ROCHE s.r.o.

Společnost Roche je největší biotechnologická společnost na světě se skutečně specializovanými léčivými přípravky pro oblast onkologie, imunologie, infekčních onemocnění, oftalmologie a onemocnění centrálního nervového systému. Jsme celosvětovým průkopníkem v oblasti léčiv a diagnostiky a zaměřujeme se na vědecké pokroky, které mají za cíl zlepšovat lidské životy.

Co byste o nás měli vědět

lidí pracuje v Roche ve více než 100 zemích
miliardy Kč investujeme ročně do výzkumu a vývoje
milionů pacientů, kteří se léčí přípravky od Roche

Proč k nám?

Jsme silný tým
Již více než 120 let stojí naši zaměstnanci v čele medicínských inovací, které ovlivňují životy milionů pacientů. K 31. prosinci 2017 působilo ve více než 100 zemích celkem 93 734 zaměstnanců.

Podporujeme rovnost žen a mužů a rozmanitost pracovních zkušeností
Naším cílem je zvýšit počet žen ve vedoucích pozicích a vedoucích pracovníků, kteří přinášejí zkušenosti z různých trhů. Podíl žen v klíčových vedoucích pozicích ve společnosti Roche se od roku 2014 zvýšil o 28 %. Také v počtu vedoucích pracovníků s rozsáhlými zkušenostmi jsme dosáhli stanovených cílů.

Nabízíme motivující mzdy a benefity
Společnost Roche nabízí vysoce konkurenční mzdové ohodnocení a odměny založené na výkonu. Poskytujeme také řadu benefitů, které jsou uzpůsobené potřebám a očekáváním jednotlivých poboček. Jsou mezi nimi například penzijní plány, zdravotní pojištění, péče o děti, preventivní zdravotní prohlídky nebo doprava do práce a zpět.

Koho hledáme?

24. března
24. března

Naše divize

Pharma – foto
Pharma

Roche Pharma je největší biotechnologická společnost na světě se skutečně specializovanými léčivými přípravky pro oblast onkologie, imunologie, infekčních onemocnění, oftalmologie a onemocnění centrálního nervového systému.

Diagnostics – foto
Diagnostics

Roche Diagnostics je předním světovým výrobcem diagnostických systémů a poskytovatelem zdravotnických informací. Jsme zaměřeni na výzkum, vývoj, marketing a servis produktů a řešení nejenom pro laboratoře, lékaře a pacienty, ale také pro výzkum a průmysl.

Diabetes Care – foto
Diabetes Care

Prodejní jednotka Roche Diabetes Care poskytuje špičkové vybavení jak diabetických pacientů - glukometry, testovací proužky a inzulínové pumpy - tak profesionálních diabetologických pracovišť.

Kde nás najdete?

Aktuálně nabízíme tyto pracovní pozice