Wienerberger s.r.o.

Již od roku 1819 vyrábíme trvale udržitelné a v praxi ověřené stavební materiály. Naše cihly značky Porotherm, střešní tašky Tondach, obkladové pásky Terca či cihlová dlažba Penter jsou již řadu let známé široké veřejnosti. Součástí skupiny Wienerberger jsou i zaměstnanci, kteří sdílí nadšení pro betonové produkty, vyrábí potrubní systémy nebo dodávají do našich cihelen strojní vybavení.

Jak se nám daří?

domů je každý rok postaveno z našich cihel
střech je každý rok pokryto našimi taškami
km trubek znamená každý rok cestu na měsíc a zpět

Proč k nám?

Historie společnosti Wienerberger je příběhem odhodlání, pracovitosti a dobrých nápadů našich zaměstnanců. Naším cílem je pomocí produktů přírodní povahy vytvářet trvalé hodnoty.

• pro naše zákazníky komfortní bydlení splňující nejpřísnější požadavky z hlediska ekologie a energetické náročnosti

• pro akcionáře spolehlivou investici

• pro zaměstnance atraktivní zaměstnání, kde se můžou dále rozvíjet.


Wienerberger není jen synonymum pro cihly a pálenou tašku. Je to také podnikání s respektováním legislativy, vysokou podnikatelskou etikou a s ní spojeným zodpovědným přístupem k životnímu prostředí. 


Našim zaměstnancům je poskytován prostor pro rozvoj dobrých nápadů a celá škála firemních benefitů. 

Benefity

Cafeterie

Moderní, flexibilní a pro zaměstnance finančně výhodný systém zaměstnaneckých benefitů. Body v systému je možné využít dle přání a potřeb v oblastech jako je cestování, sport, kultura, péče o zdraví, knihy, vzdělávání, apod.

Odměňování

Kromě základní mzdy jsou zaměstnancům poskytována i další peněžitá plnění - příplatky za práci nad rámec zákona, prémie (vč. mimořádné, tzv. 13. plat), odměny (při pracovním a životním výročí, za dobré nápady, příspěvek na penzijní připojištění).

Příspěvek na stravování

Zaměstnancům platíme 55 % z celkové ceny poskytnutého jídla a dále příspěvek 18 Kč na jedno jídlo a pracovní směnu. Tam, kde to není možné, poskytujeme poukázky na stravování.

Dovolená

Zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené.

Právní poradenství

Zaměstnancům nabízíme pomoc při složitých životních situacích.

Produkty společnosti

Zaměstnancům nabízíme naše ekologické produkty za zvýhodněné ceny.

Podpora vzdělávání

Zaměstnance podporujeme v rozvoji (např. jazykové a odborné kurzy)

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno dnes
Plat 35 000 – 50 000 Kč
  Wienerberger s.r.o.
Adresa  České Budějovice – České Budějovice 1
Přidáno dnes

Přidáno dnes
Možnost občasné práce z domova
  Wienerberger s.r.o.
Adresa  Otrokovice
Přidáno dnes

Přidáno dnes
Možnost občasné práce z domova
  Wienerberger s.r.o.
Adresa  Otrokovice
Přidáno dnes

S kým budete pracovat?

Ondřej Branšovský – foto
Ondřej Branšovský
Elektrikář z Týna nad Vltavou

"Moje práce je velmi zodpovědná, ale zároveň kreativní a hlavně můžu pracovat samostatně. Rád vymýšlím nové věci, např. programy pro náš závod a pracuji na jejich grafické podobě. Můžu jezdit na odborná školení a zdokonalovat se ve znalostech, které pro nové projekty potřebuju. Okolo sebe mám mnoho pracovitých kolegů, kteří jsou otevření ke spolupráci, jsem rád, že máme malý kolektiv a dobré vztahy mezi sebou. Nejvíc důležitá je však pro mě podpora našeho vedení."

Tomáš Dvořák – foto
Tomáš Dvořák
Vedoucí účtárny

"Ve své pozici řeším každý den něco nového. Mám rád těžké úkoly, kde musím nejdříve najít příčinu a pak navrhnout řešení. Oceňuji, že se zde můžu prací rozvíjet a také fair play jednání, s kolegy i nadřízenými je dobrá domluva. Když se objeví nějaký problém, je zde snaha a podpora jej vyřešit."

Lukáš Káder – foto
Lukáš Káder
Technický poradce pro SZ region

"Rád pracuji pro společnost, která v oboru patří mezi top hráče, a já můžu být její součástí. Líbí se mi, že nenabízíme pouze jednotlivé produkty, ale ucelený systém, můžeme zákazníkům nabídnout komplexní řešení pro jejich stavbu. Pracovní prostředí, přátelská atmosféra, flexibilita a péče o zaměstnance - toho si cením nejvíce."

Průběh výběrového řízení

1

Dejte nám o sobě vědět

Líbí se Vám některá z nabízených pozic? Neváhejte a dejte nám to vědět. Budeme potřebovat Váš životopis, vč. kontaktního e-mailu a telefonu. Oslovte nás klidně i jen tak. Napište nám, co rádi děláte a domluvíme se jak dál.

2

Napíšeme, zavoláme

Bára, Lenka nebo Pavel. Někdo z nás Vám nejpozději do dvou týdnů určitě zavolá či napíše. Obsahem telefonního rozhovoru je poskytnout Vám více informací o nabízené pozici a příp. doplnit údaje, které nám chybí. Termín schůzky Vám rádi potvrdíme na e-mail.

3

Osobní setkání

Těšíme se na něj! Jeho cílem je co nejvíce Vám představit společnost, pracovní pozici a lépe se navzájem poznat. Určitě se potkáte s budoucím nadřízeným. Věříme, že Vás nevyleká připravený úkol.

4

Nabídka ke spolupráci

Úspěšným kandidátům sdělíme nebo pošleme oficiální nabídku ke spolupráci.

5

Zamítnutí

Naše zamítnutí není výrokem, soudem o Vaší osobní či profesionální kvalitě. Při větším zájmu si však musíme stanovit kritéria, podle kterých se rozhodujeme. Jsme si vědomi, že nám může proklouznout talentovaný pracovník. Nicméně doufáme, že talentovaný a perspektivní pracovník se nedá odradit dílčím nezdarem. Takže je docela možné, že se spolu setkáme při některém dalším výběrovém řízení, které naše expandující firma bude pořádat.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.