SOFTEC

Efektivně spojujeme business a IT řešení. Jsme specialisté na tvorbu a aplikaci komplexních informačních systémů pro klienty z nejrůznějších oblastí. Realizujeme projekty, které měřitelně zvyšují hodnotu Vašeho podnikání. Máme klienty v dalších devíti evropských zemích. Spojením služeb manažerského poradenství jsme se stali pro Vás partnerem, který rozumí nejen podnikání zákazníka nebo jen IT, ale oběma zároveň.

Jak se nám daří?

zaměstnanců
úspěšných let na trhu
žen v naší IT firmě

Proč k nám?

Rádi hledáme řešení a propojujeme IT s podnikáním

Rozumíme potřebám zákazníka a přinášíme mu výhody. Vyvíjíme nové a originální produkty, které přinášejí hmatatelné výsledky. Díky našim odborníkům a letům zkušeností naše společnost dokonale a do hloubky rozumí všem klíčovým segmentům, ve kterých působíme. Vytváříme úzké vztahy s klienty, abychom mohli spolupracovat. 

Jsme  partnerem při budování oboustranné důvěry

Softec nabízí prostor nejen jako špičková společnost, ale také jako partner při budování vzájemné důvěry a otevřené spolupráci se zaměstnanci. Chováme se spravedlivě a preferujeme vzájemně prospěšná řešení.

Za našimi úspěchy stojí naši lidé

Našich zaměstnanců si ceníme – úspěchů dosahujeme především díky nim. Naše firemní kultura je založena na pilířích partnerství a důvěry. Velkou pozornost věnujeme motivaci zaměstnanců a průběžnému vzdělávání. Podporujeme osobní angažovanost, proaktivitu a kreativitu a vytváříme pro ně prostor.

Žijeme prací a pracujeme pro radost

Naši profesionalitu rozvíjíme systematickým vzděláváním a sdílením znalostí. Denně podáváme hrdinské výkony, plníme pracovní úkoly a splňujeme potřeby našich klientů. Vždy se snažíme najít čas na osobní rozvoj. Pravidelně pořádáme různé interní semináře a workshopy, účastníme se školení. 

Ve zdravém těle zdravý týmový duch

Kolegové jsou také moji přátelé. Rádi se několikrát do roka setkáváme na oblíbených společenských akcích nebo různých sportovních aktivitách

Moderní pracovní prostředí zohledňující pracovní flexibilitu

Naše prostory zohlední nejen individuální, ale i týmové potřeby a flexibilní formy spolupráce. Podporují spolupráci fyzických i vzdálených týmů. Proto samozřejmě existuje nejen flexibilní pracovní doba, ale také práce z domova.  

Jak pracujeme?

SOFTEC

SOFTEC

Odpočinková a relax zóna

Odpočinková a relax zóna

RUN tour :-)

RUN tour :-)

Benefity

Variabilní složka odměňování

Placená dovolená nad rámec zákona

Flexi passy

Stravenkový paušál

Hybridní pracovní režim; flexibilní pracovní doba

Notebok, mobilní telefon s paušálem

Odborná školení a certifikace

Příspěvek na jazykové kurzy

Příspěvek na nadstandardní vybavení kanceláře

Průběh výběrového řízení

1

Zaujala vás některá z našich volných pracovních pozic?

Pokud si myslíte, že u nás můžete svou kariéru posunout na novou úroveň, pošlete nám svůj aktuální životopis :-)

2

Vždy od nás dostanete zpětnou vazbu.

Každý kandidát nebo pozice je jiná a někdy potřebujeme více času na nalezení průniku vzájemných očekávání. Vždy vás však informujeme, i když v tuto chvíli nejsme schopni využít vašich zkušeností.

3

K výběru nových kolegů přistupujeme efektivně.

Pokud jsou vaše zkušenosti v souladu s požadavky našich pracovních míst, budeme s vámi souhlasit na osobní schůzce. Pokud nám z vašeho životopisu není vše jasné, nejprve přistoupíme ke krátkému telefonickému rozhovoru.

4

Vážíme si osobních kvalit a týmového ducha.

V rámci výběrového řízení se zajímáme nejen o vaše odborné dovednosti, ale také o osobnostní a intelektuální předpoklady. Celý výběrový proces přizpůsobujeme tomu, aby byl interaktivní a konzistentní.

5

První setkání budete mít se členem HR týmu.

Setkání se zpravidla zúčastní i potenciální nadřízený nebo příslušný technologický lídr. Během pohovoru si vzájemně objasníme nápady a očekávání a odpovíme na vaše otázky.

6

Pracovní nabídku ladíme společně.

Jsme si vědomi toho, že čelíte důležitému rozhodnutí o vašem dalším odborném kurzu. Filozofií našeho výběrového řízení je vzájemný respekt, proto je nabídka práce výsledkem sladění vzájemných myšlenek a očekávání.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.