ROHDE & SCHWARZ

Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 88 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa. ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 900 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

Jak se nám daří?

vedoucí pozice v oblasti bezdrátové komunikace
miliardy eur obratu celosvětově v roce 2020/2021
zaměstnanců celosvětově

Jaká je naše firemní kultura?

Díky zázemí silné mateřské společnosti, technologickému know-how a angažovanosti našich pracovníků působíme v jihočeském Vimperku již 21 let. Naše práce dává smysl. Přispíváme k zajištění bezpečného a propojeného světa. 

Ceníme si všech, které přitahují výzvy a mají chuť se učit novým věcem. Příjemné prostředí, otevřená komunikace, důvěra a rodinná atmosféra jsou u nás na prvním místě. Snažíme se, aby naše zaměstnance práce bavila a byli za ni náležitě odměněni. Rádi podporujeme volnočasové aktivity, kdy se mohou všichni kolegové bavit a navzájem poznávat.

Jak pracujeme?

Vlastní firemní restaurace

Vlastní firemní restaurace

Na snídaně, obědy i večeře jsme náležitě připraveni díky moderní firemní restauraci. Navíc díky dotovanému stravování se najíme za velmi příznivé ceny.

Nové pracoviště v Praze

Nové pracoviště v Praze

Vedení vimperského závodu podniklo kroky novým směrem a rozšířilo naše řady o další tým zkušených odborníků z oblasti komunikačních a vysokofrekvenčních technologií. Jejich hlavní pracoviště je v pražských Dejvicích a jsou plnohodnotnou součástí vimperského technického supportu.

Na zdraví záleží!

Na zdraví záleží!

Péče o zdraví všech zaměstnanců je součástí naší firemní kultury. Pravidelně pořádáme dny zdraví zahrnující individuální zdravotní vyšetření, konzultace či odborné přednášky a nezapomínáme se hýbat v rámci firemních sportovních oddílů.

Benefity

Volno navíc s náhradou mzdy

● 5. týden dovolené navíc ● 2 dny na péči o děti mladší 15 let ● 2 dny zdravotního volna ● 2 dny na stěhování ● 2 dny otcovského volna při narození dítěte ● 3 dny na vlastní svatbu ● 2 dny na svatbu dětí ● 1 den na svatbu rodičů

Finance, příspěvky a poradenství

● každoroční valorizace mezd ● odměna za pracovní věrnost ● přítomnostní prémie ● příplatky za směnný provoz ● odměna za nové zaměstnance ● příspěvek na penzijní připojištění ● příspěvek na životní pojištění ● příspěvek na dopravu

Podpora bydlení

● zvýhodněné firemní půjčky pro realizaci vlastního bydlení ● firemní startovací byty

Péče o rodinu, firemní dětská skupina

● společné aktivity pro děti zaměstnanců ● Den dětí, Mikulášská nadílka, letní tábor ● elektrokroužek Mladý koumák ● firemní dětská skupina pro děti od 1 roku v areálu závodu, výukový program Malá technická univerzita, venkovní zahrada a hřiště

Firemní stravování

● vlastní firemní restaurace ● dotované ceny ● vybavené kuchyňky pro možnost vlastního stravování

Moderní pracovní prostředí, firemní oblečení

● příjemné pracovní prostředí podporující týmovou spolupráci ● technické vybavení pracovišť na špičkové úrovni ● ergonomicky uzpůsobená pracoviště ● ochranné pomůcky ● firemní oblečení a obuv

Zdravotní péče, podpora sportovních aktivit

● očkování proti chřipce ● podpora pitného režimu ● dny zdraví ● zdravé stravování ● podpora zájmových sportovních oddílů zaměstnanců (volejbal, hokej, tenis, běh, turistika, badminton)

Flexibilní pracovní doba, podpora vzdělávání

● zkrácené pracovní úvazky ● pružné rozvržení pracovní doby ● možnost home office ● firemní vzdělávací programy ● volno při dálkovém studiu ● příspěvek na odborné vzdělávání ● finanční podpora jazykových kurzů ● stipendijní programy

Podpora kulturních aktivit a benefitní partneři

● vlastní kulturní aktivity pro zaměstnance ● firemní ples, letní festival ● setkání bývalých zaměstnanců ● tematicky zaměřené zájezdy ● pestrá nabídka slev na zboží a služby u regionálních partnerů

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
22. března
Plat 70 000 – 100 000 Kč
Možnost občasné práce z domova
  ROHDE & SCHWARZ
Adresa  Vimperk – Vimperk III
22. března

22. března
Možnost občasné práce z domova
  ROHDE & SCHWARZ
Adresa  Vimperk – Vimperk III
22. března

22. března
Plat 60 000 – 80 000 Kč
Možnost občasné práce z domova
  ROHDE & SCHWARZ
Adresa  Vimperk – Vimperk III
22. března

S kým budete pracovat?

Michal – foto
Michal
Vedoucí technické podpory

Jsme rovnocenným partnerem laboratoří v Mnichově a naši inženýři se podílí na vývoji nových produktů stejně jako na jejich zavádění do výroby. Proto potřebujeme kvalifikované odborníky, kteří mají chuť uplatnit své odborné vzdělání a zároveň se dále rozvíjet.

Libor – foto
Libor
Produktový inženýr

Po škole jsem chtěl zůstat v oboru, abych využil znalosti ze školy. Ve firmě Rohde & Schwarz jsem zjistil, že škola je jen špička ledovce, který elektrotechnika představuje. Každý týden se setkávám s novými výzvami a poznatky. Když se dostanu do slepé uličky, moji kolegové mě vždy vyvedou a poradí kudy dál. Je to různorodá a zajímavá práce.

Jaroslava – foto
Jaroslava
Vedoucí manuálního osazování desek plošných spojů

Co je pro mě Rohde & Schwarz? Příležitost, podpora, prostor pro realizaci a různorodá práce s využitím nejmodernějších technologií.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme