Nové vyhledávání na Jobs.cz

jobs_design_teamKaždý den pro vás inovujeme Jobs.cz, největší český karierní portál. Na podzim jsme představili novou titulní stranu, nyní je na řadě vyhledávání. Naším cílem je udělat ho tak, aby se co nejlépe používalo, abychom vám poskytovali nejmodernější služby a pomohli vám co nejrychleji najít nové místo.

Na této stránce vás budeme pravidelně informovat o novinkách, které do nového vyhledávání přidáme. Přímo na stránce www.jobs.cz/prace máte možnost nám zanechat vaše postřehy a komentáře.

Na fotce PHP programátorka Jobs.cz Martina Čižinská a front-end specialista Jobs.cz Robin Pokorný.
 

Vyzkoušet nové vyhledávání
 


Poslední novinky

Moderní benefity se představují

Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a 5 týdnů dovolené se staly běžnou součástí firemních benefitů. Posledních pár měsíců pozorujeme nové benefity, na které firmy lákají zaměstnance. Více a více hledáte práci, která vám dá více prostoru pro rodinu, možnost realizovat své nápady apod. Vybrali jsme tři nejhledanější moderní benefity a umožňujeme podle nich filtrovat.

moderni_benefity_jobs.cz

Každý inzerát má datum zveřejnění

Na vaše četné žádosti jsme přidali datum zveřejnění inzerátu. Náš původní návrh počítal pouze s indikací nových inzerátů (“Přidáno před …”) a končících inzerátů (“Končí za …”). Mnozí z vás nám ale řekli, že konkrétní datum používáte k orientaci mezi nabídkami, které jste již viděli a které ne. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu!

datum_hledani_Jobs.cz

Zvolte vzdálenost od místa pracoviště

Několik z vás nám připomnělo, že byste ocenili vyhledávání podle vzdálenosti. Samozřejmě bychom vás o tuto možnost nepřipravili, víme, že se jedná o populární funkci. Funguje stejně, jak jste zvyklí z předchozí verze, a to i nadále u měst a městských částí.

radius_jobs.cz

Vaše hledání upřesníte podle data či jazyka

Na základě vašich připomínek jsme přidali další možnosti filtrování výsledků. Pokud používáte stávající verzi našich stránek, pak znáte filtrování podle platu, typu úvazku a zadavatele. Navíc jsme přidali filtrování podle času publikování inzerátu (posledních 24 hodin, poslední 3 dny a týden) a také filtrování podle toho, jaký jazyk zaměstnavatel požaduje.

pokrocile_filtry_Jobs.cz

Kdy byla pozice vystavena a kdy končí?

Víme, že vám záleží na přesných informacích ohledně času vystavení inzerátu, proto zobrazujeme nejen počet minut, hodin a dní od vystavení, ale upozorníme vás také na konec platnosti, abyste stihli odpovědět.

Kdy byl inzerát přidán a kdy končí?

Zaměstnavatelé se představují

Mezi výsledky najdete i nejvýznamnější firmy z vybraných oborů (např. IT, finance, obchod), které se vám chtějí představit a jejichž nabídky byste neměli minout.

Firmy se vám chtějí ukázat

Horké nabídky a vyhledávání v zahraničí

Přidali jsme zvýraznění pozic, které byste neměli při hledání práce vynechat. Ve výsledcích je najdete označené jako “TIP”. Druhou dnešní změnou je, že můžete vyhledávat práci i v zahraničí: do pole “Kde?” stačí zadat jméno požadované země, např. Slovensko. Proč? Aktuálně pro vás máme přes 100 nabídek mimo Českou republiku!

Vyhledávání v zahraničí na Jobs.cz

 

Další články k tématu