8 firem, které i o prázdninách nabírají na plné obrátky

Byť se může zdát, že začala okurková sezóna a prázdniny, personalisté nespí! Tyto firmy nyní hledají stovky šikovných lidí na velmi zajímavé pozice. Vyberete si?

» 3 minuty čtení «

working by the swimming pool

↑ Firmy i v létě hledají nové tváře. Podívejte se na nabídky, které jsme pro vás vybrali.

1. Škoda Auto

Stálice a tahoun českého průmyslu, mladoboleslavská Škoda Auto, v tuto chvíli nabízí uplatnění na zhruba 30 pozicích na klasický hlavní pracovní poměr. Široká škála pozic obsahuje jak manažerské pozice a práci pro specialisty (IT podpora, vývoj systémů, logistika, prodej), tak nabídku dělnických pozic ve výrobě. Automobilový koncern je i vlajkovou lodí v podpoře mladých talentů. Na kariérním webu firmy můžete najít na 40 míst využitelných pro studentské praxe a stáže. Škodovka právě uvedla na trh inovované modely vozů Superb a Octavia. Zaměstnáním u Škody byste se mohli podílet také na vzniku prvního SUV vozu do terénu, na jehož vývoji firma pracuje.

» Prozkoumat nabídky ve Škoda Auto

2. Česká spořitelna

Tradiční zaměstnavatel a jeden z největších bankovních domů hledá po celé republice více než 200 lidí. V téměř všech regionech poptává bankovní poradce na své pobočky, ale i manažery obchodní skupiny nebo obchodníky s nemovitostmi. U České spořitelny naleznete i příležitosti pro různé specialisty, pracovníky podpůrného servisu a nezapomíná se ani na studenty.

» Prozkoumat nabídky v České spořitelně

3. Komerční banka

Další velká banka nyní hledá na 161 lidí, kteří rozšíří řady zaměstnanců firmy. Opět je sháňka hlavně po bankovních poradcích na pobočky, ale Komerčka nabízí i atraktivní a neokoukaná místa, jako například Risk Methodology Supervisor nebo Komerční pracovník pro TOP korporátní klientelu. Cítíte se silní v kramflecích? Tak mrkněte na kariérní stránky KB.

» Prozkoumat nabídky v Komerční bance

4. Zentiva

Farmaceutický lídr Zentiva nabízí úzce specializované pozice ve farmaceutickém průmyslu. Zájem má zejména o specialisty výroby, analytiky, kontrolory a medical specialisty. Zentiva je přední výrobce léčiv. Denním pracovním chlebem by se tak pro vás stal vývoj, výroba a marketing léků, volně prodejných přípravků a farmaceutických substancí se zaměřením na kardiovaskulární poruchy, centrální nervový systém a další.

» Prozkoumat nabídky v Zentivě

5. Accenture

Accenture poskytuje odborné služby v oblasti consultingu, IT a outsourcingu. V České republice působí od roku 1991, v současné době v tuzemsku zaměstnává více než 1.850 zaměstnanců a stále roste: zrovna hledá přes 100 lidí. Lákat by vás mohlo mezinárodní prostředí, kde se mluví hodně anglicky, ale i německy, španělsky a francouzsky. Mohli byste pracovat na mezinárodních projektech napříč kontinenty. Mezi zákazníky Accenture patří i město New York City, kterému firma pomohla vyvinout službu 311, což je nonstop online a telefonické centrum zákaznických služeb, poskytující 4.000 služeb pro 8 milionů lidí.

» Prozkoumat nabídky v Accenture

6. Škoda Transportation

Tuzemské strojírenství je na rozmachu, jedním z významných zaměstnavatelů je plzeňská Škoda Transportation. Co firma dělá? Vyrábí například pohodlné tramvaje T15 Forcity, kterými můžete jezdit po Praze. Nyní nabízí práci pro zhruba 80 nováčků. Jde především o technologické pozice, konstruktéry, technology, elektromechaniky. Nemusíte se obávat, že jde o práci jen v Plzni. Administrativní a servisní pozice firma inzeruje také v Praze a další firmy spadající do skupiny hledají po celé zemi.

» Prozkoumat nabídky ve Škoda Transportation

7. Siemens

Společnost Siemens, technologická špička zabývající se inovačními řešeními v oblastech elektrifikace, automatizace a digitalizace, hledá na stovku odborníků, kteří by ji posílili. Firma „loví“ hlavně nákupčí, ekonomy, specialisty obchodu, techniky, IT odborníky a další specialisty.

» Prozkoumat nabídky v Siemens

8. Česká televize

Netradiční pracovní místo na Kavčích Horách, kde můžete během denní pracovní rutiny potkat třeba i známé tváře z televizních obrazovek. V televizi se můžete jako redaktor podílet na skladbě programu nebo pomáhat stavět studiovou techniku. Nudit se určitě nebudete.

» Prozkoumat nabídky v ČT

Jiří Kocourek
jiri.kocourek@gmail.com

Další články k tématu

10 věcí, které dělají úspěšní uchazeči jinak

Brousili jste si zuby na slibné místo, připravovali se na výběrové řízení jako diví a příležitost ukázat, co umíte, nakonec dostal někdo jiný. Lámete si hlavu, čím to je? Možná rozhodly zdánlivé detaily. Přečtěte si, čím se odlišují lidé, kteří vyhrávají ta nejlepší pracovní místa. » 3 minuty čtení « ↑ I při hledání práce … číst více

Proč se dívat po inzerátech, i když jste v práci spokojení

Na první pohled to nedává smysl: jsem spokojený, tak nekoukám přes plot. Ukážeme vám, proč se vyplatí občas podívat sem, i když si myslíte, že teď máte skvělou práci. » 2 minuty čtení « ↑ Lepší kariéru si zasloužíte už teď. Nečekejte, až vás ubije stereotyp. Je to normální 45 % Američanů v nedávném průzkumu náborové … číst více

Infografika: Jak napsat životopis

Opakování je matka moudrosti. Kontaktní údaje na začátek, fotku jen neutrální, pracovní zkušenosti od nejnovější po nejstarší. Jasně, že to víte. Pokud jste ale nějakou dobu na své CV nesáhli, nezaškodí si základy zopakovat. Na Jobs.cz je teď přes 18.000 pracovních nabídek a vy nikdy nevíte, kdy se vám bude čerstvý životopis hodit.   Chcete … číst více

IKEA na Profesia Days ukáže, jak se ve firmě uplatnit

Začít jako prodavač, pak se stát vedoucím oddělení služeb zákazníků a nakonec řídit celý obchodní dům. To je jeden ze skutečných kariérních příběhů lidí, které můžete ve společnosti IKEA potkat. Stačí mít zájem o svou práci, chtít na sobě neustále pracovat a my vám pomůžeme růst. Přijďte se přesvědčit 12. a 13. října na veletrh Profesia … číst více