ProSpánek SE

Síť specializovaných prodejen ProSpánek je rozšířená po celé České republice, Slovensku i Polsku a stále se rozrůstá. Naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní, pohodlný a zdravý spánek díky produktům renomovaných českých i světoznámých značek.

Jak se nám daří?

Počet spánkových specialistů v České republice
Let existence na trhu
Prodejen v rámci celé České republiky

Proč k nám?

Jsme společnost, která působí na trhu spánku, ložnic a krásných rán od roku 1991. Na našich prodejnách nenajdete prodavače, ale rádce, kteří umí najít ideální řešení pro každého zákazníka. Našim klientům pomáháme zlepšit spánek a díky tomu zlepšujeme kvalitu jejich života. Přidejte se k nám a zajistěte tak našim zákazníkům spánek hlubší a ložnici útulnější a krásnější.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno včera
Plat 24 000 – 48 000 Kč
  ProSpánek SE
Adresa  Ostrava
Přidáno včera

22. září
Plat 24 000 – 48 000 Kč
  ProSpánek SE
Adresa  Plzeň
22. září

21. září
Plat 24 000 – 40 000 Kč
  ProSpánek SE
Adresa  Hradec Králové – Věkoše
21. září

S kým budete pracovat?

Ondřej Bacík – foto
Ondřej Bacík
Obchodní ředitel

Chcete se každý den v práci něco nového naučit? Baví Vás, když Vám někdo pomáhá růst a zlepšovat se? Pak se na Vás já i náš tým budeme těšit!

Michal Jiroušek – foto
Michal Jiroušek
Country Manager

Když jsem poprvé slyšel pojem „hluboký spánek“, vybavil se mi můj oblíbený film „Inception“ s Leonardem DiCapriem v hlavní roli.V tu dobu jsem však ještě netušil, jak zajímavé téma to může být. V dnešní době si většina lidí už ani uvědomuje, jak je důležité zdravě jíst a cvičit, aby tělo mohlo správně fungovat tak, jak má. Ale co spánek? Ovlivňovat kvalitu života lidí pomocí toho, že je učím zdravě spát, je prostě k nezaplacení. Na rozdíl od cvičení nebo zdravé stravy, spánek totiž miluje každý.

Jana Vaňková – foto
Jana Vaňková
Obchodnice (Ostrava Avion)

Jako pacient s revmatologickým onemocněním si troufám říci, že se dokáži vcítit do pocitů člověka, který trpí bolestmi kloubů a zad. Díky této práci mohu nyní uplatnit nabyté zkušenosti, zdokonaluji sama sebe, neustále se vzdělávám, uplatňuji své sociální cítění a naopak získávám cenné rady ve všech oblastech života od našich zákazníků.

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.