Unicorn

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy z oblasti IT pro ty nejvýznamnější firmy. Za dobu našeho působení na trhu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která využívají podniky z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio softwarových řešení pro malé a střední podniky.

Jak se nám daří?

na trhu od roku
vývojových center v Evropě
spolupracovníků

Proč k nám?

Za roky svého působení jsme vybudovali nejen síť 25 vývojových center, ale jedinečné know-how, díky kterému děláme ty nejlepší softwary. Pracujeme pro stovky firem a naše řešení využívá více než 2 miliony uživatelů.


Naučíme vás 5+1 dovedností

  • dobře dělat software 
  • pracovat s různými IT technologiemi
  • rozumět bankovnictví, energetice, výrobě a obchodu
  • znát prostředí a standardy klienta
  • pracovat v týmu
  • rozvíjet vaše schopnosti domluvit se cizími jazyky

Nabízíme možnost pracovat v kterékoliv lokalitě na mnoha projektech z různých oborů. Záleží nám na tom, co vás baví a kde se cítíte nejlépe. Milujeme svou práci. Přesto, že je někdy velmi náročná a těžká, je krásná. Je to práce tvůrčí. Vážíme si toho, že pracujeme v perspektivním oboru. My v Unicorn už dávno víme to, co dnes všichni objevují a zažívají - software je všude. Software Everywhere.

Plusy

Vzdělávání

Nabízíme komplexní vzdělávací systém Unicorn Top Gun Academy - jednorázové i dlouhodové programy, technické i manažerské kurzy a mnoho online kurzů. Kolegům, kteří mají zájem o vysokoškolské vzdělání, přispějeme na studium na Unicorn University.

Zvýhodněná rekreace

Vezmeme vás na plachetnici na Jadran nebo na windsurfingový kemp do Řecka. Užít si můžete také soukromý pobyt na horské chatě či v apartmánech v Chorvatsku a vaše děti mohou zažít dobrodružství na letním táboře ve Strachovicích.

Profesní zázemí

Odpovídající pracovní vybavení a profesní zázemí jsou u nás naprostý standard. Pokud preferujete vlastní vybavení, přispějeme vám na něj, ať už se jedná o počítač nebo mobilní telefon.

Zvýhodněné nabídky a další výhody

Máme pro vás mnoho zvýhodněných nabídek od našich partnerů (MultiSport, Komerční banka, ŠKODA AUTO, Optika Polák, právní služby, penzijní připojištění a mnoho dalších).

Firma, kde to žije

Pravidelně a ve všech regionech pořádáme velké množství sportovních, zábavných, společenských a kulturních akcí.

Stravování

Spolupracovníkům přispíváme na stravování formou stravenkového paušálu. Můžete tak zajít na oběd třeba do našeho EBC Café ve vybraných vývojových centrech. Navíc na vybraných pobočkách pořádáme společné snídaně či grilovačky.

Rekondiční volno

Ke 4 týdnům dovolené můžete čerpat dalších 5 dní volna navíc a mít tak více času na odpočinek, koníčky nebo rodinu.

Rodina

Podporujeme rodiny našich spolupracovníků. Proto novomanželům věnujeme svatební dar a každému narozenému miminku dáme skvělý kočárek.

Video

Koho hledáme?

2. prosince
Plat 29 000 Kč
  Unicorn
Adresa  Praha – Holešovice
2. prosince

28. listopadu
Možnost občasné práce z domova
  Unicorn
Adresa  Hradec Králové
28. listopadu

25. listopadu
Možnost občasné práce z domova
  Unicorn
Adresa  Praha – Holešovice
25. listopadu

S kým budete pracovat?

Kateřina Štromerová – foto
Kateřina Štromerová
Team Leader, Praha

Do Unicornu jsem nastoupila jako Business Analytik, ale brzy jsem dostala příležitost vést vývojový tým a postupně jsem se vypracovala až na pozici divizního ředitele.

Vladimír Krček – foto
Vladimír Krček
Analyst, Ostrava

Z pozice Testera jsem se v Unicornu vypracoval až na pozici Business Analytika, kde řeším složitější úlohy a mám větší zodpovědnost.

Daniel Šleis – foto
Daniel Šleis
Test Manager, Brno

V rámci Unicornu mám na starosti testování několika projektů v oblasti energetiky, které pomáhají vytvářet stabilnější a bezpečnější evropskou síť.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.