TV Prima

Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima ZOOM, Prima MAX, Prima LOVE a Prima KRIMI.

Proč k nám?

Skupina Prima provozuje v České republice vysílání devět volně šířených televizních stanic. Hlavní stanicí je plnoformátová TV Prima pro celou rodinu, jejíž obsah zrcadlí kanál s posunutým programem o jednu hodinu Prima +1. Na mladší muže se orientuje stanice Prima COOL, další je Prima LOVE, zaměřená na odpočinkové pořady převážně pro ženy. V portfoliu skupiny nechybí ani dokumentární kanál Prima ZOOM a filmový kanál Prima MAX, na detektivní a kriminální pořady se zaměřuje Prima KRIMI. V roce 2020 přibyl do rodiny Prima zpravodajský kanál CNN Prima NEWS. Skupina Prima má široké portfolio webů (např. iPrima.cz, Prima COOL, Prima LAJK, Prima ŽENY, Prima FRESH). Od roku 2016 pořádá více než 11 akcí pro veřejnost a vydává 7 tištěných časopisů. Průměrný měsíční zásah médií skupiny Prima je téměř 100 % ekonomicky aktivní populace ČR (15–69 let), díky čemuž je skupina Prima jednou z nejsilnějších mediálních společností v České republice. Dubnový průměrný share skupiny Prima byl 25,37 % u celodenního vysílání a 26,30 % v prime time v CS 15+


Koncem roku 2019 skupina Prima po 21 letech změnila adresu. Z pražské Palmovky se přestěhovala do nového sídla ve Strašnicích. V nově zrekonstruovaných prostorách polyfunkčního objektu VINICE skupina Prima disponuje prostory o rozloze 12 500 m2 na 6 podlažích. Velkorysé kancelářské prostory se nacházejí ve 4 nadzemních patrech, technické a provozní zázemí televize se nachází ve 2 podzemních podlažích, kde mohou zaměstnanci parkovat auta či bicykly. Kromě 3 televizních studií se v budově nachází i 6 rozhlasových studií, Fresh kavárna, dětská skupina Primáček a 12 zasedacích místností pro pracovní jednání. Zpravodajské studio CNN Prima NEWS má rozlohu téměř 300 m2. Prostoru dominuje moderátorský pult se zabudovanou LED obrazovkou, hned za ním je jeden z několika velkých studiových LED panelů. Studio má jako jediné v zemi dvě patra, z horního bude možné vysílat a také vstupovat živě do programu. Barevnost studia odpovídá logu CNN Prima NEWS, tedy modrá, červená a bílá. Za návrhem stojí Jaroslav Holota z kreativního studia Ungroup.

Skupina Prima již od svého vzniku podporuje charitativní projekty jak mediálním prostorem, tak spoluprací se známými tvářemi či dobročinností zaměstnanců, a to většinou napříč všemi vlastněnými mediatypy. Od roku 2014 společnost aktivně spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem, je mediálním partnerem AVON Pochodu, podporuje dětský fond UNICEF, S.O.S. dětské vesničky, nadační fond Kapka naděje nebo Potravinovou banku. V roce 2018 představila skupina Prima nový komunitní projekt Prima SVĚT, který pomáhá lokálním komunitám proměňovat zejména veřejná prostranství, a vytváří tak prima svět pro život. Vybrané projekty podporuje televize nejen mediálně i finančně, ale dokonce se její zaměstnanci do projektů osobně zapojují a dobrovolnicky pomáhají.

Mezi úspěchy skupiny Prima patří i několik ocenění a nominací na cenu PROMAX/BDA Europe a také ohodnocení Czech Superbrands, které udělila odborná porota Brand Council Primě v letech 2014, 2017, 2018, 2019 a 2020. V roce 2016 toto ocenění získal tematický kanál Prima COOL.

Seznam benefitů

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Výuka jazyků
  • Cafeterie / Multisportka
  • Příspěvek za životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Dětská skupina Primáček

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
22. září
  TV Prima
Adresa  Praha – Strašnice
22. září

21. září
  TV Prima
Adresa  Praha – Strašnice
21. září

19. září
Možnost občasné práce z domova
  TV Prima
Adresa  Praha – Strašnice
19. září

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme