Webnode CZ s.r.o.

Webnode je jedním z nejpoužívanějších nástrojů na tvorbu webových stránek na světě. Stále je u nás cítit atmosféra start-upu, i když je nás víc než 120. Nemáme tu žádná korporátní pravidla. Náš úspěch není příkladem zázraku, co se stal přes noc, ale příběhem o trpělivé poctivé práci. Není to jen produkt, ale hlavně parta skvělých lidí, které práce pekelně baví. Podařilo se nám vybudovat team, který rád zkouší nové věci a nebojí se neúspěchů. Přijď se k nám podívat nebo se k nám rovnou přidej!

Jak se nám daří?

Tolik národností tvoří náš tým.
Tolik uživatelů se denně registruje.
Tolik šálků kávy se u nás denně vypije. :-)

Proč k nám?

S kolegy se bavíme nejen v zasedačkách, kuchyňkách, relaxačních zónách, ale také na terase při grilovačkách a team buildingových obědech. Jsme pyšní na profesionální a zároveň neformální pracoviště s přátelskou firemní kulturou a spoustou zábavy.   

Stanete se součástí Webnode mezinárodního týmu, který nabízí plné i flexibilní pracovní úvazky. Home office a pružná pracovní doba pro nás nejsou sprostá slova. Sedíme společně v open officech, kde má každý dostatek svého osobního prostoru. K udržení klidu a příjemného pracovního prostředí slouží nejen občerstvení na pracovišti jako jsou káva, voda, čerstvé ovoce, ale také například naše interní pravidlo "Flue rule". Jednoduše řečeno, pokud se někdo necítí být ve své kůži, může pracovat z domova.  

Zaměstnanci u nás pracují na zajímavé a různorodé práci, na větších i menších projektech. Denně se tu budete setkávat s lidmi z celého světa. Můžete se tak zdokonalovat ve svých jazykových dovednostech nenásilnou formou komunikace se svými kolegy nebo k tomu využít interní jazykové kurzy. Stmelujeme celý Webnode tým, a proto každý měsíc probíhají mezinárodní snídaně, v létě se sportuje a v zimě jezdí na hory. Prostě každý měsíc se ve Webnode něco děje. 

Video

Koho hledáme?

Hledáme seniorního Péhápkáře

Webnode CZ s.r.o.
Adresa Brno – Staré Brno
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystaveníPřidáno včera

Hledáme Frontend kodéra

Webnode CZ s.r.o.
Adresa Brno – Staré Brno
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení2. prosince

Join our Czech Customer Care team!

Webnode CZ s.r.o.
Adresa Brno – Staré Brno
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení24. listopadu

S kým budete pracovat?

 – foto

Tohle je Richard. Pracuje u nás v aplikačním týmu a když zrovna nerefaktoruje, vede skautský oddíl a k tomu se mu ještě daří kombinovat studium s prací!

 – foto

Tohle je Pepa. Má rád Kometu a lidi. Přesto je to ajťák. A ukecanější, než HR. 😊 Nevěříš? Zastav se!

 – foto

Tohle je Rui. Rád čte, chodí na procházky, občas si zasportuje a zajde na drink s přáteli. Chceš vědět odkud je? Přidej se k nám a zjistíš to!

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.