Nagel Česko s.r.o.

Společnost Nagel Česko s.r.o. je členem skupiny Nagel-Group, specialistou na logistiku potravin v rámci celé Evropy. Skupina Nagel-Group zaměstnává ve více než 100 pobočkách přes 12 000 zaměstnanců v 16 zemích, díky kterým denně přepravuje zásilky potravin všech velikostí a teplotních režimů.

Jak se nám daří?

rok založení
celkový počet zaměstnanců
miliard Euro, obrat skupiny

Proč k nám?

Historie firmy:

Společnost Nagel Česko s.r.o., se sídlem v Říčanech - Jažlovicích, byla založena roku 2004. Ve svých čtyřech logistických centrech, z nichž tři se nacházejí v Říčanech - Jažlovicích a jedno v Hněvotíně u Olomouce, zaměstnává přes 200 zaměstnanců, kteří se starají o plynulý chod skladů, logistiky a přepravy. Do portfolia služeb společnosti patří kromě distribuce také kompletní skladovací služby včetně služeb s přidanou hodnotou, jako je např. co-packing či štítkování, a to pro všechny velikosti zásilek a teplotní režimy.


V rámci národního sběrného systému spojuje Nagel Česko s.r.o. různé velikosti zásilek a dosahuje tím rychlejší a efektivnější přepravy, včetně distribuce na území Slovenské republiky. Podobným způsobem jsou odbavovány i mezinárodní zásilky v importu a exportu. Napojením na mezinárodní sít Nagel-Group, s více než 100 pobočkami v 16 evropských zemích, dokáže Nagel Česko s.r.o. svým zákazníkům nabídnout pokrytí celé Evropy.


V Říčanech - Jažlovicích se také nachází oddělení celovozových přeprav, které je součástí celoevropské sítě Full Truck Load (FTL). Toto oddělení odbavuje národní i mezinárodní celovozové přepravy mezi jednotlivými výrobními závody nebo mezi výrobním závodem a maloobchodem.


Nagel Česko s.r.o. představuje v síti skupiny Nagel-Group důležitý bod ve střední Evropě.


Firemní kultura:

Firemní kultura se zakládá na rodinné atmosféře, která je velmi otevřená. Lidé jsou k sobě přátelští a celá společnost funguje jako jeden velký tým, jehož členové jsou ochotni pomoci kdykoliv je to možné, i když je dělí stovky kilometrů. Práce v Nagel Česko s.r.o. je velmi různorodá, každý den přináší nové výzvy, díky kterým zaměstnanci společnosti neustále profesně rostou.


Důležitou součástí kultury Nagel Česko s.r.o. je úcta k práci. Společnost proto trvale investuje do výchovy a dalšího vzdělávání (interní a externí školení, zvyšování kvalifikace apod.), ale také do optimálního pracovního prostředí. Koncepce osobního rozvoje zajišťuje trvalý rozvoj dovedností zaměstnanců napříč hierarchií společnosti. V podnikovém školicím středisku Nagel Academy předávají školitelé s praktickými zkušenostmi všechny své relevantní procesní znalosti a zaškolují zaměstnance na práci s interními systémy.


Nagel Česko s.r.o. se opírá o svoje zaměstnance, kteří jsou podstatnou součástí společnosti. Jejich loajalita a angažovanost jsou opěrnými pilíři a zárukami výkonů celé Nagel-Group. Zaměstnanci se den co den starají o zákazníky a snaží se podávat ty nejlepší služby a nejlepší výkony. Díky kreativitě a mimořádnému nasazení zaměstnanci zdárně realizují úkoly, které se na první pohled zdají být nemožné, čímž zajišťují trvalý úspěch společnosti.


Nagel Česko s.r.o. podporuje i neformální setkávání zaměstnanců. Pravidelně se účastní mezinárodních sportovních závodů, pořádaných skupinou Nagel-Group a na lokální úrovni organizuje různá společenská setkání pro svoje zaměstnance i pro jejich rodiny.

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
22. ledna
22. ledna

19. ledna
Možnost občasné práce z domova
  Nagel Česko s.r.o.
  Říčany – Jažlovice
19. ledna

18. ledna
Možnost občasné práce z domova
  Nagel Česko s.r.o.
  Říčany – Jažlovice
18. ledna

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme