Richter Gedeon

Společnost Gedeon Richter je specializovaná farmaceutická společnost založená v roce 1901. Vlastní nejvýznamnějším farmaceutické výzkumné centrum ve střední a východní Evropě. Nabízí efektivní, moderní a cenově dostupné řešení v téměř každé terapeutické oblasti, včetně využití biotechnologií. Richter Group zaměstnává více než 12000 farmaceutických odborníků po celém světě.

Jak se nám daří?

více jak 120 let tradice
více než 11 000 zaměstnanců po celém světě
přímé zastoupení ve 30 zemích světa

Gedeon Richter jako zaměstnavatel

Sen zakladatele společnosti Gedeona Richtera o úspěšné mezinárodní farmaceutické společnosti žije dodnes. Jsme hrdí na to, že se za tímto názvem skrývají nejen inovativní výrobky, ale také stabilní zaměstnavatel a tým schopných odborníků. Společnost Richter Gedeon zaměstnává přibližně 11 000 lidí po celém světě.

V rámci České republiky máme v současnosti přibližně 100 pracovních míst.

Velmi dobře si uvědomujeme, že spokojení, angažovaní a motivovaní lidé jsou tím nejdůležitějším zdrojem úspěchu celé společnosti. Naším cílem je nacházet nové kolegy, kteří na sobě chtějí pracovat, podporovat je k dosažení co nejlepšího výkonu a za ten je náležitě odměňovat. Věříme, že tak docílíme dlouhodobého rovnocenného partnerství a společného úspěchu.

Zaměstnanci společnosti Richter Gedeon pomáhají pacientům v mnoha zemích. Naše pobočky nabízejí po celém světě řešení v podobě vysoce kvalitních produktů, které jsou výsledkem dlouholetého špičkového výzkumu, investic a inovací. Proto je naše práce nejen důležitá a odpovědná, ale také různorodá a zajímavá. Každý den se potkáváme s novými výzvami, používáme moderní nástroje, potkáváme zajímavé lidi.

Naše společnost používá pro vlastní výzkum a vývoj nejnovější technologie. Inovace pro nás nejsou jen vzdáleným snem, ale nedílnou součástí naší práce. Snaha a péče o ně je jednou z našich nejdůležitějších hodnot, je klíčem k dalšímu rozvoji a úspěšné budoucnosti, ze které budete mít prospěch i Vy.

Naše hodnoty o tom vypoví nejvíce:

Nepřetržitý rozvoj nám dává stabilitu. Již přes 120 let.

Nepřetržitý rozvoj nám dává stabilitu. Již přes 120 let.

V naší společnosti pracujeme s vědomím, že naše mateřská pobočka v Maďarsku je silnou a nezávislou společností. Důvěryhodná a uznávaná značka Richter Gedeon a promyšlená strategie jejího rozvoje poskytuje široký prostor pro další růst společnosti.

Ve službě plnohodnotného a vyrovnaného života

Ve službě plnohodnotného a vyrovnaného života

Naše společnost se vyznačuje příjemnou firemní kulturou a přátelskou atmosférou, v níž hraje zásadní roli podpora rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Podporujeme sport, aktivní životní styl a celoživotní vzdělávání. Věříme, že tato rovnováha je důležitá pro každého z nás.

Věříme v týmovou spolupráci

Věříme v týmovou spolupráci

Věříme v sílu týmové spolupráce, o čemž svědčí i naše vynikající výsledky. Vzájemný respekt a rodinná atmosféra nám pomáhají dosahovat úspěchů na všech úrovních naší práce. Jsme hrdí na vzájemnou spolupráci všech oddělení, která přirozeně vede k dosažení společných cílů.

Video

Průběh výběrového řízení

1

Všechny životopisy pečlivě vyhodnotíme

2

Vybrané kandidáty telefonicky kontaktujeme

3

Zúžíme okruh zájemců

4

Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu setkání

5

Znalosti uchazečů ověříme testem

6

Těm nejlepším předložíme nabídku

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.