Provident Financial s.r.o.

Začali jsme v Anglii roku 1880, ale v ČR jsme už 24 let. Za tu dobu vyzkoušel naši nebankovní půjčku už milión Čechů. Centrála v Leedsu, pobočky v 11 zemích, akcie na londýnské burze…klasický korporát, řeknete si. Trochu ano, ale hodně ne. Pružně reagujeme na to, co chtějí naši zákazníci, tykáme si od generála po recepční a žijeme dobrovolnictvím. Dbáme na etiku podnikání a to oceňují nejen naši zákazníci. A pokud má někdo nápad, jak dělat práci líp, popovídá si s kýmkoli z vedení. Stačí říct.

Jak se nám daří?

zaměstnanců
obchodních zástupců
poboček a kontaktních míst

Proč k nám?

Ujíždíme na vztazích. Chybí nám korporátní studené pohledy i náročné procesy. Zakládáme si na osobním kontaktu nejen ve směru k našim zákazníkům, kteří jsou epicentrem všech našich pracovních činností, ale také ve směru k nám všem ve firmě - zaměstnancům i obchodním zástupcům.

Naši zaměstnanci pracují na centrále v Praze (na různorodých pozicích ve financích, credit risku, marketingu, IT, HR, podpoře), zákaznickém kontaktním centru v Brně nebo na jedné z 8 poboček nebo 60 kontaktních míst po celé republice v obchodě. Jsou mezi nimi studenti, kteří si přivydělávají na studentský život, nebo penzisté, kteří chtějí být stále v kontaktu s lidmi. O všechny zaměstnance se nehledě na pracovní nebo lokální zařazení pečlivě staráme, pravidelně přehodnocujeme nastavené odměňovací politiky a porovnáváme je s trhem. Máme cafeterii se širokou škálou možností a také spoustu interních benefitů, které nejen šetří peněženku, ale také vytváří podmínky pro work-life balance. Do práce chodíme na 7,5 hodiny denně, někdy jsme na home office a někdy přicházíme až déle dopoledne, protože využíváme flexibilní pracovní doby.

Jsme si vědomi, že nedílnou součástí našeho businessu jsou i externí spolupracovníci – obchodní zástupci. Ti jsou v kontaktu s našimi zákazníky, kterým poskytují půjčky a vybírají od nich splátky. Nad tím vším dohlíží regulátor, kterým je Česká národní banka. Naši obchodní zástupci jsou odměňováni každý týden pomocí provizí a nespornou výhodou této formy spolupráce je časová flexibilita a výkon činnosti v místě jejich bydliště.

Video

Koho hledáme?

23. září
Práce převážně z domova
  Provident Financial s.r.o.
Adresa  Brno – Brno-město
23. září

23. září
Plat 23 000 – 46 000 Kč
Práce převážně z domova
  Provident Financial s.r.o.
Adresa  Brno – Brno-město
23. září

23. září
Možnost občasné práce z domova
  Provident Financial s.r.o.
Adresa  Brno – Brno-město
23. září

S kým budete pracovat?

Irena Zelená – foto
Irena Zelená
Finanční ředitelka

Dostávám a dávám příležitosti, které posunují nejen celý můj tým, ale také mě osobně.

Martina Gontzoulia – foto
Martina Gontzoulia
Manažer obchodní oblasti

Super lidi, fajn benefity a hlavně různorodá práce. I proto tu ráda pracuji už přes 18 let.

Veronika Omastová – foto
Veronika Omastová
Obchodní zástupkyně

Během spolupráce jsem si dodělala maturitu, získala nová přátelství, velký rozhled a hlavně podporu a potřebné finance.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.