
Člověk v tísni, o.p.s.
40 000 – 45 000 Kč
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Úvodní představení
Člověk v tísni, o. p. s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2
Pracovní nabídka
Jsme Člověk v tísni a pomáháme tam, kde je to nejvíc potřeba – lidem zasaženým krizemi, nespravedlností i těžkou životní situací. Podporujeme lidská práva, zlepšujeme životní podmínky po celém světě a v Česku se věnujeme sociálním a vzdělávacím službám, práci s dětmi a mládeží i dluhovému poradenství. Pořádáme také největší filmový festival o lidských právech. Už od roku 1992 dává naše práce smysl.
Koho hledáme?
Hledáme člověka do oddělení fundraisingu, kterého baví kombinace kreativní práce a komunikace a dokáže se orientovat v prostředí, kde se střídají rychlé operativní úkoly s dlouhodobější přípravou kampaní. Role je pestrá – jeden den budete připravovat obsah pro sociální sítě nebo newsletter, další den koordinovat podklady ze zahraničních poboček, upravovat webové stránky nebo hledat fotografie a příběhy pro komunikaci směrem k dárcům. Hledáme proto někoho, kdo si rozumí se sociálními sítěmi a umí předat složité myšlenky jednoduše a citlivě, a to textem i obrazem. Výhodou bude, pokud jste organizovaní a neztratíte se v komunikaci napříč několika týmy.
Jaký jsme tým?
Fundraisingové oddělení propojuje komunikaci s dárci, online kampaně, obsah a kreativní práci. Připravujeme kampaně, které pomáhají financovat humanitární pomoc, sociální služby, vzdělávací projekty i podporu lidí v krizových situacích v Česku a zahraničí. Pracujeme rychle, často na více tématech zároveň, a hodně spolu komunikujeme – s kolegy na zahraničních misích, s mediálním oddělením i s dalšími týmy napříč organizací. Zároveň si ale zakládáme na otevřenosti, spolupráci a prostoru pro vlastní nápady.
Úvazek: 0,75 - 1,0
Místo: Praha 2 (I.P. Pavlova)
Platové ohodnocení: 40 000 Kč - 45 000 Kč hrubého měsíčně při plném úvazku (dle zkušeností)
Pracovní smlouva: na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Nástup: červenec 2026, případně začátek srpna
👍 Smysluplnou práci: Vaše úsilí bude mít přímý dopad na pomoc lidem, kteří to potřebují.
😊 Přátelské prostředí: naše pracovní atmosféra je neformální a podporující, tykáme si tady, klademe důraz na důvěru a prostor k seberealizaci.
🏠 Flexibilní pracovní dobu: můžete kombinovat práci v kanceláři a práci z domova.
🌴 Štědrý balíček volna: 25 dnů dovolené, 3 dny samostudia, 3 dny pro zotavení (sick days).
🌎 Zázemí a know-how: jsme stabilní neziskovou organizací s nadnárodní působností.
📚 Prostor pro růst: podporujeme profesní i osobní rozvoj našich zaměstnanců.
🎁 Další benefity: možnost spolupráce na zajímavých projektech, účast na akcích, jako je festival Jeden svět, dětský klub pro předškolní děti, Multisport kartu (samofinancovanou), služební telefon a výhodný mobilní tarif pro rodinné příslušníky.
V případě zájmu nám, prosím, zasílejte své životopisy a motivační dopisy prostřednictvím přihlašovacího formuláře.
Upozorňujeme, že přihlášení má dvě fáze. Nejprve vyplníte základní údaje v rámci tohoto portálu a následně budete přesměrováni na hlavní přihlašovací formulář - teprve po jeho vyplněním odešlete přihlášku do výběrového řízení. Potvrzení o přihlášení do výběrového řízení vám přijde na váš e-mail.
Těšíme se na Vaše reakce! :-)
O firmě
Usilujeme o otevřenou, informovanou, angažovanou a zodpovědnou společnost, která není lhostejná k problémům doma ani za hranicemi naší země.... Číst více
Informace o pozici
Člověk v tísni, o.p.s.
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Marketing, Média, reklama a PR , Online Marketing, PPC specialista, Specialista sociálních sítí, Asistent v médiích, reklamě, PR, Copywriter, Specialista PR
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Na dobu určitou
pracovní smlouva
Nezisková organizace
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Kontaktní údaje
Pošleme Vám obdobné nabídky