RE/MAX G8 Reality

Největší skupina realitních kanceláří v rámci sítě RE/MAX ČR. To jsme my.RE/MAX G8 Reality. Spojily jsme se v roce 2018, nabízíme ale 20 let know-how a zkušeností v oboru. Pobočky máme už v 21 městech, naši makléři se řadí k nejproduktivnějším na trhu. Je výzvou spolupracovat s tím nejlepším v oboru. RE/MAX funguje už přes 50 let. RE/MAX je funkční systém pro celý svět. RE/MAX prodává nejvíce realit na planetě. Stabilní partner, zavedená značka, sdílení zkušeností napříč kontinenty. A nejen to.

Jak se nám daří?

V roce 2021- objem cen prodaných nemovitostí v Kč
V roce 2021- průměrná provize makléře v Kč
V roce 2021- průměrný počet transakcí na 1 makléře

Proč k nám?

Jsme promakléřská společnost a chceme docela jednoduchou věc. Vytvořit takové pracovní prostředí, ve kterém budou moci naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Učíme je pracovat, ale učíme je i odpočívat. Setkáváme se, vzděláváme se, inspirujeme se. Jen spokojení makléři mohou našim klientům nabízet tu nejlepší službu.

I ti nejúspěšnější makléři někde začínali. Náš propracovaný systém podpory dokáže z každého nováčka udělat úspěšného profesionála. Jsme tým odborníků, kteří si navzájem pomáhají.

Nečekejte žádnou teoretickou nalévárnu. Od začátku vás povedeme přímou cestou k získání prvních klientů a pomůžeme vám budovat vaši osobní značku pod světoznámým brandem.

V RE/MAX G8 Reality nejste ničí podřízený. Nejste náš zaměstnanec, ale obchodní partner. Právě proto nám záleží na vašem profesním růstu a úspěchu v podnikání. Protože spolu s vámi roste i celá značka.

Staráme se o to, aby se našim makléřům v obchodech dařilo. Proto jim zajišťujeme to nejlepší možné zázemí a servis, aby se oni mohli věnovat výhradně péči o své klienty.

Svým obchodním partnerům nabízíme jen to nejlepší. My vám dáme know-how a zázemí a vy získáte možnost být svým vlastním šéfem.

Neexistuje horní hranice, kolik si jako makléř u nás můžete vydělat. Díky propracovanému systému provizí získáte příležitost k výdělkům, které dalece převyšují celorepublikový průměr.

Naše vize:

Tvoříme dokonalé prostředí pro práci a perfektní servis pro klienty. Realitním makléřům i týmům zajišťujeme maximální podporu. Promakléřský přístup a skvělá zákaznická zkušenost jsou hlavními pilíři značky RE/MAX G8 Reality.

Naše mise:

Poskytování špičkových služeb je naše poslání. Každý z nás je jedinečný, ale dohromady jsme jednotní. Odpovídáme za své výsledky, ale vzájemně si pomáháme. Hodnoty a celistvost značky RE/MAX G8 Reality nás inspirují a přitahují mezi nás lidi, kteří jsou na tom podobně. Společně tvoříme tým hrdinů, kteří bojují za pozitivní změnu ve světě realit.

Jak pracujeme v RE/MAX G8 Reality?

Pravidelná setkání a školení skupiny RE/MAX G8 Reality

Pravidelná setkání a školení skupiny RE/MAX G8 Reality

Každý měsíc pořádáme pravidelné porady v rámci celé skupiny RE/MAX G8 Reality ať už osobně tak i online. Každý rok máme akci, kde se učíme a bavíme :-) https://www.youtube.com/watch?v=IBdTr5lGViIv

Václava Holubová – zkušená lektorka, školitelka a mentorka z RE/MAX G8 Reality.

Václava Holubová – zkušená lektorka, školitelka a mentorka z RE/MAX G8 Reality.

Její tréninky jsou pověstné, a ne zrovna jednoduché. Díky tomu ale dokázala vychovat mnoho výborných makléřů. Co je základem úspěchu v podnikání? Poslechněte si zajímavý rozhovor, který vám rozšíří obzory. www.remaxg8reality.cz/videa/rozhovory/#5

Jak na prodej nemovitosti?

