ZAPA beton a.s.

ZAPA beton a.s. je společnost s dlouholetou historií působící na českém a zahraničním trhu jako výrobce betonu a kameniva. Jsme součástí německého koncernu Dyckerhoff a nadnárodní skupiny Buzzi Unicem s působností po celém světě. Klademe důraz na životní prostředí a prioritu věnujeme odpovědnému zacházení s přírodními zdroji. Do našeho „světa“ se snažíme vnášet inovace, které posouvají nás i naše postavení na trhu. Usilujeme o inovátorské postavení v produktech a službách s důrazem na kvalitu.

PÁR ZAJÍMAVOSTÍ O NÁS:

počet betonáren v České republice a na Slovensku
veřejná schránka na podporu životního prostředí
koncept nového uvažování podporující udržitelnost

CO NÁS DĚLÁ BAREVNĚJŠÍ A PROČ BÝT NAŠÍ SOUČÁSTÍ?

ZAPA beton již od svého počátku začala na okolí působit v jiných „barvách“, a to nejen z hlediska designu, který na první pohled vyvolává pocit hravosti a pozitivního myšlení, ale také v kontextu odpovědnosti. Odpovědný přístup je pro nás zásadní ve vztahu k okolí, ve kterém působíme, ale i v dalších rozměrech - k lidem, kvalitě naší práce, ... 

Pracujeme na 72 provozovnách v České republice a na Slovensku, nacházíme se v mnoha různých krajích. Každý kraj je něčím jedinečný a typický, my se snažíme s nimi vytvořit soulad tím, že „oblékáme“ naše provozovny do typických kabátů pro danou oblast, kde působíme. Například Plzeň, co jiného bychom mohli vymalovat na naši betonárnu v Plzni, než je pivo, a přesně to jsme udělali (malá ukázka našich betonáren je k nahlédnutí níže). Také se pousmějete, když jedete autem a po cestě spatříte jednu z našich pozitivně laděných betonáren? Betonárna nemusí být vždy spjata pouze se šedivou hmotou, beton je velice rozmanitý a barvitý a umíme ho vyrobit opravdu ve všech barvách. Zároveň aktuálně vnímáme značnou odpovědnost směrem k životnímu prostřední, budujeme ochranné valy, zajišťujeme výstavbu stromů pro zamezení hluku a prachu do okolí a mnoho dalšího. Také se věnujeme vývoji inovativních produktů, které jsou v souladu s udržitelnou výstavbou, snižováním emisí CO2, přitom se zvyšující se kvalitou

Nejen že chceme být přitažliví pro naše zákazníky, potencionální zaměstnance a okolí. Potřebujeme mezi sebe i nové kolegy a kolegyně, kteří jsou v souladu s naším smýšlením a zároveň mají ZAPĚ co nabídnout.

Rádi mezi sebe přivítáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí přinášet zákazníkům produkty nejvyšší kvality. Jsme otevření všem, absolventy zaučíme, zkušeným profesionálům dáváme prostor rozvíjet své profesní zkušenosti.

Zaměstnancům nabízíme možnost být součástí stabilní firmy, která má v oboru jméno, zároveň neustále pracuje na zlepšování vlastních produktů, služeb a procesů. A takový přístup očekáváme také od našich zaměstnanců.


Podívejte se na naše videa, uvidíte, jak se připravuje beton nebo třeba jaké pořádáme akce pro zaměstnance a jejich rodiny. Propojení firemního života s osobním je pro nás další prioritou, zajímají nás rodiny našich zaměstnanců.

Pokud chcete pracovat pro společnost ZAPA beton a.s., pošlete nám svůj životopis. Budeme Vás v brzké době kontaktovat a třeba začnete tvořit barevný svět s námi, potřebujeme další „nové barvy“!

ZAJÍMÁ VÁS, CO VLASTNĚ VYRÁBÍME?

ZAPA BLOCK

ZAPA BLOCK

V Hulíně, Liberci a Táboře vyrábíme betonové bloky, které mají využití například pro výstavbu dělicích stěn, opěrné stěny násypů pro pozemní komunikace či jako zpevněné plochy.

ZAPA DROP

ZAPA DROP

Tento drenážní beton má vynikající odvodňovací vlastnosti, a proto má vhodné využití například v místech nové zástavby - nemusí se budovat retenční nádrže.

ZAPA STONECARPET

ZAPA STONECARPET

Architektonický beton, který vzniká vymýváním povrchu, má využití pro příjezdové cesty, chodníky, stezky a okolí bazénu. Další produkty si můžete prohlédnout mimo jiné na našich webových stránkách, nebo se přijďte podívat osobně.

JAKÉ BENEFITY MAJÍ NAŠI ZAMĚSTNANCI?

Sleva na produkty

Pokud máte v plánu stavět nebo rekonstruovat, určitě uvítáte naše produkty za zaměstnanecké ceny.

Stravenky

Stravenky v hodnotě 110 Kč můžete mimo jiné využít i v naší firemní kantýně.

Pět týdnů dovolené

Plné pracovní nasazení je odměněno delším odpočinkem. Zdali i svou dovolenou strávíte aktivně, už je jen na Vás.

MultiSport karta

Jste sportovní nadšenci? Pokud ano, určitě se Vám bude hodit MultiSport karta.

Anglický jazyk na pracovišti

Pokud máte ambice začít komunikovat anglicky, nebo si chcete udržovat či zlepšit svoji stávající úroveň, budete mít příležitost využít naše plně hrazené jazykové kurzy.

Penzijní a životní pojištění

U nás budete mít možnost se i připojistit.

Flexibilní pracovní doba

Vašemu životnímu režimu můžete přizpůsobit i pracovní dobu. Jak jistě ale víte, záleží i na pracovní náplni, ne vždy je to možné. Pokud budete například v provozu, máte k dispozici jiné výhody, například doplnění profesního či strojnického průkazu.

Firemní akce pro rodiny

Do našeho „světa“ můžete přivést i své blízké, pro které pořádáme různé firemní akce.

Video

POSTAVTE SVOU KARIÉRU NA BETONOVÝCH ZÁKLADECH!

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno včera
Přidáno včera

Přidáno včera
Přidáno včera

18. ledna
  ZAPA beton a.s.
  Praha + 1 další lokalita
18. ledna

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.