Mondi Štětí a.s.

Mondi Štětí a.s. je významná nadnárodní společnost, součást skupiny Mondi Group. Vyrábíme papírové obalové materiály a buničinu, které dodáváme zákazníkům v České republice i v zahraničí. Sídlíme ve Štětí, cca 50 km severozápadně od Prahy.

Proč k nám?

Vše, co v Mondi děláme, je zaměřeno na vytváření co nejlepších řešení pro naše zákazníky a přinášení výjimečných hodnot udržitelným způsobem. Naší největší prioritou je bezpečnost, zdraví a spokojenost našich zaměstnanců.

Dobrá práce, která dává smysl? V Mondi na vás čeká odpovědný zaměstnavatel a fajn parta, která táhne za jeden provaz.

Přidejte se k nám – společně vytváříme místo, kde nás baví pracovat i žít!

Naše projekty

MONDI pro ŽIVOT

MONDI pro ŽIVOT

Žít nás baví. Máme rádi svou práci a jsme skvělý tým. Vážíme si svých zaměstnanců a víme, že bez podpory našich nejbližších bychom našeho úspěchu nedosáhli. V klubu Mondi (for) Life nabízíme širokou škálu dotovaných aktivit pro celou rodinu. www.zitmebavi.cz

MONDI pro REGION

MONDI pro REGION

O svůj úspěch se umíme podělit. Jsme Patrioty regionu – každý rok podpoříme projekty místních organizací pro rozvoj měst a obcí v našem okolí.

DEN PRO NEZISKOVKU

DEN PRO NEZISKOVKU

Díky programu „Den pro neziskovku“ můžete pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Výběr veřejně prospěšné organizace je na vás. Čím více pomoci, tím více radosti.

Benefity

Dlouhodobá spolupráce a jistota

Možnost rozvoje v silné společnosti

Mezinárodní stáže pro nadané kolegyně a kolegy

14 500 Kč jako odměna za váš nástup

Vysoké věrnostní odměny

Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce

Firemní akce pro celou rodinu

Podpora neziskových organizací

Až 6 000Kč příplatek na dopravu

Video

Koho hledáme?

Mechanik dílny elektro

Mondi Štětí a.s.
Adresa Štětí
Datum vystaveníPřidáno dnes

Mechanik MaR

Mondi Štětí a.s.
Adresa Štětí
Datum vystavení17. června

Technolog Elektrárny

Mondi Štětí a.s.
Adresa Štětí
Datum vystavení16. června

S kým budete pracovat?

Matej Klenotič – foto
Matej Klenotič
Quality Assurance Specialist

"Na Mondi si nejvíce cením toho, že dává nám mladým možnost se realizovat - dává nám prostor, abychom ukázali své schopnosti a mohli přiložit ruku k dílu. Velmi si vážím i toho, že během nabírání pracovních zkušeností se mohu rozvíjet i osobnostně, třeba lekcemi angličtiny a dalšími aktivitami."

Elena Skosyreva – foto
Elena Skosyreva
Technical Director

“Mondi is a great company which gives a lot of opportunities and challenges, just be brave enough to take them. This is definitely a company with which you may develop and grow all of your life together... and, as we use to say here, you will definitely enjoy the process!”

Marek Slunéčko – foto
Marek Slunéčko
Směnový mistr MBP

"Většina lidí ztrácí čas a energii mluvením o problémech, než aby je zkusili vyřešit. Mám na starosti 5 provozů - bělírna, prací linka, varna Superbatch, přípravana bělících roztoků a Kamyr. Starám se o výrobu, kvalitu a BOZP. V Mondi jsem 21 let. Zažil jsem dobré i špatné chvíle. Práce mě moc baví. Je hodně rozmanitá a zajímavá."

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.