Lepší uplatnění: prestižní vzdělání MBA na ESBM

ESBM neboli European School of Business & Management SE je škola mezinárodního působení. Zaměřuje se na profesní vzdělávání v manažerských programech MBA. Vychází z dlouholetých zkušeností zahraničních univerzit a oxfordského systému výuky. Tento model se oproti kontinentálnímu odlišuje tím, že je zaměřen převážně na rozvoj logických schopností a dovedností studenta, které jsou dobře uplatnitelné v praxi.

Picture 1

Naučte se propojit znalosti s praxí

Většina vysokoškolských institucí v ČR se orientuje na výuku teoretického základu. Student tak má dokonalé znalosti, které se učí nazpaměť, ale nedokáže je využít v praxi. Na tuto problematiku poukazuje také Ing. Kateřina Hrazdilová Bočková, Ph.D., MBA, ředitelka a zároveň lektorka ESBM. „Tento systém zaměřený na teorii může stačit na některých vysokých školách, nicméně optikou studia MBA se jedná o zásadní pochybení školy nebo konkrétního lektora,“ mluví Hrazdilová Bočková o tom, že u nich by takovou výuku netolerovali.

ESBM se zaměřuje na schopnost jednotlivců naučit se vyvozovat logické a faktické souvislosti. Cílem je, aby studenti dokázali analyticky uvažovat a rozhodovat se. Studium MBA zde není omezeno věkem a přihlásit se mohou lidé s vysokoškolským vzděláním (alespoň na bakalářském stupni), popřípadě absolventi manažerského programu BBA, nebo je nutné doložit praxi na řídicí pozici. Mezi studenty jsou především lidé, kterým je přes 30, 40 let a již nějakou dobu pracují. Titul MBA jim pomůže získat nové manažerské zkušenosti, prohloubit ty stávající a nasměrovat jejich kariéru či podnikání tím správným směrem.

Namixujte si výuku podle svých potřeb

Zárukou kvalitního vzdělání je špičkový lektorský tým. Na výuce jednotlivých MBA programů na ESBM pracují ti nejlepší odborníci s mnohaletou praxí, kteří mají skvělý profesionální i lidský přístup. Zajímavým aspektem nabídky školy je obsahová skladba výuky. Studenti absolvují za celé studium 10 výukových modulů v rámci 3 bloků. První blok obsahuje 5 modulů, které jsou pro všechny studenty shodné. V rámci druhého bloku si volí studenti specializaci MBA a v posledním bloku absolvují 2 moduly dle své volby. Spojení moderní výuky s možností sestavení studijního programu dle vlastního výběru předmětů je velmi praktické. Studenti tak mohou získat vědomosti nejen z jednoho studijního oboru, ale také z dalších oblastí, o které se zajímají.

Vyberte si studium, které se přizpůsobí vám

ESBM přináší studentům možnost konzultovat otázky a záležitosti z praxe s vysoce profesionálním týmem lektorů ať už osobně, telefonicky nebo online. Další nespornou předností je možnost zahájení výuky kdykoliv v průběhu celého roku. Není nutné čekat na konkrétní termín zahájení studia MBA a ESBM vám navíc zaručuje otevření každého studijního programu bez ohledu na počet uchazečů.

Výuka zde trvá jeden rok a probíhá online v kombinaci s interaktivními workshopy (přednáškami). Ty se konají několikrát do roka, vždy v sobotu. Tento systém tak umožňuje studium i velmi vytíženým manažerům a ředitelům, kteří nemají dostatek času docházet pravidelně na výuku. Studovat manažerský program MBA na ESBM je možné hned v 8 specializacích. Jedná se například o Management obchodu, Corporate management, Investiční management, Leadership a soft skills nebo Management zdravotnictví. Stačí si jen vybrat.

(Článek je komerční prezentace ESBM)

Další články k tématu

Zužitkujte manažerskou praxi a vydělávejte o 30 % více

Business Institut nedávno provedl výzkum mezi absolventy MBA programů, který přinesl zajímavá čísla. Z výzkumu vyplynulo, že 85 % absolventů potvrzuje návratnost investice do studia během dvou let od jeho ukončení a získání titulu MBA. Dle výzkumu pak 98 % dotazovaných studium MBA doporučuje ostatním zájemcům. Další výzkumy také prokazují, že absolventi těchto manažerských programů si … číst více

Učte se od nejlepších

Úspěch firmy v konkurenčním prostředí závisí na mnoha faktorech, jedním z těch nejdůležitějších je schopnost organizovat činnosti a řídit zdroje tak, aby byla produkována požadovaná kvalita s minimálními náklady a za přijatelnou cenu. Dosáhnout tohoto ideálního stavu však není jednoduché… ↑ Studentům MBA v Business Institut EDU přednášel například podnikatel Tomáš Čupr. Bez vzdělání to nepůjde Konkurenční situace … číst více

Titul MBA nastartuje váš kariérní růst

Po dobře placené pozici ve vedení firmy touží kde kdo, ale jen „vyvoleným“ se vysněnou práci podaří skutečně získat. Chcete se k nim přidat i vy? V rozletu vás možná brzdí skutečnost, že vaši konkurenti nabízí něco navíc. Prozradíme vám konkrétní řešení, které vám zajistí rychlejší kariérní růst. Slyšeli jste již o studiu MBA? Pohodlně se posaďte … číst více

Dobrý nápad není všechno. Dělejte byznys chytře

Poslední roky vzniká v Česku mnoho zajímavých projektů. Lidé realizují své sny a často dokonce přecházejí ze zaměstnání na „volnou nohu“. Nové společnosti vyrůstají jako houby po dešti a rychle se rozšiřují. Na začátku stačí dobrý nápad a šikovný marketing. Co však dělat, abyste si firmu udrželi a generovali zisky? Dnes už se dá rozjet „vlastní byznys“ poměrně … číst více