Parfumerie DOUGLAS, s.r.o.

Douglas je značka, která je po celé Evropě synonymem krásy, péče a životního stylu. Svůj úspěch staví na silných hodnotách, které se promítají do její strategie. Parfumerie Douglas se vypracovala na pozici evropské jedničky díky kompetenci, kvalitě a přístupu k zákazníkům. Máme více než 2400 prodejen napříč Evropou, z toho 20 prodejen v České republice a 10 prodejen na Slovensku. Odborně a s nadšením pomáháme našim zákazníkům plnit jejich přání a každý nákup měníme v jedinečný zážitek.

Jak se nám daří?

prodaná rtěnka za minutu
to je počet našich prodejen v České republice
průměrný počet spokojených zákazníků za den

Proč pracovat v Douglas?

#1 Naše práce nás baví

Jak se stát expertem ve svém oboru? Dělej co tě baví! Zní to jako klišé? Asi jo, ale my do práce chodíme prostě rádi. Ať už díky kolegům nebo zajímavým projektům, jako je třeba Mercedes-Benz Prague Fashion Week, kterých je náš make-up tým nedílnou součástí.


#2 Vzájemně se respektujeme

Naše firemní kultura je založena na vzájemné důvěře a spolupráci, táhneme za jeden provaz. Snažíme se společně dosahovat vytyčených cílů a také je pak společně oslavovat, třeba na naší každoroční podzimní Douglas Konferenci.


#3 Stále se posouváme dál

V rámci našich školení se zaměřujeme na seberozvoj, manažerské dovednosti, ale neunikne nám ani žádná produktová novinka. Čerpáme stále nové zkušenosti, objevujeme nejzajímavější trendy a společně se tak stáváme experty nejen na krásu.


#4 Děláme svět krásnější

Oslavujeme jedinečnost a díky našim postupům a radám každý odchází s navrženou rutinou přesně pro svůj typ pleti. Nebo je snad libo nová vůně, která svým příběhem přesně ladí s tím tvým? Pomáháme lidem odhalit svoji jedinečnost a hýčkat si ji.

Koho hledáme?

Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  Parfumerie DOUGLAS, s.r.o.
  Praha – Nové Město
Přidáno včera

3. prosince
3. prosince

2. prosince
Plat 21 000 – 27 000 Kč
  Parfumerie DOUGLAS, s.r.o.
  Praha
2. prosince

S kým budete pracovat?

Eva Červíková – foto
Eva Červíková
Commercial & Trade Marketing Specialist

Mohla bych jmenovat více věcí, ale ze všeho nejvíc si cením přístupu všech a celkově příjemné atmosféry, která tu panuje. Od samého začátku, ať už to byla stáž nebo i pak samotný nástup, od první chvíle jsem se cítila v Douglas opravdu dobře, vítaně, jako součást jedné velké party, a za to jsem strašně ráda.

Tereza Šindlerová – foto
Tereza Šindlerová
Trainer CZ & SK

Čeho si na Douglas cením je to, že zaměstnancům dává možnost se posunout, a tak se při výběrových řízeních mohou přihlásit i lidé z firmy. Díky tomu jsem se mohla zúčastnit výběrového řízení na školitele. Díky tomu dnes dělám práci, která mě baví a raduji se z ní.

Milan Ljubinkovic – foto
Milan Ljubinkovic
HR Specialist

Na Douglasu si nejvíce vážím toho, že se nejedná o typickou korporátní společnost, kde vám schvalovací proces může zabrat i týdny. Každý je veden k vlastní zodpovědnosti a rozhodování, a to i na nemanažerských pozicích.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.