Skupina Citfin

Citfin pomáhá podnikatelům řešit potřeby spojené se zahraničním platebním stykem a devizovými službami již 25 let. Ke spokojenosti více než 16 800 firem přispívá: nákladová efektivnost, rychlost provádění operací, profesionalita, vysoce individuální přístup a nasazení našich zaměstnanců.

Jak se nám daří?

Rok založení
Počet zaměstnanců
Počet spokojených klientů

Proč k nám?

Osobní růst : Dostanete prostor pro rozvoj a vlastní iniciativu. Ukažte, co zvládnete a rádi Vám svěříme i náročné úkoly a umožníme kariérní postup.

Work-life balance: K nalezení rovnováhy pomůže někomu zkrácený úvazek, jinému vyhovuje klasická pracovní doba. V Citfin Vás žádné pracovní svátky, víkendy nebo přesčasy nečekají. 

Smysluplnost : Chceme se podělit s těmi, jejichž možnosti jsou omezeny. Pořádáme charitativní tržnice a snídaně, pomáháme domovu pro seniory Sue Ryder…

Benefity : Se stravenkovým paušálem a FlexiPassy od nás nebudete mít hlad a ještě si zacvičíte. Zrelaxuje Vás i týden dovolené navíc.

Občerstvení : Káva Vás ráno probudí, čaj zahřeje, ovoce či zelenina doplní vitaminy.

Akce : Nejenom prací jest člověk živ, proto občas utužíme vztahy teambuildingem, novoročním večírkem, či neformální společnou akcí s klienty.

Video

Koho hledáme?

30. listopadu
Plat 40 000 – 80 000 Kč
Možnost občasné práce z domova
  Skupina Citfin
Adresa  Praha – Jinonice
30. listopadu

30. listopadu
Plat 170 Kč
  Skupina Citfin
Adresa  Praha – Jinonice
30. listopadu

S kým budete pracovat?

Martina Zvěřinová – foto
Martina Zvěřinová
CEO

Ing. Dagmar Rottová, MBA – foto
Ing. Dagmar Rottová, MBA
CSO

Ing. Jiří Rys – foto
Ing. Jiří Rys
Dealing Manager

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.