Anděl Investment Praha s.r.o.
34 000 – 36 000 Kč
Do 2 týdnů dostanete odpověď
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Úvodní představení
Vienna House by Wyndham Andel's Prague je moderní hotel, který spojuje nadčasový design s upřímnou pohostinností. Je strategicky umístěný v dynamické části Prahy a je oblíbenou volbou pro pracovní cesty i turistické pobyty. Hotel i jeho přilehlý apartmánový komplex se nacházejí v těsné blízkosti pestré nabídky obchodů a restaurací, a historické centrum města je jen kousek odtud. V tomto inspirativním prostředí, kde se snoubí moderní architektura s prvotřídním servisem, vás přivítáme s otevřenou náručí a poskytneme vám pohodlí, které si rychle oblíbíte. Připojte se k našemu týmu a staňte se součástí tohoto jedinečného hotelového zážitku!
Pracovní nabídka
Chceš rozjet svou kariéru v hotelu a rád/a komunikuješ v angličtině? Tak neváhej a přidej se mezi nás!
Andel´s ká recepce je tím pravým místem pro nastartování Tvého hotelového života.
CO BUDE NÁPLNÍ TVOJÍ PRÁCE?
* Budeš první, s kým se naši hosté setkají a díky komu na ně dýchne atmosféra místa. Kdo ví, třeba se příště vrátí právě díky Tobě!
* V průběhu pobytu se to bude hemžit dotazy ohledně hotelu, jeho okolí, případně i vzdálenějších míst - určitě máš v kapse pár osvědčených tipů na výlet!
* Zkušení kolegové Ti nejen v průběhu zaučování se vším rádi pomůžou. Naučí tě používat hotelový program Opera Cloud, poradí Ti i při check-inech, check-outech nebo při platbách.
* Směny jsou 12 hodinové, zhruba polovina směn je denních a polovina nočních. Směny znáš měsíc dopředu, takže si můžeš krásně naplánovat svůj volný čas.
CO OD TEBE POTŘEBUJEME?
* Jsi komunikativní, s pozitivním přístupem a jsi rád/a obklopená lidmi
* Hosté jsou jak domácí, tak hlavně ze zahraničí. Je to výborná příležitost využít angličtinu (jestli ovládáš i jiné jazyky, určitě je u nás využiješ)
* Hotel funguje v nepřetržitém režimu, takže plynule navazuje jedna směna na druhou.
Pro Tebe to znamená, že se střídají denní i noční směny, takže Ti zbyde spousta času na to, co Tě baví mimo práci
* Jestli je to pro Tebe úplně nové, nevadí, postupně se všechno naučíš
NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?
* Kratší pracovní týden 37,5 hodiny
* Příplatky za soboty, neděle, noční i svátky
* 13. mzdu
* Možnost si navýšit mzdu o upselling služeb
* Stravování během pracovního dne v naší hotelové kantýně za symbolických 10 Kč
* Celodenní pitný režim zdarma
* Multisport karta za báječných 350 Kč za měsíc
* Famózní cena na ubytování při tvých cestách v rámci hotelů Vienna House + další slevy na služby
* Pořád se něco učíme - a nuda to tedy rozhodně není! S naší trenérkou a koučkou máme celoročně postaráno o spoustu tréninků a webinářů, takže na sobě můžeš pořád pracovat
* ...je toho ještě mnohem víc - a o tom si můžeme popovídat osobně
Pošli nám svůj životopis a třeba se brzy potkáme!
Těšíme se na tebe :)
Benefity
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na pracovní oblečení
Provize z prodeje
Pracovní oblečení
13. plat
Profesní/osobní kouč
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby
Informace o pozici
Anděl Investment Praha s.r.o.
Vzdělání není podstatné
Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Cestovní ruch a ubytování , Recepční
Práce na plný úvazek
Na dobu neurčitou
pracovní smlouva
Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pošleme Vám obdobné nabídky