PHASE SOFAS CZECH, s.r.o.
70 000 – 100 000 Kč
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pracovní nabídka
Hledáme člověka, který převezme finanční řízení celé naší skupiny. Nechceme, aby pouze vykazoval čísla, ale aby nám podle nich pomáhal firmu řídit. Staňte se součástí výjimečného příběhu největšího specialisty na sedačky v Česku a na Slovensku.
Kdo jsme?
Phase Group je československý lídr v oblasti designu a prodeje sedacího nábytku ve střední a vyšší třídě. Prostřednictvím značek Phase, Natuzzi Editions a Natuzzi Italia jsme za 19 let naší historie přinesli nádherný design a pohodlí do více než 150 tisíc domácností.
Máme 32 prodejen, více než 100 zaměstnanců a ambici dál růst. Phase Group aktuálně prochází transformací, v jejímž rámci modernizujeme fungování marketingu, našich prodejen, produktové portfolio a desítky dalších procesů ve firmě. Přesto nejsme korporát – rozhodnutí padají rychle a jsou vidět – stejně jako jejich dopad na čísla. Naší ambicí je upevnit si pozici na domácích trzích a připravit se na expanzi do zahraničí.
Vše o nás naleznete: https://phase.cz, https://natuzzidesign.cz a https://natuzzi.sk/natuzziitalia/sk
Koho hledáme?
Hledáme člověka, který je dostatečně sebevědomý na to, aby udělal důležité rozhodnutí, a zároveň dostatečně pokorný na to, aby se nikdy nepřestal učit a rozvíjet své dovednosti.
Na pozici Finance Manager hledáme někoho, kdo se nebojí vyhrnout si rukávy a převzít odpovědnost za řízení a dohled nad našimi financemi, účetnictvím, daněmi a daty. Pozice vyžaduje samostatnost v rozhodování i v řízení iniciativ a odpovědnost za přípravu přesných finančních podkladů s doporučeními pro jednatele a akcionáře. Finance manager musí umět identifikovat problém, navrhnout řešení a úspěšně ho zrealizovat.
Při výkonu své práce budete kromě externích subjektů v ČR i SK úzce spolupracovat s CEO Phase Group, vrcholovými manažery i týmem investora Sandberg Capital.
Pokud vám to bude vyhovovat, můžete postupně převzít i vrcholové vedení dalších, dnes samostatně fungujících provozních oddělení - například logistiky nebo IT. Vždy ale po vzájemné domluvě, rozhodně to není podmínka. Phase Group se mění rychle, takže pokud jste připravení růst osobnostně i odborně rychleji než v běžném prostředí, přišli jste v ideální čas.
Když bude spokojenost na obou stranách, máte otevřenou cestu do role CFO/COO.
Co budete mít na starosti?
Co požadujeme?
Co u nás dostanete?
Zní to jako práce pro vás? Pak stačí kliknout níže na „Odpovědět“. Budeme se na vás těšit!
Benefity
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Manažerský motivační program
Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Auto i pro soukromé účely
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Vyhrazený čas na inovace
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby
Informace o pozici
PHASE SOFAS CZECH, s.r.o.
Vysokoškolské / univerzitní
Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Vrcholový management , Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Finanční specialista, Finanční účetní, Finanční poradce
Práce na plný úvazek
Na dobu neurčitou
pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zaměstnavatel
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Kontaktní údaje
Pošleme Vám obdobné nabídky