Vydělávejte a bavte se. 8 tipů na zajímavé letní brigády

Prázdninová brigáda nemusí být jen o rovnání zboží do úhledných řad nebo nekončící dřina ve fabrice. Inspirujte se našimi tipy. Vyděláte si a nudit se rozhodně nebudete. Aktuálně najdete na Jobs.cz kolem 2.000 nabídek brigád.

shutterstock_203560792

1. Red Bull: Student Brand Manager

» Více o brigádě

Málokdy se stane, aby před jedničkáři měli přednost studenti, pro které není škola zdaleka všechno. Výrobce energetických nápojů ale hledá vysokoškoláka, který miluje společnost, noční život a nebojí se šílených nápadů. Máte na to?

2. Youtube maker pro děti

» Více o brigádě

Youtubeři se stali dětskými hrdiny. A děti z 1. stupně základní školy chtějí točit dokonalá videa jako jejich vzory. Sestavte pro ně kroužek tvorby Youtube videí. Za přípravu výukových materiálů dostanete několikatisícovou odměnu.

3. Slunce, voda, pohoda

» Více o brigádě

Trávit horké letní dny u vody a ještě za to dostat zaplaceno? Proč ne. Koupaliště v Ústí nad Labem shání plavčíky a plavčice z řad studentů. Odměna 95 Kč/hod. Požadovaný věk: od 18 do 25 let.

4. Převážení osobních automobilů v areálu firmy

» Více o brigádě

Milujete řízení? Společnost Mosolf Automobillogistik z Dobrovic potřebuje brigádníka, který si sedne za volant a převeze auto z jednoho konce areálu na druhý. Podmínkou je čtyřletá řidičská praxe. Odměna přibližně 100 Kč/hod.

5. Plzeňský Prazdroj: Event akvizitor

» Více o brigádě

Populární pivovar hledá na letní měsíce posily do svého týmu. Vaším hlavním úkolem bude sledovat konkurenční akce, domlouvat spolupráci a podílet se na promoakcích ve svém regionu. Příležitost pro studenty z Teplice, Liberce, Brna a Olomouce. Práce se odehrává hlavně ve dny, kdy lidé žijí nočním životem. Potřebujete vlastní auto a notebook.

6. Nakopněte svou kariéru na letní brigádě

» Více o brigádě

Pracujte během prázdnin v mezinárodní HR firmě na pozici Recruitment Coordinator. Vaším denním chlebem bude koordinace pohovorů, příprava výběrových řízení a komunikace s kandidáty. Kromě zajímavé finanční odměny získáte vynikající praxi.

7. Manažer prodeje dovolených u moře

» Více o brigádě

Online prodejce zájezdů Invia hledá brigádníka, který příchozím klientům pomůže s výběrem letní dovolené u moře. Brigáda je na celé prázdniny a Invia nabízí velice slušnou odměnu, 25 až 50.000 Kč.

8. Získejte dárce pro Greenpeace

» Více o brigádě

Greenpeace potřebuje brigádníky, kteří budou na ulici oslovovat nové dárce. Ideální kandidát má výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování. Odměna 125 – 200 Kč/hodina.

Vydělejte si v létě na brigádě    Zobrazit nabídku

 Jobs.cz

Další články k tématu