OKsystem a.s.

Jsme česká softwarová společnost s mezinárodní působností a patříme mezi špičku v oboru od roku 1990. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software v Evropě i USA.

Jak se nám daří?

zaměstnanců
uživatelů personálního a mzdového systému OKbase
účastí na vzdělávacích aktivitách za minulý rok

Proč k nám?

Hledáte zajímavou práci a stabilního zaměstnavatele, který ocení Vaše nadšení a talent v oblasti IT? Chcete se v tomto oboru nadále vzdělávat, vidět za sebou výsledky a společně s firmou růst? Přidejte se k nám!


Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní české IT společnosti (na trhu úspěšně působíme již 30 let)
  • přátelské mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • pružnou pracovní dobu, práci z domova i vlastní místo v prostorném open space
  • práci na plný nebo zkrácený úvazek
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác v Praze, možnost garážového stání / v Ostravě kanceláře v budově Skeletu / v Brně Triniti Office Center poblíž Galerie Vaňkovka
  • nejsme korporace, svou snahou a nápady můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní kantýna, MultiSport karta, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, firemní společenské a sportovní akce aj.
  • více o firmě a jejím hodnocení zaměstnanci najdete na Atmoskop.cz

Jak pracujeme?

Naše prostory

Naše prostory

Ty nejlepší nápady nebo řešení problému se leckdy rodí u kávy mimo pracovní stůl.

I při mimopracovních aktivitách jsme skvělý tým

I při mimopracovních aktivitách jsme skvělý tým

Podporujeme propojování našich zaměstnanců mimo pracovní projekty. Účastníme se CSR aktivit, jsme Dobrými anděly.

Nezapomínáme ani na ekologii

Nezapomínáme ani na ekologii

Loni na podzim jsme vysázeli stromky ve Zdibech.

Benefity

5 týdnů dovolené

Respektujeme volný čas, a proto si naši zaměstnanci mohou užít 5 týdnů dovolené, home office a využívat pružnou pracovní dobu, když je potřeba čas věnovat rodině nebo koníčkům.

Stabilita

Na trhu působíme již 30 let. Někteří z nás jsou s námi od začátku a postupně jsme se rozrostli do dnešní velikosti, kdy máme 400 zaměstnanců.

Dětský koutek

Rodičům nabízíme možnost vzít děti do práce, když to jinak nejde. Děti se zabaví v našem dětském koutku, když je potřeba, aby se mezitím rodiče účastnili důležité schůzky.

Sportovní aktivity

Při sedavém zaměstnání je třeba nezapomínat na sport. Můžete využít dotovanou MultiSport kartu, zacvičit si jógu na terase nebo při funkčním tréninku posílit svaly celého těla. Naši zaměstnanci nás reprezentují na RunCzech, Maratonu, O2 štafetě aj.

Občerstvení

V našem sídle v Praze provozujeme kantýnu, která je vždy schopná nabídnout vám kávu, ovoce či zmrzlinu a spoustu jiných dobrot nebo oblíbené OKsnídaně. A samozřejmě si můžete vybrat obědové menu nebo stravenku.

Vzdělávání

Abychom byli schopni nabízet našim zákazníkům služby ve špičkové kvalitě, je třeba se neustále vzdělávat. U nás má každý možnost prohlubovat nebo získávat nové znalosti a dovednosti. Bez toho to prostě nejde.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
27. března
27. března

27. března
27. března

27. března
27. března

S kým budete pracovat?

Vítězslav Ciml – foto
Vítězslav Ciml
ředitel společnosti

Eva Vodenková – foto
Eva Vodenková
personální a provozní ředitelka

Petr Gottesman – foto
Petr Gottesman
ředitel vývojové divize

Průběh výběrového řízení

1

Představte se nám

Neostýchejte se a zašlete nám svůj životopis. Každý má co nabídnout a na každou reakci zasíláme zpětnou vazbu.

2

Zavoláme vám

Ještě před tím, než si vás pozveme na osobní/online pohovor, se s vámi zkontaktujeme. Povíme si to nejdůležitější k vašemu profilu a pracovnímu uplatnění u nás. Pokud vše půjde dobře, domluvíme si osobní setkání.

3

Osobní/Online setkání

Být připraven je nejdůležitější předpoklad úspěchu. Do e-mailu od nás dostanete přesné instrukce k plánované schůzce u nás, a v případě dalších dotazů nám můžete kdykoliv napsat nebo zavolat.

4

Včasná zpětná vazba

Dokážeme si představit, že po pohovoru v sobě máte hodně dojmů. Společně se domluvíme na vhodném čase, kdy si zavoláme zpětnou vazbu. Rádi uslyšíme vaše pocity z pohovoru, ať už bude výsledek jakýkoliv. Pokud je pozitivní zpětná vazba vzájemná, tak od nás ještě určitě uslyšíte.

5

Pracovní nabídka

Náš zájem o spolupráci vám dáme vědět spolu s pracovní nabídkou šitou na míru. Společně si stanovíme termín Vaší reakce na nabídku. Pokud se rozhodnete pro OKsystem, pak už se na vás moc těšíme!

6

Vítejte v OKtýmu!

První den se u nás nese v duchu úvodního zaškolení, poznávání se s celým týmem a vedoucím, i běžné administrativy, která je nezbytná při nástupu do nového zaměstnání. Každá pracovní pozice přináší různá specifika a výzvy, u kterých vám všichni budeme držet palce. Doufáme, že se vám u nás bude líbit, což si s vámi určitě ověříme před ukončením zkušební doby.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme