Vekra s.r.o.

VEKRA je součástí skupiny Window Holding a.s., která vznikla spojením nejvýznamnějších výrobců otvorových výplní v České republice a posílila tak svou pozici české jedničky v oblasti otvorových výplní na trhu. Ve společnosti VEKRA / Window Holding a.s. se věnujeme výrobě, prodeji a montážím oken, dveří a stínící techniky. Naším cílem je umožnit našim klientům bydlení ve zdravém a bezpečném domově při zachování estetiky a komfortu. Spolupracujeme na projektech v programu Nová zelená úsporám.

Jak se nám daří?

prodejen po celé ČR
miliardy Kč roční obrat
oken prodáme každý rok

Proč k nám?

Naše značky

  • Vekra je vlajkovou značkou společnosti a je považována za jedničku na českém trhu, na kterém existuje již téměř 30 let. Značka Vekra představuje kompletní portfolio výrobků ze všech materiálů včetně hliníkových fasádních systémů a je zaměřena na koncového zákazníka. Obchodní síť této značky má více než 70 zastoupení po celé ČR.
  • Otherm je důležitou značkou v portfoliu společnosti, okna a dveře Otherm se prodávají prostřednictvím sítě několika desítek externích partnerů po celé ČR.
  • TWW je značkou specializující se na dřevěná a dřevohliníková okna a dveře. Také její produkty se prodávají prostřednictvím externí sítě partnerů. Značka je specialistou na nestandardní řešení a atypické zakázky.

Proč k nám?

  • podpora stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • produkty, na které jsme právem hrdí
  • jasné cíle a otevřená komunikace s vedením
  • kancelář obchodního zastoupení ve Vašem regionu
  • kvalitní zaškolení, adaptace v týmu 
  • silné zázemí technické a obchodní podpory

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
20. ledna
20. ledna

7. ledna
  Vekra s.r.o.
  České Budějovice – České Budějovice 2
7. ledna

7. ledna
7. ledna

S kým budete pracovat?

Michal Čermák – foto
Michal Čermák
Zástupce mistra výroby

Je super pocit jít kolem domu, který má okna od VEKRY a vědět, že i mně možná tato okna prošla rukama.

Roman Kubálek – foto
Roman Kubálek
Obchodní ředitel

Na práci ve VEKŘE oceňuji zejména možnost kariérního růstu. Není mnoho firem, kde se z brigádníka ve výrobě můžete vypracovat až na obchodního ředitele.

Tomáš Bytel – foto
Tomáš Bytel
Odborný konzultant

Na VEKŘE se mi líbí její obchodní politika, skvěle zpracovaný marketing a široká síť showroomů, díky kterým je VEKRA svým zákazníkům velmi blízko.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme