Atmoskop.cz: známý, kterého máte v každé firmě

Pokud měníte nebo hledáte práci, nejspíš vás zajímá, jak se tam budete cítit. Atmosféra, mezilidské vztahy – bohužel jsou věci, které jen z inzerátu nevyčteme. Co když vám však prozradíme, že existuje způsob, jak mít známého v úplně každé firmě a nahlédnout tak do zákulisí?

woman looking through theatre curtains on stage

Dozvědět se něco předem

8 z 10 lidí si hledá informace o firmě před nástupem. Za nejdůvěryhodnější zdroj považují své známé, kteří v dané společnosti dělali nebo dělají.

Jenže tu vzniká menší logistický problém. Kde vzít známého v úplně každé společnosti, kam byste někdy mohli nastoupit?

Co si myslí ti, kteří tam pracují

Proto vznikl nový web Atmoskop.cz, který sbírá ověřená hodnocení od současných i bývalých zaměstnanců. Je to vlastně takový váš známý v každé firmě. „Na férovku“ vám prozradí, co můžete čekat.

Třeba: dá tam skloubit osobní a pracovní život? Mají tam šéfy, kterým lidé důvěřují?

atmo-screen

 

Atmoskop vytvořila firma LMC, která vlastní i portál Jobs.cz. Atmoskop je tu od toho, aby vám přinášel důvěryhodné informace o firmách a vy se mohli správně rozhodnout.

Kdo může hodnotit

Aby byl Atmoskop důvěryhodný, nemůže spoléhat na anonymní hodnocení. Proto započítáváme jen hlasy od lidí, o kterých víme, že v dané firmě skutečně pracují, nebo pracovali.

Zobrazujeme také pouze firmy, které nasbíraly alespoň čtyři hodnocení. I díky tomu si Atmoskop může stát za tím, že na něm visí jen skutečně spolehlivé informace.

Chci se podívat, jaké firmy už lidé ohodnotili

 

 

Další články k tématu