Objevte kouzlo světové práce

Stále více lidí čím dál tím méně uspokojuje každodenní práce z jednoho místa, na kterém tráví podstatnou část dne. Hledají proto jiné, svobodnější formy zaměstnání, které by jim daly větší flexibilitu v nakládání se svým časem.

CLO601_Člověk-v-tísni_světová-práce_Jobs-cz_obrazek_clanek_02hk

V současnosti je u celé řady profesí v podstatě jedno, odkud je vykonáváme, jako například fotografie a video, grafické práce, programování a vůbec IT, marketing a prodej nebo nejrůznější formy netradiční práce. Díky moderním komunikačním technologiím již dnes hravě překonáváme zeměpisné i časové hranice. A vždy bude platit, že podstatný je výsledek. Navíc není snad horší představa než ta, že život uhání kolem nás, zatímco my každý den trávíme v jedné a té samé kanceláři.

Doba je hodně rychlá. Všichni si dobře uvědomujeme, že v životě se toho dá stihnout opravdu hodně. Toužíme po zážitcích, chceme víc cestovat, poznávat nové země a kultury. To všechno však chceme propojit se svým profesním životem. Dát svým cestám hlubší smysl.

Pádnou odpověď na současný trend nomádství přináší Světová práce. Ta totiž lidem zprostředkovává netradiční zaměstnání s přidanou hodnotou doslova po celém světě. Nabízí účast na unikátních projektech, které přináší řešení a pozitivní rozvoj jak v otázkách celospolečenského, tak i lokálního významu.

Pokud tedy patříte k lidem, kteří nechtějí trávit život v kanceláři, rádi cestujete, poznáváte nové věci a současně se chcete profesně realizovat, je následující nabídka určena právě vám.

Marketingový manažer

Kde: Srí Lanka

» Podívat se na pozici

Architekt

Kde: Mongolsko

» Podívat se na pozici

Rodinný terapeut

Kde: Barma

» Podívat se na pozici

Specialista na gastromarketing

Kde: Filipíny

» Podívat se na pozici

Lektor kurzů vaření v Kambodži

Kde: Kambodža

» Podívat se na pozici

Kariérní poradce

Kde: Gruzie

» Podívat se na pozici

Vzdělávací expert v Etiopii

Kde: Etiopie

» Podívat se na pozici

Animátor v kempu

Kde: Nepál

» Podívat se na pozici

 (PR článek)

Další články k tématu