Autosalon DAJBYCH
35 000 – 40 000 Kč
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pracovní nabídka
Baví Vás auta, jste týmový hráč a těší Vás dobře vykonaní práce?
Pak by Vás mohla zaujmout pozice přípravář (automyčkař) nových a ojetých vozů Jaguar Land Rover v pražském sídle společnosti DAJBYCH, s.r.o.
Společnost DAJBYCH, autorizovaný prodejce a servis vozů Jaguar Land Rover (JLR) a Mazda s pobočkami v Praze a Plzni, prošla během posledních tří let zásadními změnami. Patříme do dynamicky se rozvíjející investiční skupiny, změnili jsme od základu firemní kulturu a stali se předním prodejcem značky Land Rover ve středoevropském regionu.
Naším cílem je udržet si pozici lídra, nadále rozvíjet naše služby a poskytovat špičkový servis a služby nejvyšší kvality, což je možné pouze s týmem profesionálů, na který se naši zákazníci mohou spolehnout.
Současný kolega Saša se z Prahy vrací domů na sever Čech, a proto za něj hledáme náhradu. Budete součástí kolektivu tří členů mycího centra patřícího do o servisního oddělení v Praze 5 Motole.
Koho hledáme a co očekáváme:
Co nabízíme:
Kontakt:
Benefity
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Občerstvení na pracovišti
Sleva na firemní výrobky/služby
Informace o pozici
Autosalon DAJBYCH
Základní
Auto - moto
Práce na plný úvazek
Na dobu neurčitou
pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pošleme Vám obdobné nabídky