Seyfor, a. s.

Vyvíjíme podnikové systémy, se kterými domácí i zahraniční firmy lépe zvládají rutinní agendu i legislativní povinnosti. Rodinné firmy, rozvíjející se střední podniky i obří korporace díky našim produktům denně šetří čas i peníze, jenž mohou investovat do svého růstu. Především jsme ale mozaikou složenou z řady firem, z nichž každá přinesla vlastní kulturu i zvyky. Ty jsou pro nás nevyčerpatelným zdrojem inspirace. Všechny nás spojují naše společné hodnoty – odbornost, stabilita, partnerství.

Jak se nám daří?

Tolik nových kolegů tě u nás čeká. A stále rosteme
Nejsme žádní nováčci. Jsme ale svěží a energičtí
Počet spokojených zákazníků po celém světě

Co u nás získáš?

Odbornost
Rozumíme IT, datové analytice, obchodu, právu a všemu dalšímu, co je potřeba pro vytváření skvělého softwaru.
Pracujeme na sobě a dbáme na to, abychom chápali i řemeslo našich zákazníků.

Stabilitu
Na trhu jsme přes 30 let a Seyfor budujeme tak, aby vydržel několik desetiletí. Neděláme ukvapená rozhodnutí. Rosteme, naše produkty se mění, ale držíme směr. Tento přístup nás dovedl až na pozici jedné z největších softwarových firem ve střední Evropě.

Partnerství
Co slíbíme, to dodržíme. To je pravidlo, na kterém si zakládáme při jednáních s klienty i mezi sebou navzájem.
Děláme všechno proto, aby v celém Seyforu vládlo vstřícné klima a bavilo nás spolu trávit čas.


I když se za 30 let změnilo mnohé, naše schopnost naslouchat potřebám zákazníků i zaměstnanců je to, co nás pořád definuje.
A tak cokoliv potřebuješ, stačí si o to jenom říct.
Just sey it!
We are listening


V našich týmech vítáme talenty všeho druhu od softwarových vývojářů přes profesionály v péči o zákazníka až po silné lídry. Naše dveře jsou otevřené každému, kdo umí přijít s neotřelými nápady, dokáže spolupracovat a naslouchat ostatním.

Jak nám lépe porozumět

Small Business

Small Business

Náš software používají statisíce živnostníků a malých společností. Šetří čas i práci účetním firmám a ostatním usnadňují účetní agendu. Produkty a služby iDoklad a Money S3 patří k lídrům trhu účetního softwaru v Česku a na Slovensku.

Medium Sized Business

Medium Sized Business

Nabízíme vyspělé a vysoce škálovatelné ERP řešení na míru jak pro firmy podnikající v segmentu obchodu a služeb (Money ERP), tak i řešení pro výrobní a servisní firmy (Vario, Byznys) či dopravní a spediční společnosti (Prytanis). Prostřednictvím automatizace pomáháme našim zákazníkům s procesy.

Enterprise & Public

Enterprise & Public

Pracujeme na zakázkových projektech pro velké společnosti a státní instituce. Úspěšně jsme realizovali stovky náročných projektů. Zaměřujeme se na automatizaci pestré škály každodenních činností, ale rovněž i na využití datové analytiky v podnikání.

Jaké benefity můžeš očekávat

Neomezená dovolená a sick days

Ve smlouvě máme 5 týdnů dovolené a 3 sick days. Pak záleží jen na domluvě se šéfem a s týmem. A když je práce hotová včas a kvalitně, vyraz na chalupu, k moři nebo do muzea – a odpočiň si.

Stravenkový paušál

Dostaneš k výplatě 99,40 Kč za každý den, za měsíc to jsou přibližně 2 000 Kč navíc – chceme ti dát víc, ale ze zákona už je tohle maximum.

Flexibilní pracovní doba a Home office

Pokud to pozice aspoň trochu umožňuje, vyjdeme ti vstříc. Aby nám to fungovalo, dodržujeme pracovní dobu od 10 do 14:30. Pak je na každém, jestli mu víc vyhovuje ráno, nebo večer, kancelář, nebo práce z domu.

Firemní vzdělávání

Věříme v růst hlavně skrze zkušenosti přímo z projektů. Chceš to ale podpořit nějakým kurzem? Nebo si jen zlepšit nějaký cizí jazyk? Dej nám vědět a něco najdeme.

Cafeterie

Dáme ti ekvivalent 8 000 korun na rok a bude na tobě, jestli je použiješ na tenis s Multisport kartou, cestování přes Benefit Plus, příspěvek na penzijko, kurz malování nebo výuku jazyků.

Zaměstnanecký program

Čerpej výhody zaměstnaneckých programů. Založ si výhodnější bankovní účet, získej až 5 SIM karet pro rodinu, slevu v desítkách procent na pojištění, levnější nový vůz od ŠKODA Auto nebo třeba tankovací kartu.

Naše poděkování

Chceme tě ocenit za dlouholetou práci a za věrnost Seyforu. Čeká tě tak odměna k firemnímu jubileu. Stejně tak ale můžeš čekat i nějaký věcný dar při příležitosti narození dítěte a ke svatbě.

Referral program

Máš známého nebo bývalého kolegu, kterého bys doporučil/a všemi deseti na aktuálně otevřenou pozici? Pokud ano, zašleš nám na něj kontakt a při jeho nástupu dostaneš finanční bonus.

A mnoho dalšího...

Benefitů máme opravdu hodně a všechny se sem nevejdou. Přijď se k nám podívat a nech se mile překvapit.

O nás

Koho hledáme?

Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  Seyfor, a. s.
Adresa  Praha – Karlín
Přidáno včera

Přidáno včera
Práce převážně z domova
  Seyfor, a. s.
Adresa  Brno – Lesná
Přidáno včera

Přidáno včera
  Seyfor, a. s.
Adresa  Praha – Karlín
Přidáno včera

S kým se spojit?

David Lužík – foto
David Lužík
Business Partner | IT Recruiter

Snažím se skloubit potřeby Seyforu a preference kandidátů. Ozvi se mi a společně vymyslíme, které místo u nás pro tebe bude to pravé. JUST SEY IT!

Zuzana Dubová – foto
Zuzana Dubová
IT Recruitment Specialist

Jestliže přemýšlíš o práci, kam se ti bude chtít vstávat, protože bude naplňovat tvá očekávání a kolegové budou spíš tvými kamarády, jsi na správném místě. Napiš mi a pojďme se společně pobavit o práci tvých snů!

Zaujali jsme tě? Čekají tě tedy tyto 3 kroky:

1

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

2

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

3

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i s budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Držíme ti místo na jedné z mnoha poboček

Pojď pracovat na zajímavých projektech