O nás
company profile cover

LIKO-S, a.s.

Jsme LIKO-S – silná, mezinárodní a inovativní společnost, která je mistrem ve výrobě prémiových stavebních systémů vytvářejících lepší budovy pro lidi a přírodu. Jsme lídrem ve svém oboru, nastavujeme trendy a tvoříme budoucnost. V našem podnikání nás spojuje firemní filozofie, vize i kultura a vpřed nás pohání inovátorský duch. Zaměstnáváme okolo 230 zaměstnanců a hlavní sídlo společnosti je ve Slavkově u Brna. Pobočky máme v Praze, v zemích střední Evropy a v Indii.

Jak se nám daří?
5

V tolika zemích máme vlastní pobočky

2019

Jsme postavili 1. zelenou výrobní halu na světě

2021

Jsme byli oceněni titulem Nejlépe řízená firma ČR

Proč k nám?

Našim zaměstnancům nabízíme:

Poznejte nás
Kde nás najdete?
Kde nás najdete?

Naše sídlo je ve Slavkově u Brna, zde jsme také postavili dvě unikátní Živé stavby – první je kancelářská budova LIKO-Noe a druhá výrobní hala LIKO-Vo pro naše svářeče. Jejich fasády a střechy halí rostliny, proto tu přes léto máme příjemné teploty.

Kdo jsme?
Kdo jsme?

Jsme česká rodinná výrobní firma, která již od roku 1992 působí ve stavebnictví a strojírenství a přinesla na trh řadu novinek. Sledujeme oborové trendy, navštěvujeme světové veletrhy a stále hledáme nejlepší způsoby, jak firmu rozvíjet.

Koho hledáme?
Koho hledáme?

Máme rádi energické lidi, kteří přemýšlejí, jak věci dělat jinak a lépe. Práce vás musí bavit, a proto také vsázíme na vaši individualitu a vývoj. V týmu se vzájemně respektujeme a můžeme se o sebe opřít. Nezajímá nás ale jen výkonnost, uznáváme i hodnoty jako jsou chování a tvořivost.

Benefity

LIKO-S Free Days

Potřebujete si vyřídit něco na úřadě nebo si chcete prodloužit víkend? Máme pro vás ke klasickým 4 týdnům dovolené také 5 dnů volna navíc, které můžete využít na krátké absence.

LIKO-Style

Postaráme se vám o pracovní módu. Naši Likosáci chodí v naší vlastní kolekci LIKO-Style. Máme moderní pracovní oblečení navržené pro různé pozice a různá roční období.

Sleva na firemní produkty

Co si takhle třeba pořídit vlastní zelenou stěnu? A to ještě za skvělou cenu! Naši zaměstnanci mohou totiž získat naše produkty se slevou.

Jazykové kurzy

Přímo na našem pracovišti nabízíme jazykové kurzy. Potřebujete se zdokonalit v angličtině nebo němčině? U nás na vás čekají individuální jazykové kurzy.

Příspěvek na stravování

V naší kantýně mámě skvělé obědy, a pokud byste si náhodou nevybrali z našeho menu, přispějeme vám na stravenky.

MultiSport karta

Fandíme aktivnímu odpočinku, a tak vám přispějeme na MultiSport kartu. Můžete si tak dát pěkně do těla, nebo naopak relaxovat.

Finanční odměny

Podporujeme rodiny našich Likosáků, a proto dostanete finanční odměnu ke svatbě či narození dítěte. Vážíme si také vaší práce, a tak rádi odměníme práci, kterou odvádíte, i vaše výročí u firmy.

Růst

Snažíme se být nejlepší a všichni společně rosteme. Učíme se jeden od druhého a pořádáme nejrůznější školení.

Přátelský kolektiv

Vzájemná spolupráce a podpora je pro nás důležitá, a proto si pomáháme, podporujeme se a sdílíme své zkušenosti.

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Vítejte

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

HLAVNÍ ÚČETNÍ / VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

Přidáno dnes
65 000 ‍–‍ 75 000 Kč Odpověď do 2 týdnůMožnost občasné práce z domova
  • LIKO-S, a.s.
  • Slavkov u Brna

VEDOUCÍ NÁKUPU s AJ

22. září
60 000 ‍–‍ 75 000 Kč Odpověď do 2 týdnů
  • LIKO-S, a.s.
  • Slavkov u Brna

OBCHODNÍ MANAŽER (BUSINESS DEVELOPMENT AND KEY ACCOUNT)

22. září
65 000 ‍–‍ 85 000 Kč Odpověď do 2 týdnůMožnost občasné práce z domova
  • LIKO-S, a.s.
  • Slavkov u Brna

S kým budete pracovat?

Hana Williams Musilová – foto

Hana Williams Musilová

Člen představenstva LIKO-S industry

Práce je u nás všechno jen ne nuda.

Roman Macko – foto

Roman Macko

Business Development Director

Pro mě je firma taková druhá rodina. Mám ji strašně rád, protože jsem v ní zažil všechno.

Aleš Herman – foto

Aleš Herman

Zámečník/svářeč

Chybami se člověk učí, ale nikdy nedělám stejnou chybu dvakrát.

Průběh výběrového řízení
1
Dejte nám o sobě vědět

Vše začíná zasláním Vašeho životopisu. Ten si pečlivě prostudujeme a vyhodnotíme, zda můžete být vhodným kandidátem. Pokud ano, zavoláme Vám a pozveme Vás na pohovor či videohovor. Pokud ne, budeme Vás informovat.

2
Pohovor

Jestliže to jde, upřednostňujeme osobní setkání. Během pohovoru se potkáte s naší personalistkou a dostanete možnost se osobně setkat s Vaším budoucím nadřízeným. Zároveň si můžete udělat obrázek o prostředí, ve kterém byste pracovali. Pokud by pohovor nemohl proběhnout osobně, zvládneme to i online.

3
Testování

U některých pozic si potřebujeme ověřit, zda přijmeme dostatečně kvalifikovaného člověka, a proto Vám na pohovoru sdělíme, že po Vás budeme chtít vypracovat nějaký úkol. Pokud jej splníte a my jej vyhodnotíte kladně, postupujete dál.

4
Hodíte se k nám do týmu?

Abychom Vám trochu nahlédli do duše, zašleme Vám osobní dotazník, který nám odhalí, jaké jsou Vaše charakterové vlastnosti a jak zapadnete do budoucího týmu.

5
Nevyšlo to?

Vybrat musíme jen jednoho, všech zájemců si ale velmi vážíme, proto se určitě nenechejte odradit a v případě zájmu se nám neváhejte znovu ozvat, třeba pro Vás najdeme jinou vhodnou pozici.

6
Pokud budete mít úspěch, můžete se stát novým Likosákem!

Jestliže byla osobní schůzka úspěšná a splnili jste všechny zadané úkoly, které jsme vyhodnotili jako dobře odvedené, zašleme Vám pracovní nabídku. Pokud s ní budete souhlasit, můžete rovnou začít. Pak pro Vás vytvoříme adaptační plán a přivítáme Vás ve firmě.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme
Zobrazit volná místa