TRASK SOLUTIONS a.s.

Pomoz nám inovovat tahouny české ekonomiky „Mezi naše klienty patří především velké firmy, se kterými se potkáváme v běžném životě - banky, pojišťovny nebo automobilky. S většinou z nich máme dlouhodobé vztahy. A díky tomu jsme součástí jejich inovačních procesů. Změny, které ve spolupráci s námi uskutečňují, pak mají viditelné dopady na kvalitu jejich produktů a služeb.“

Jak se nám daří?

let
odborníků
investice do vzdělávání

Proč k nám?

Nehrajeme si na zbytečné formality, tykáme si a pracovní doba u nás je flexibilní. Jsme tým, kde se nikdy nemusíš bát otevřít dialog s kýmkoli z práce bez ohledu na to, jakou pozici má napsanou v e-mailovém podpisu.


Stavíme na vědomostech a zkušenostech, které neustále rozvíjíme. Vzdělávání se v Trasku netýká zdaleka jen technologií, vylepšit můžeš i svoje soft skills nebo fyzičku. Lidé jako Petr Mára, Eliška Vyhnánková nebo Miloš Škorpil nám poodhalili, jak pracovat a přežít, jak lépe používat sociální sítě nebo jak se zlepšit v běhání. A mezitím už jsme pozvali řadu dalších.


Stojíme si za tím, že lepší osobní rozvoj nám všem umožňuje i rozmanitá práce, dostaneš proto možnost si vyzkoušet různé typy klientů a projektů.


Pokud nebudeš chtít, nemusíš pracovat z kanceláře. Na druhou stranu ale právě tam pro tebe máme občas občerstvení a ovoce pro doplnění vitaminů.


Život není jen práce, proto spolu taky rádi sportujeme, jdeme do divadla nebo jen klábosíme u něčeho dobrého. Má to něco do sebe, uvidíš.


Jako samozřejmost bereme to, že s firemním tarifem můžeš na telefonu každý měsíc vyčerpat až 10 GB mobilních dat, neomezeně volat a posílat SMS. A taky to, že firemní auto můžeš využívat pro osobní potřebu.

Kde nás najdete?

Koho hledáme?

Junior Frontend Developer

TRASK SOLUTIONS a.s.
Adresa Praha – Krč
Datum vystaveníPřidáno dnes

Cloud Engineer Specialist

TRASK SOLUTIONS a.s.
Adresa Praha – Krč
Datum vystavení13. října

Junior Finance Specialist

TRASK SOLUTIONS a.s.
Adresa Praha – Krč
Datum vystavení10. října

S kým budete pracovat?

Jitka Aston – foto
Jitka Aston
Manager, Testing

„Jestli máš zájem o práci v Trasku, dej mi vědět. I když jsi třeba nenašel, nebo nenašla svou pozici, můžeme probrat jiné možnosti. Pro talentované lidi je v Trasku vždycky prostor.“

Jan Koudela – foto
Jan Koudela
Senior Manager, Infrastructure & automation

„Aby správní lidé měli přístup ke svým informacím, to je jedna z největších výzev současného korporátního světa. Máme zkušenosti především z bankovního sektoru, kde jsou tyto požadavky kritické.“

Ondřej Stokláska – foto
Ondřej Stokláska
Senior Manager, Business Intelligence

„Z oceánu dat jsme schopni vytěžit ta důležitá a proměnit je na cenného rádce pro rozhodování.“

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.