Philip Morris ČR

Možná neznáte Philip Morris, ale určitě znáte naše značky. Jsme leader na trhu tabákových výrobků a do našeho portfolia spadají značky jako Marlboro, L&M nebo IQOS a Heets.

Jak se nám daří?

Tento tržní podíl z nás dělá leadera na trhu
Trhu získal IQOS po 3 letech od uvedení na trh
Nás je v Praze, regionech a hlavně v Kutné Hoře

Proč k nám?

Před mnoha lety to začalo ruční výrobou tabákových produktů v klášteře v Kutné Hoře, dneska patříme mezi nejvýznamnější společnosti v Česku a to jak z finančního pohledu, tak jako zaměstnavatel. Celá společnost prochází transformací, protože chceme naplnit naši novou vizi - svět bez cigaretového kouře

Zní to ironicky, jít proti vlastním produktům, ale jsme přesvědčeni, že díky novým a inovativním bezdýmným produktům můžeme změnit svět. Chceme změnit životy milionů dospělých kuřáků po celém světě a věnujeme tomu veškeré naše úsilí.

Každý z nás si pamatuje určité historické milníky, které změnily svět, ať již zavedení volebních práv žen, pád Berlínské zdi nebo třeba vynález televize a internetu. My jsme aktuálně ta generace, která mění svět a budoucí generace na nás budou vzpomínat jako na generaci, která to vše začala. Pojďte s námi tvořit dějiny!

Benefity

25 dní dovolené

Odpočívat se musí, o tom žádná. Nabízíme pro nás standardních 25 dní dovolené a k tomu ještě sick days.

Příspěvky na dovolenou

Každý rok od nás dostanete 1,6 násobek hrubé měsíční mzdy jako příspěvek na dovolenou. Celkem tedy za rok dostaneme 13,6 hrubých měsíčních mezd.

Relokační příspěvek

Na vybrané pozice do Kutné Hory nabízíme relokační příspěvek při přestěhování se za prací nebo možnost dočasně využít firemní byty.

Stravování

V Kutné Hoře vám poskytneme teplé jídlo během směny zdarma. Vaříme si ho na místě, žádné dovozy. Na ostatních pozicích poskytujeme elektronické stravenky.

Cafeterie

Ne všechny benefity jsou jasně dané. Díky bodům v cafeterii máte flexibilitu si zvolit, co si přejete. Vyměníte body za zájezd? Masáž? Nebo navštívíte kino či divadlo? To je jen na vás.

Profesní růst a vzdělávání

Každý z nás má své ambice. Poskytneme vám prostor růst, vzdělávat se a posouvat se kariérně v rámci oddělení, v jiném oddělení nebo i v zahraničí.

Top Employer

7x v řadě jsme získali prestižní ocenění Top Employer. Prošli jsme nezávislým auditem a splnili náročná kritéria v oblastech odměňování, vzdělávání, leadershipu nebo digitalizace.

Equal Salary

Muži a ženy u nás dostávají za stejnou práci stejnou mzdu. To zní fér, ne?

Top Odpovědná firma

Za naše udržitelné podnikání jsme získali ocenění od aliance Byznys pro společnost. Je to pro nás závazek a budeme pokračovat v naší cestě.

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
20. března
Možnost občasné práce z domova
  Philip Morris ČR
Adresa  Kutná Hora – Sedlec
20. března

13. března
Možnost občasné práce z domova
  Philip Morris ČR
Adresa  Kutná Hora – Sedlec
13. března

13. března
13. března

Průběh výběrového řízení

1

Pošlete nám svůj životopis

Přihlaste se tím, že nám pošlete svůj životopis. Klidně nám dejte vědět, proč byste chtěli pracovat právě pro nás. Nezapomeňte na správný formát a uvést všechny důležité informace.

2

(Vyplníte online testy)

Součástí výběrka může být i online test a bez jeho vyplnění to dál nepůjde. Pošleme Vám všechny instrukce i tipy jak na to.

3

Zavoláte si s námi

Míša nebo Marťa vám zavolají, aby se toho o vás dozvěděly více a vyjasníte si vzájemná očekávání.

4

Setkáte se s námi blíže

Pokud telefonický rozhovor a případně i test dopadnou dobře, setkáte se s námi. Pravděpodobně online a bude u toho rovnou i váš budoucí šéf. Probereme detailně, o čem daná pozice je a zda je tou správnou volbou pro vás. Může se stát, že vám zadáme ještě případovou studii a nebo si popovídáte ještě s dalšími členy týmu v dalším kole.

5

Nabídka

Pokud se dostanete až sem, tak pak vás už čeká jen jeden krok a to přijmout naši nabídku!

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.