Seznam.cz, a.s.

Šikovných lidí není nikdy dost, proto neustále rozšiřujeme náš tým. Najděte si svou vysněnou pozici a rozjeďte to s námi v Seznamu. Podporujeme inovace, komunikujeme otevřeně, jednáme slušně a jsme neformální. Naše firemní kultura je postavena na hodnotách, které společně sdílíme a jsou nám přirozené. Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

Jak se nám daří?

zaměstnanců
poboček
lidí uvidí měsíčně vaši práci

Proč k nám?

Pro spoustu lidí jsme synonymem internetu. Denně u nás kontrolují své e-maily a počasí nebo čtou nejnovější zprávy ze světa. Pomáháme jim najít bydlení i dovolenou a s našimi mapami se nikde neztratí. Obýváme 10 měst po celé České republice.


O váš odborný a osobní rozvoj se postará náš tým interního vzdělávání. Pomocí různých tréninků, workshopů a přednášek získáte v Seznamu znalosti, které přímo souvisí s vaší profesí a rozšíří tak vaše obzory.


Na co se můžete těšit

Přátelské prostředí

Neformální atmosféra, homeoffice, firemní akce. Navíc jsme pet friendly, takže i váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.


Technologie

Moderně vybavené pracoviště. Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač. Pracovat můžete na čem jste zvyklí.


Sport a zdraví

Své tělo můžete protáhnout v posilovně, na horolezecké stěně, na hodině jógy nebo kdekoli jinde díky Multisportce. Navíc každý měsíc dostanete nálož vitamínů formou ovoce přímo do kanceláře.


Firemní školka

Podporujeme rodiny s dětmi. Ať už příspěvkem na hlídání nebo pražskou firemní školkou Seznámek.


Vzdělávání a rozvoj

Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Jazykové kurzy. Interní vzdělávání a účast na konferencích.


Cafeterie

Čím déle v Seznamu jste, tím víc bodů dostáváte. Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc.Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Frontend Developer - Svelte

Seznam.cz, a.s.
Adresa Brno
Datum vystavení22. ledna

Datum vystavení21. ledna

Trainee do projektové kanceláře

Seznam.cz, a.s.
Adresa Brno
Datum vystavení21. ledna

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.