Skanska

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích v Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině.

Jak se nám dařilo v roce 2020?

nových bytů
železničních projektů
silničních projektů

O nás

Stavíme na inovacích

Digitalizace je u nás doma. Na našem trhu se řadíme k průkopníkům technologie BIM (Building Information Management) a počítačově zpracované modely staveb využíváme ve všech fázích projektu – od kalkulace po samotnou realizaci. Máme na kontě několik patentů – zejména v oblasti asfaltových směsí a betonových vozovek. Naše řešení nezůstávají na papíře, v praxi snižují hluk provozu na komunikacích a zvyšují životnost silnic.

Sázíme na naše lidi

Vlajkovou lodí rozvoje našich zaměstnanců jsou mezinárodní programy Skanska Unlimited a Skanska Stretch, kdy zaměstnanci sbírají pracovní zkušenosti v zahraničí. Až 6měsíční stáž probíhá ve vybrané obchodní jednotce celosvětové skupiny Skanska – třeba v Británii, Finsku nebo USA. Pro studenty vysokých škol připravujeme letní stáže v podobě placené dvouměsíční brigády. 

Pracujeme bezpečně, nebo vůbec

Ochrana zdraví našich pracovníků je na prvním místě. Pro řízení bezpečnosti při práci pravidelně obnovujeme certifikát systému ISO 45000, podle kterého systematicky řídíme a zvyšujeme standard bezpečnosti na všech provozovnách a stavbách Skanska. Každoročně u nás probíhá Týden bezpečnosti a celoročně pořádáme Dny bezpečnosti. V roce 2020 jsme měli průměrně 5,5 úrazu s pracovní neschopností na milion odpracovaných hodin.

Životní prostředí má u nás zelenou

Naplňujeme principy cirkulární ekonomiky a šetrně hospodaříme s energiemi a materiály. Příkladem je Rebetong - beton vyrobený ze 100% recyklované stavební suti bez nutnosti využití přírodního kameniva. V České republice jsme také uvedli do života technologii Whitetopping - kombinace asfaltové vozovky s betonovým krytem a Resiskan - asfaltový povrch odolávající teplotním výkyvům a velkému zatížení. Běžně využíváme recykláty z betonových vozovek a uvedli jsme do provozu obalovnu schopnou využívat recyklát z živičných povrchů. V inženýrském i pozemním stavitelství pak využíváme BIM ve všech fázích včetně 3D navádění stavební mechanizace.

Benefity

5 týdnů dovolené

Roční prémie

Sick day 2x ročně

Veškeré vybavení k práci

Stabilní zaměstnání

Vzdělávání a kurzy

Flexibilní pracovní doba

Příjemné prostředí

Příspěvek na Multisport kartu

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
19. května
  Skanska
Adresa  okres Zlín
19. května

19. května
Možnost občasné práce z domova
  Skanska
Adresa  okres Hlavní město Praha
19. května

19. května
19. května

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme