Skupina Citfin

Citfin pomáhá podnikatelům řešit potřeby spojené se zahraničním platebním stykem a devizovými službami již 24 let. Ke spokojenosti více než 15 500 firem přispívá: nákladová efektivnost, rychlost provádění operací, profesionalita, vysoce individuální přístup a nasazení našich zaměstnanců.

Jak se nám daří?

Rok založení
Počet zaměstnanců
Počet spokojených klientů

Proč k nám?

Osobní růst : Dostanete prostor pro rozvoj a vlastní iniciativu. Ukažte, co zvládnete a rádi Vám svěříme i náročné úkoly a umožníme kariérní postup.

Work-life balance: K nalezení rovnováhy pomůže někomu zkrácený úvazek, jinému vyhovuje klasická pracovní doba. V Citfin Vás žádné pracovní svátky, víkendy nebo přesčasy nečekají. 

Čtyřdenní pracovní týden: Na výkonnostních odděleních Vás při splnění podmínek čeká čtyřdenní pracovní týden bez krácení mzdy.

Smysluplnost : Chceme se podělit s těmi, jejichž možnosti jsou omezeny. Pořádáme charitativní tržnice a snídaně, pomáháme domovu pro seniory Sue Ryder…

Benefity : Se stravenkami a FlexiPassy od nás nebudete mít hlad a ještě si zacvičíte. Zrelaxuje Vás i týden dovolené navíc.

Občerstvení : Káva Vás ráno probudí, čaj zahřeje a společně s džusy osvěží a doplní tekutiny. Jogurty, ovoce či zelenina zasytí a doplní vitaminy.

Akce : Nejenom prací jest člověk živ, proto občas utužíme vztahy teambuildingem, novoročním večírkem, či neformální společnou akcí s klienty.

Video

Koho hledáme?

Obchodní zástupce / zástupkyně s maďarštinou

Skupina Citfin
Adresa Praha – Jinonice
Datum vystaveníPřidáno včera

S kým budete pracovat?

Martina Zvěřinová – foto
Martina Zvěřinová
CEO

Ing. Dagmar Kubíková, MBA – foto
Ing. Dagmar Kubíková, MBA
CSO

Ing. Jiří Rys – foto
Ing. Jiří Rys
Dealing Manager

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.