Jak na prodej nemovitosti?

Prodej nemovitosti svépomocí skýtá mnohá úskalí. Přijít můžete o statisíce. Podívejte se na naše instruktážní videa, která Vám prozradí mnoho úskalí a prozradí, jak pracují naši profesionální realitní makléři. https://www.remaxg8reality.cz/videa/

Benefity

RE/MAX

RE/MAX. Real Estates Maximums Značku RE/MAX zná 9 z 10 lidí po celém světě. Za 45 let své existence jsme se zasadili o proměnu celého realitního byznysu a každoročně prodáme nejvíc nemovitostí na světě.

Perfektní zázemí pro růst vašeho podnikání

Staráme se o to, aby se našim makléřům v obchodech dařilo. Proto jim zajišťujeme to nejlepší možné zázemí a servis, aby se oni mohli věnovat výhradně péči o své klienty.

Know-how, které nastartuje vaši kariéru

Za více než 45 let existence značky RE/MAX jsme se vypracovali na jedničku v oboru a posbírali ohromné množství zkušeností. O realitním byznysu víme vše, co se vědět dá. A své zkušenosti se svými makléři sdílíme.

Spolupráce s profesionály

Našim makléřům dáváme k ruce špičkové odborníky, kteří jim zajistí veškerou potřebnou podporu. Díky tomu se mohou naplno věnovat klientům a rozvíjet své podnikání.

Výhody, které jinde nedostanete

Svým obchodním partnerům nabízíme jen to nejlepší. My vám dáme know-how a zázemí a vy získáte možnost být svým vlastním šéfem.

S námi rostete vy i vaše kariéra

Spolupráce s námi vám přinese prostor pro takřka neomezený růst – a to osobnostní, profesní i kariérní.

Videa o RE/MAX G8 Reality

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
4. prosince
Plat 60 000 – 100 000 Kč
  RE/MAX G8 Reality
Adresa  Praha – Karlín
4. prosince

4. prosince
Plat 50 000 – 100 000 Kč
  RE/MAX G8 Reality
Adresa  Brno – Veveří
4. prosince

S kým budete pracovat?

Miroslav Štrojsa – foto
Miroslav Štrojsa
spolumajitel

Týmová práce má své kouzlo. Těší a rozvíjí mě účast na projektu, kde společně sdílíme zkušenosti, radosti i starosti a posouváme věci o to rychleji kupředu. Věřím, že úspěchů dosahuje jen ten, kdo svou práci miluje a dělá ji s nadšením a pokorou. Rád se věnuji náboru makléřů a vyhledávání nových talentů.

Václava Holubová – foto
Václava Holubová
Manažerka a školitelka

Baví mě práce s lidmi. Mentoringu a školení nejen nováčků se věnuji i v rámci RE/MAX G8 Reality v Praze a na Moravě. Současně řídím chod kanceláří v Ústí nad Labem, Litoměřicích a Děčíně.

Jan Štohanzl – foto
Jan Štohanzl
spolumajitel

Potenciál firmy je v lidech. Vždy jsem se proto zaměřoval na nábor a personalistiku. Hledání nových pracovníků a rozvíjení jejich talentů mě naplňuje. Rád školím a snažím se být makléřům oporou. Věnuji se vizi skupiny a strategickému plánování.

Průběh výběrového řízení

1

Reagujete na náš inzerát

2

Kontaktuje vás Lenka Cilichová, získáváte úvodní informace

Ptejte se na to, co vás zajímá.

3

Domlouváte termín osobní schůzky

Poznáváte prostředí, firemní kulturu, kolegy, management. Tvoříte si vlastní představu o práci realitního makléře.

4

Potkáváme se v kanceláři RE/MAX G8 Reality

Porovnáváme vaše představy o budoucí profesi s tím, jak pracujeme my. Pokud je vše v souladu, dostáváte pozvání na nejbližší týmovou akci (porada, trénink, seminář...).

5

Druhá schůzka v kanceláři

Poznáváte prostředí, firemní kulturu, kolegy, management. Tvoříte si vlastní představu o práci realitního makléře.

6

Vzájemné finální ANO

7

Podepisujeme Smlouvu o spolupráci

8

Stáváte se součástí týmu, začínáte...

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.