11 firem, kde získáte super kariéru hned po promoci

Pro všechny absolventy a studenty vysokých škol máme důležitou zprávu: těchto 11 top zaměstnavatelů vám chce pomoci se startem smysluplné kariéry. Uplatníte se, ať už jste vystudovali ekonomii, práva, techniku nebo třeba IT. Ale pozor: spousta z těchto zajímavých míst bude už 23. června 2017 pryč. V tento den totiž končí letošní ročník Měsíce absolventů. Tak ho nepropásněte!

shutterstock_64695730

1. TV Nova

» Nabídky pro absolventy

Kariéru v televizi můžete udělat, i pokud vás neláká se promenovat před kamerou. Největší tuzemská komerční televize teď hledá třeba testera, finančního analytika nebo broadcast engineera. V nabídce jsou i stáže v produkci nebo sekci nových médií.

2. Škoda Auto

» Nabídky pro absolventy

V Mladé Boleslavi vytvořili skoro 60 míst pro studenty a absolventy. Jde hlavně o nabídky v oblasti techniky a vývoje, ale i obchodu nebo služeb. Můžete se podílet třeba na vývoji motorů, airbagů, podvozků nebo elektroniky. U většiny pozic je důležité umět anglicky nebo německy.

3. Raiffeisenbank

» Nabídky pro absolventy

Můžete se hlásit třeba do trainee programu určeného pro studenty 3. a 4. ročníků vysokých škol. „Raiffka“ ale nabízí i příležitosti pro absolventy. Kariéru tu můžete začít třeba jako osobní bankéř nebo produktový specialista. Hledají i juniorní specialisty na firemní bankovnictví nebo řešení pohledávek.

4. IKEA Česká republika

» Nabídky pro absolventy

Zákazník přijde s tím, že potřebuje naplánovat novou koupelnu nebo kuchyň. Vaším úkolem bude vymyslet to pro něj tak, aby byl spokojený. V nábytkářském domě IKEA se uplatníte i jako skladník nebo pracovník restaurace. Většina pozic je i na částečný úvazek, takže budete stíhat i studium.

5. ExxonMobil Business Support Center Czechia

» Nabídky pro absolventy

ExxonMobil je největší veřejně obchodovaná energetická společnost na světě. Do týmu teď hledá juniory na různé finanční, obchodní, technické nebo IT pozice. Zásadní je znalost cizích jazyků. Kromě angličtiny uplatníte třeba francouzštinu, italštinu nebo němčinu.

6. EY

» Nabídky pro absolventy

Tuzemská pobočka poradenské firmy EY přijímá každý rok 100 studentů a absolventů. Uplatnit se můžete třeba na velmi zajímavé pozici analytika ve forenzním oddělení, kde budete odhalovat korupci a podvody. EY láká absolventy třeba i na pozice související s daněmi, auditem nebo mezinárodními projekty.

7. PwC Česká republika

» Nabídky pro absolventy

Další zástupce z takzvané „velké čtyřky“, který nabízí spoustu příležitostí pro juniory. Výhodou těchto míst je, že se můžete učit od zkušenějších kolegů: daňařů, business konzultantů nebo auditorů. V PwC uplatníte i znalost cizích jazyků.

8. Accenture

» Nabídky pro absolventy

45 míst pro studenty/absolventy teď nabízí česká pobočka poradenské firmy Accenture. Kromě absolventů financí a ekonomie se uplatní i ti, kteří vystudovali IT a techniku. Začít tu můžete třeba jako junior finanční analytik, business analytik nebo datový analytik.

9. Valeo

» Nabídky pro absolventy

Valeo je jedním z největších dodavatelů v automobilovém průmyslu a zajímavé je, že má v Praze vlastní vývojové centrum. To se podílí třeba na vývoji softwaru a systémů pro autonomní auta. Absolventům zejména technických škol nabízí nejrůznější inženýrské pozice.

10. ManpowerGroup

» Nabídky pro absolventy

Jedna z největších personálních agentur v ČR má v nabídce 250 nejrůznějších pozic pro studenty a absolventy po celé zemi. V nabídce jsou brigády, stáže i pozice na hlavní pracovní poměr.

11. AC Jobs

» Nabídky pro absolventy

Také tato „personálka“ nyní nabízí velké množství příležitostí pro juniory: konkrétně 150. Vybírat můžete z různých pozic po celé republice a výhodou je, že u spousty inzerátů uvidíte i nabízený plat.

 Jobs.cz

Další články k tématu

Rozjeďte podnikání už během studia

Většina mladých lidí se po škole vidí v roli zaměstnance. Ne tak David Dudáš, student ČVUT, který při studiu provozuje firmu Construction Consulting. Dudáš radí lidem, jak si poradit se stavbou nebo rekonstrukcí domu či bytu. Se svým nápadem uspěl v minulém roce i v podnikatelské soutěži Rozjezdy. Služby Construction Consulting ocení lidé, kteří chtějí mít při stavbě … číst více

Studenti a absolventi pozor: najděte si práci už v dubnu

1. dubna se na stránkách Mesicabsolventu.jobs.cz spouští další ročník unikátního online veletrhu pracovních příležitostí pro studenty vysokých škol a absolventy. Oslovte některou z 28 zapojených firem a podepiště pracovní smlouvu ještě před státnicemi. Jak se dostat do trainee programu a co mě v něm čeká? Jakých chyb se mám vyvarovat při psaní životopisu nebo na pracovním pohovoru? Až … číst více

Absolventi, pozor! Top firmy vám v dubnu nabízejí na 200 prémiových pozic

Duben patří na Jobs.cz absolventům. Na stránkách projektu Měsíc studentů a absolventů jim 21 top společností nabízí na 200 pozic vhodných pro lidi na startu kariéry. Mladým lidem otevírají dveře například Komerční banka, ŠKODA AUTO, Procter & Gamble, Honeywell, RWE, Siemens a dalších 17 firem od průmyslových podniků přes finanční instituce a maloobchodní řetězce až … číst více

Brigády, kde uplatníte to, co umíte nejlépe

Nic proti doplňování zboží, ale taková brigáda vás nejspíš nikam neposune. Najděte si přivýdělek, kde uplatníte to, co umíte nejlépe. Vybrali jsme těchto 10 zajímavých brigád pro odborníky a specialisty. A tady je dalších 300. » 1 minuta čtení « ↑ Najděte si na léto brigádu, která se vám bude hodit i jako zmínka do životopisu. … číst více