Operátor ICT, a. s.

Operátor ICT, a. s., je městskou akciovou společností, která pro Prahu zajištuje široké spektrum služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií. Mezi naše hlavní agendy patří řízení projektů Smart City, odborné poradenství a realizace ICT projektů pro Prahu, její městské části a další městské společnosti. Naším cílem je usnadňovat a vylepšovat život v Praze za pomoci smysluplných a inovativních projektů, které naše hlavní město posouvají na úroveň vyspělé světové metropole.

Jak se nám daří?

Tolik uživatelů již používá naší appku PIDLítačka
Tolik Smart City projektů společně realizujeme
Tolik procent žen u nás zaměstnáváme

Proč k nám?

Všichni v OICT se podílíme na zpříjemňování a usnadňování každodenního života v celé Praze. Naše práce vede k udržitelné budoucnosti a odpovědnému rozvoji.

Stavíme na týmové spolupráci, kolegialitě a důvěře. Obklopujeme se lidmi, kteří mají co říct, a dáváme jim prostor vyjádřit a realizovat své nápady. Příležitosti nabízíme jak profesionálům, tak absolventům se zájmem o obor.

Pokud chcete pracovat na inovativních projektech v týmu skvělých lidí, připojte se k nám. I vy můžete ovlivnit budoucnost Prahy!

Jak vypadají některé naše týmy?

Datová platforma Golemio

Datová platforma Golemio

Datová platforma Golemio je tým inovátorů a odborníků na městská data a zároveň soubor technických nástrojů pro integraci, ukládání, vizualizaci a publikaci dat. Cílem Datové platformy Golemio je pomáhat řídit Prahu těm, kteří Prahu řídí.

Smart Prague

Smart Prague

Smart Prague představuje projekty plánované a realizované pro hlavní město Prahu vycházející z celosvětově známého konceptu Smart Cities. Vize Smart Prague do roku 2030 je postavena na využívání nejmodernějších technologií k proměně hlavního města v příjemnější místo pro život.

Vývoj a IT Architektura

Vývoj a IT Architektura

Technologie jsou důležité nejen pro naše zákazníky, ale i pro nás. Poskytujeme poradenství i realizaci ICT projektů od vývoje až po implementaci. Znalosti a dovednosti našich ,,ajťáků" jsou zapotřebí v rámci celého procesu – od návrhu a vývoje přes implementaci až po správu.

Benefity

Týden dovolené navíc + 5 dní osobního volna

V Operátorovi víme, že je odpočinek důležitý. Máme proto celkem 25 dní dovolené. Také se občas stane, že se necítíte úplně fit nebo si potřebujete něco zařídit. Od nás pro takové případy dostanete 5 dní placeného volna ročně.

Homeoffice a pružná pracovní doba

Věříme, že pro dobře odvedenou práci nezáleží, jestli pracujete z kanceláře, nebo z gauče. Na homeoffice se můžete domluvit s přímým nadřízeným třeba 2x týdně, nebo využít flexibilní pracovní dobu - máme pevné jádro od 9h do 15h, zbytek je na Vás.

Stravenkový paušál

V srdci Holešovic je spousta možností, jak se dobře najíst. A my Vám na to přispějeme. Klasické stravenky jsme však nahradili stravenkovým paušálem. Každý měsíc Vám tak na účet přijde o něco vyšší čistá mzda.

Multisport / Edenred karta

Nestárnoucí klasika mezi benefity, karta Multisport, Vám pomůže udržet se fit. Nebo můžete zvolit Benefitní kartu Edenred - s ní si pořídíte třeba nové brýle, zaplatíte nákup v lékárně nebo dovolenou.

Příspěvek na pojištění

Odkládáte si na důchod nebo jste si pojistili své zdraví? Rádi Vám na Váš účet u pojišťovny každý měsíc přispějeme. Můžete využít příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění, případně s menším doplatkem obojí.

KPI

Za dobře odvedenou práci Vás odměníme dalším finančním bonusem, který Vám dle Vašich výsledků vyplatíme hned 2x ročně.

Pet a family friendly office

Do našich kanceláří si můžete přivést (slušně vychované) mazlíčky. V současné době u nás máme hlavně psy, ale nebráníme žádným mazlíčkům. A pro rodiny s dětmi zde máme i dětský koutek, kde Vám Vaše ratolesti pohlídají naše skvělé recepční.

Relax zóny

Máme dvě velké terasy, kde se můžete kochat výhledem na Prahu. A když zrovna není počasí, přesouváme se do fitness centra v budově. Fitko i saunu navíc můžeme využívat zcela zdarma. Nebo si můžete odpočinout v jedné z relax zón a zahrát si na Xboxu.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno dnes
Možnost občasné práce z domova
  Operátor ICT, a. s.
Adresa  Praha – Holešovice
Přidáno dnes

Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  Operátor ICT, a. s.
Adresa  Praha – Holešovice
Přidáno včera

Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  Operátor ICT, a. s.
Adresa  Praha – Holešovice
Přidáno včera

S kým budete pracovat?

Dagmar Musilová – foto
Dagmar Musilová
HR Specialista

V oblasti náboru se v první řade soustředím na interní služby jako jsou finance, marketing a jiné administrativní pozice.

Aneta Žáková – foto
Aneta Žáková
HR Specialista

Můžeme se spolu vidět na pohovoru, zejména pokud se hlásíte do vývoje nebo Vás zajímá projektový management Smart City.

Karin Kaňková – foto
Karin Kaňková
HR Specialista

Mám na starosti především nábor provozních pozic, kam spadá celá Lítačka a technické pozice našeho provozu.

Průběh výběrového řízení

1

Seznámení

Nejprve na našich stránkách a dalších portálech najdete svou vysněnou pozici a následně nám pošlete své aktuální CV.

2

Životopis

Váš životopis si projdeme na HR a s Vaším potenciálním nadřízeným probereme, zda se k nám hodíte.

3

1. kolo

Pokud nás zaujmete, brzy se Vám ozveme s pozvánkou na pohovor a Vy nás blíže poznáte - osobně, či online.

4

(2. kolo)

U některých pozic se potkáme ještě na odbornějším druhém kole.

5

Nástup

Vše si sedlo a vy jste uspěli ve výběrovém řízení! Teď už se můžete těšit na svůj první den stejně, jako se my těšíme na Vás.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.