PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.

PwC již dávno není jen audit, i když stále tvoří velkou část našeho businessu. Máme i špičkové expertní týmy na daně, technologie, cyber security, udržitelnost, fúze a akvizice a spoustu dalšího. Poskytujeme komplexní služby nejvýznamnějším společnostem na trhu, start-upům i neziskovkám, takže získáš přehled o tom, jak to kde funguje. A to nejdůležitější – získáš spoustu cenných kontaktů, které se ti v kariéře budou hodit.

Pár zajímavých čísel

zaměstnanců máme v Česku
let je průměrný věk zaměstnanců.
žen u nás pracuje

Proč k nám?

Spolu s týmem špičkových profesionálů budeš pracovat pro největší hráče na poli businessu, technologií a veřejné správy České republiky. Profesní stagnace ti u nás nehrozí, protože se neustále snažíme být leadery ve všem, co děláme. Atraktivní mzdové ohodnocení je u nás samozřejmostí a těšit se můžeš i na různé odměny a bonusy. V PwC panuje přátelská atmosféra, kolegiální prostředí a rádi tě o tom přesvědčíme.

Benefity

Benefitní program

Věříme, že každý si rád vybere benefity podle svého. Proto poskytujeme body do cafeterie v nadprůměrné výši dle pozice od 10 do 60 tisíc ročně. A pozor, i interni u nás dostávají své body!

Špičkový ultrabook a iPhone s neomezenými daty

Práce s moderními technologiemi je to, co nás baví. Je samozřejmostí, že našim zaměstnancům poskytujeme nadupaný ultrabook a iPhone s neomezenými daty.

5 týdnů dovolené, 3 sick days a firemní volna

Kromě standardních 5 týdnů dovolené a 3 sick days máme ještě firemní volno v období Vánoc. Celá firma tak přestane pracovat a dokáže si užít svátky.

Rozvoj na míru

Chceme být největšími experty na trhu a proto hojně investujeme do rozvoje našich zaměstnanců. Samozřejmostí jsou lokální i mezinárodní certifikáty, plně hrazený čas studiem a rozvoj soft & hard skills dle potřeby.

Možnost zahraniční stáže

Kromě práce na mezinárodních projektech, nabízíme i možnost vycestovat na kratší nebo delší dobu do některé zahraniční PwC pobočky a zdokonalit se tak ve své expertíze. Možnosti jsou od USA až po Nový Zéland.

Zrychlený kariérní růst

Práce v PwC je náročná, ale o to rychlejší bude tvůj kariérní růst. Budeš pracovat s největšími odborníky, od kterých se mnohé naučíš.

Video

Koho hledáme?

Přidáno včera
  PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.
Adresa  Praha – Nusle
Přidáno včera

Přidáno včera
  PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.
Adresa  Praha – Nusle
Přidáno včera

Přidáno včera
  PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.
Adresa  Praha – Nusle
Přidáno včera

Průběh výběrového řízení

1

Pošleš nám svůj životopis

První a nejdůležitější krok je se správně přihlásit. Nezapomeň na správný formát strukturovaného životopisu a všechny podstatné náležitosti.

2

Zavoláš si s námi

Někdo z našeho Talent Acquisition ti zavolá a probere s tebou informace týkající se pozice, datumu nástupu a dalších důležitých informací.

3

(Vyplníš online testy)

Na některé pozice, zejména pro studenty a absolventy, mohou být součástí výběrového řízení i testy. Zkoumáme tvé logicko-analytické myšlení a úroveň angličtiny. Není třeba se bát, veškeré instrukce ti vysvětlíme a poradíme ti tipy a triky.

4

(Assessment centrum)

Na studentské a absolventské pozice do auditu se s námi poprvé setkáš osobně na AC. Vedeme je v přátelském duchu a reálně si vyzkoušíš, o čem je práce auditora. Součástí může být i pohovor, kde zhodnotíme tvůj výkon během AC a pobavíme se o tvé motivaci, zkušenostech a kariérních aspiracích. Nezapomeň se na to připravit :)

5

Potkáš se s námi

Osobní (zřídka i virtuální) setkání slouží k tomu, abychom se vzájemně poznali, vyjasnili si vzájemná očekávání a hlavně zjistili, zda bys u nás chtěl(a) pracovat. Součástí může být i vypracování případové studie, která bude reflektovat danou pozici. Potkáš se tu se svým potenciálním nadřízeným a v některých případech i s některým z našich partnerů, tedy s nejvyšším vedením.

6

Nabídka

A to nejlepší na konec! Stačí jen potvrdit a práce snů je tvá! :)

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.