Unicorn

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy z oblasti IT pro ty nejvýznamnější firmy. Za dobu našeho působení na trhu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která využívají podniky z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio softwarových řešení pro malé a střední podniky.

Jak se nám daří?

let na trhu
vývojových center v Evropě
spolupracovníků

Proč k nám?

Za roky svého působení jsme vybudovali nejen síť 23 vývojových center, ale jedinečné know-how, díky kterému děláme ty nejlepší softwary. Pracujeme pro více než 500 firem v 25 zemích Evropy a naše řešení využívá více než 2 miliony uživatelů.


Naučíme vás 5+1 dovedností

  • dobře dělat software 
  • pracovat s různými IT technologiemi
  • rozumět bankovnictví, energetice, výrobě a obchodu
  • znát prostředí a standardy klienta
  • pracovat v týmu
  • rozvíjet vaše schopnosti domluvit se cizími jazyky

Nabízíme možnost pracovat v kterékoliv lokalitě na mnoha projektech z různých oborů. Záleží nám na tom, co vás baví a kde se cítíte nejlépe. Milujeme svou práci. Přesto, že je někdy velmi náročná a těžká, je krásná. Je to práce tvůrčí. Vážíme si toho, že pracujeme v perspektivním oboru. My v Unicorn už dávno víme to, co dnes všichni objevují a zažívají - software je všude. Software Everywhere.

Plusy

Vzdělávání

Nabízíme komplexní vzdělávací systém Unicorn Top Gun Academy - jednorázové i dlouhodové programy, technické i manažerské kurzy a online vzdělávání. Kolegům, kteří mají zájem o vysokoškolské vzdělání, přispějeme na studium na Unicorn University.

Zvýhodněná rekreace

Vezmeme vás na plachetnici na Jadran nebo na windsurfingový kemp do Řecka. Užít si můžete také soukromý pobyt na horské chatě či v apartmánech v Chorvatsku a vaše děti mohou zažít dobrodružství na letním táboře ve Strachovicích.

Profesní zázemí

Odpovídající pracovní vybavení a profesní zázemí jsou u nás naprostý standard. Pokud preferujete vlastní vybavení, přispějeme vám na něj, ať už se jedná o počítač nebo mobilní telefon.

Zvýhodněné nabídky a další výhody

Máme pro vás zvýhodněné nabídky od našich partnerů (Komerční banka, ŠKODA AUTO, Optika Polák, MultiSport a mnoho dalších).

Firma, kde to žije

Pravidelně a ve všech regionech pořádáme velké množství sportovních, zábavných, společenských a kulturních akcí.

Stravování

Za stravenky, které od nás dostanete, můžete zajít na oběd třeba do našeho EBC Café ve vybraných vývojových centrech. Navíc na všech našich pobočkách pořádáme společné snídaně.

Rekondiční volno

Ke 4 týdnům dovolené můžete čerpat dalších 5 dní volna navíc a mít tak více času na odpočinek, koníčky nebo rodinu.

Rodina

Podporujeme rodiny našich spolupracovníků. Proto novomanželům věnujeme svatební dar a každému narozenému miminku dáme skvělý kočárek.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
29. listopadu
Možnost občasné práce z domova
  Unicorn
  Praha – Holešovice
29. listopadu

26. listopadu
Možnost občasné práce z domova
  Unicorn
  Praha – Holešovice
26. listopadu

26. listopadu
Možnost občasné práce z domova
  Unicorn
  Plzeň – Východní Předměstí
26. listopadu

S kým budete pracovat?

Kateřina Štromerová – foto
Kateřina Štromerová
Team Leader, Praha

V Unicornu jsem začala pracovat před více jak třemi lety jako designer aplikací a postupně jsem se vypracovala na vedoucí pozici.

Vladimír Krček – foto
Vladimír Krček
Analyst, Ostrava

Z pozice Testera jsem se v Unicornu vypracoval až na pozici Business Analytika, kde řeším složitější úlohy a mám větší zodpovědnost.

Daniel Šleis – foto
Daniel Šleis
Test Manager, Brno

V rámci Unicornu jsem členem expertního testovacího týmu, kde se snažíme udávat trendy v testování a posouvat tak firmu neustále vpřed.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.