs.cz fandí odvážným nápadům. Znáte Stratocaching?

Vymysleli, že vypustí balon do vesmíru a shodí z něj létající „semínka“, která pak budou hledat tisíce nadšenců. Stalo se. A nejen to – o jejich nápad jménem Stratocaching projevil zájem i šejk z Dubaje. Jaké to je, vykročit neznámou cestou a zakusit kouzlo experimentu? O tom jsme si povídali s Ivanem Sobičkou, Janem Kužníkem a Petrem Bakošem, … číst více

Lucie chce kolonizovat Mars. „Je to prostě práce," říká

„Je to drzé, odvážné a přece realistické,“ říká o své vysněné práci Češka Lucie Ferstová, která se dostala do užšího výběru pro jednosměrnou cestu na Mars. » Čtyři minuty čtení « ↑  Lucie Ferstová se dostala do užšího výběru lidí, kteří mají letět na Mars. Kolonista na Marsu. Pro někoho představa, která patří do oddělení … číst více

Restart kariéry: 3 životní lekce šéfredaktora Forbesu

Velí magazínu o úspěšných lidech a kromě jiného v něm upozorňuje, že žijeme v zemi, kde je spousta inspirativních, talentovaných a pracovitých lidí, kteří Česko posunují dopředu. Tu a tam otiskne i příběh prohry, která předznamenala kolosální úspěch. „Když máte vše pod kontrolou, jedete pravděpodobně příliš pomalu,“ zní oblíbené motto Petra Šimůnka, šéfredaktora českého Forbesu. … číst více