O nás
company profile cover

TV Prima

Jsme aktuálně jednou z nejsilnějších mediálních společností v ČR. Vysíláme na 11 televizních stanicích (Prima, CNN Prima NEWS, Prima COOL, PRIMA LOVE, aj.). Mimo jiné provozujeme široké portfolio webů (Prima Ženy, Prima Living, Autosalon.tv, aj.), vydáváme celou řadu tištěných časopisů (Prima Fresh, Prima Zoom, Playboy, aj.) a naší součástí jsou i některá nejznámější rádia (Rádio Kiss, Spin, Signál, Country, aj.).

Prima v číslech
30

Tolik let již pro Vás vysíláme

27,23 %

Současný celodenní share vysílání u diváků 15+

450 +

Počet našich Prima zaměstnanců

Proč k nám?

Těšit se můžete na:
Společné snídaně, které nám naladí prima den
Společné snídaně, které nám naladí prima den

Těšit se můžete na naše pravidelné tematicky laděné snídaně, kde se vždy rádi dozvíme něco nového napříč odděleními a poznáme se tak lépe.

Nové kancelářské prostory
Nové kancelářské prostory

Již přes tři roky sídlíme v kancelářských prostorech na pražské Vinici ve Strašnicích. Prima jde s dobou, proto jsme přizpůsobili pracovní prostředí našim zaměstnancům tak, aby se cítili vždy příjemně, motivovaně... a prostě prima :-)

Moderní technické vybavení
Moderní technické vybavení

3 televizní studia, 6 rozhlasových studií, 320 km datových a televizních portů, 4300 síťových portů, osvětlení prostor zajištěno pomocí LED technologie a konstrukce navrženy s akustickým útlumem... nejen těmito čísly a informacemi se naše technika může chlubit.

Jaké benefity u nás můžete získat

5 týdnů dovolené

Protože na odpočinku našich zaměstnanců nám záleží.

Stravenkový paušál

Protože příspěvek na stravování zaměstnanci ocení nejen při návštěvě našeho bistra, ale i v jídelně či restauraci v okolí.

Široká nabídka školení

Protože rozvoj našich lidí je pro nás důležitý.

Jazykové kurzy

Protože kolik jazyků naši zaměstnanci umí, tolikrát jsou Prima člověkem :-)

Příspěvek na Cafeterii/Multisport kartu

Protože na sport nebo jiné aktivity zaměstnancům rádi přispějeme. A pro extra sportovní nadšence -cyklisté jistě rádi využijí i naši kolárnu.

Pružná pracovní doba/Homeoffice

Protože kvalitně odvedená práce je pro nás klíčová.

Firemní školka

Protože nastavený work-life balance je prvním krokem, jak naše zaměstnance podpořit během návratu do práce.

Příspěvek na životní/penzijní připojištění

Protože myslíme na budoucnost našich lidí.

Prima volňásky a Prima+

Protože naši zaměstnanci si po práci zaslouží i prima zábavu.

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Spustit virtuální prohlídku

Koho právě hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.
Zobrazit volná místa

S kým budete pracovat?

Harut Djalavian – foto

Harut Djalavian

Vedoucí kreativního oddělení

Mým hlavním a Prima úkolem je vést náš tým tak, abychom pro klienty vytvářeli obchodní nabídky, které jim sednou a přinesou jim kýžený efekt. Na Primě se nebojíme, ani nedržíme při zdi a nejrůznější inovace jsou u nás na denním pořádku. A navíc umíme zajistit, aby naši klienti byli vidět napříč mediálním trhem přesně tam, kde mají. Je něco víc Prima?

Patricie Hodková – foto

Patricie Hodková

Šéfproducentka zpravodajství

Našla jsem se v dynamickém prostředí televizního zpravodajství a publicistiky už před 8 lety a zodpovídám za výrobní složku. Do té se řadí i koordinace celého týmu zpravodajství a operativního řešení problémů. Ač se může zdát, že je výroba zpravodajství nudná a stále stejná, zažíváme zde pravý opak. Každý den je jiný. Nová témata, nové výzvy. A umístění naší zpravodajské multiplatformy v TOP 5 v celém Česku je toho důkazem.

Martin Dušek – foto

Martin Dušek

Technik

Jsem součástí týmu režie, který se podílí na natáčení a vysílání zpravodajských a dalších pořadů TV Prima. Ať už jde o populární Partičku, Inkognito, Máme rádi Česko, nebo celodenní živé vysílání CNN Prima NEWS. Před velkými projekty jako je např. Máme rádi Česko, Volby a další, jsem součástí týmu, který zajištuje stavbu scény – po technické stránce. Výsledkem tak jsou například obří obrazovky, které dotváří velkolepý dojem, který naše pořady mají.

Jak se stát součástí Prima týmu
1
Najděte si u nás práci svých snů

Podívejte se na aktuální výpis našich volných pozic a pošlete nám svůj životopis. Prima bude, když nám pošlete i navíc pár slov o sobě.

2
Ozveme se Vám zpět

Naše recruiterky se Vám brzy ozvou a společně doladíte termín na osobní pohovor, který bude probíhat v nových moderních kancelářích na Vinici ve Strašnicích.

3
Pohovor jak u maturity? Vůbec ne!

Na pohovoru se s Vámi sejde recruiterka a manažer oddělení. Společně se pobavíte o Vašich i našich představách. Nebojte se zeptat, za případné otázky jsou plusové body! :-)

4
Už jen krok od nástupu

Po pohovoru očekávejte zpětnou vazbu do pár dnů, případně pozvání do druhého kola, pokud je součástí výběrového řízení. Pokud se domluvíme na spolupráci, s recruiterkou se pak už dohodnete na podrobnostech ohledně nástupu.

5
Prima nováček

Gratulujeme! Právě jste se stali naším nejnovějším členem týmu. V první nástupní den Vám pak na našem úvodním školení přiblížíme více naši společnost. A je to! No není to prima?

Kde nás najdete?

Podívejte se na seznam všech volných pozic
Zobrazit volná místa